Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Každý týždeň Max a Annie organizujú zábavný „herný“ večer. Maxov charizmatický brat Brooks však pripraví tentoraz hru, akú ešte nezažili - riešenie záhadnej vraždy, pričom nezabudne ani na falošných gangstrov a federálnych agentov. Takže aj Brooksov únos je súčasťou hry... alebo nie? Keď sa šesť súťažechtivých hráčov rozhodne vyriešiť prípad a vyhrať HRU, postupne zistia, že ani táto „hra“, ani Brooks, nie sú úplne tými, čo si mysleli. Počas jednej chaotickej noci sa priatelia ocitnú až po uši v deji a každé nové zistenie obráti ich situáciu hore nohami. HRA nemá pravidlá, ani body a hráči netušia, kto ju ešte zdieľa s nimi... (Continental film)

(viac)

Videá (8)

Trailer 1

Recenzie (476)

Anderton 

všetky recenzie používateľa

Game night je síce prekvapivo zábavný film so zopár luxusnými fórikmi, len osobne ma ešte viac mrzí, keď sa vymyslí námet s potenciálom a ten je potom prispôsobovaný čo najširšiemu publiku, tak, aby bol každý aspoň trochu spokojný. Čo som cítil najmä vtedy, keď sa diváci smiali na miestach, ktoré mi pripadali pomerne trápne a naopak. Všetci herci majú komediálny talent, najmä Jesse Plemons príjemne prekvapil, keďže som ho ešte v ten samý deň videl v úplne odlišnej úlohe v The Post. ()

Gilmour93 

všetky recenzie používateľa

Bláznivá variace Fincherovy Hry, která se střídavou úspěšností chrlí popkulturní vtípky (hádání Nortona bylo fajn, Not-Denzel linie už zase tolik ne) a stejně tak si počíná v situačně-konverzačním humoru (vyndávání kulky z předloktí pobavilo, groteskní scéna s přehazováním Fabergého plastového vejce naopak vypadala, že ji tam autoři museli mít, i kdyby z ní trapnost stříkala). Na jedno podívání dobré, ale mám obavy, že po dalším by se to okoukalo jak dobro v Batemanově tváři.. ()

Reklama

Shakers 

všetky recenzie používateľa

Čo ja viem, prišlo mi to také všelijaké aj nijaké. Niekedy to malo celkom dobrý rozbeh zaujímavého príbehu, ale veľa krát to uzemnili nezáživne "vtipné" scény. Musím sa priznať, že pár hlašok bolo dobrých, ale to proste nevytiahne film na lepšiu úroveň a postavy ma tiež moc nezaujali. A tie vedľajšie už vôbec nie. 50% - 2* ()

tron 

všetky recenzie používateľa

„Made in China? Je to vôbec pravé?“ Škoda prestrelenej stopáže a viacerých hluchých miest, pretože hoci sa mi do Nočnej hry bohvieako nechcelo (napriek rozkošnému psíkovi z plagátov, ktorý má však vo filme len cameo), nakoniec som si ju celkom užil. Mnohé pasáže, nápady a momentky boli bez debaty minimálne na 70% (Denzel Washington, Edward Norton, zakrvavený pes, running gag s nerozbitnými stolíkmi). Spravidla to ale po takejto parádnej scéne znova upadlo do rutiny a nevtipnej stagnácie. Jason Bateman a Rachel McAdams sa to síce snažili vyťahovať, ale niekedy nestačí ani Jasonova sympatická obyčajnosť (celé to aj produkoval), ani Racheline pôvabné úsmevy. Postavy ich kamarátov sú obsadené neznámymi, ale dobrými hercami. Najviac pozornosti pravdepodobne upúta Jesse Plemons. Tomu by som dal hororový spin-off, v ktorom by zažiaril ako psychopatický sused-policajt, ktorý by vštekých po nociach stalkoval, na konci by ich brutálne povraždil, následne sexuálne zneužil a potom by prišli kukláči a odstránili by ho. Som rád, že môj kamoš zo Zajtrajších novín, Kyle Chandler, to nevzdal a stále hrá. Plus potešia hlášky („Mark Wahlberg by takú malú rolu nikdy neprijal.“). Rozuzlenie by som pri takom prekombinovanom deji (+ scéna v záverečných titulkoch, vlastne sú tam dve, ale s hlavným dejom súvisí len prvá) neriešil. ()

Handle 

všetky recenzie používateľa

Už dlouho jsem neviděl takhle neskutečně zábavnou jízdu od začátku do konce. Díky originalitě Noční hry jsem uvažoval i o plném hodnocení, ale bylo mi jasný, že nadprůměrným komediím mám vždycky tendenci tak trochu nadržovat (protože mě upřímně pobaví tak jedna komedie ze sta a navíc jsem fanda přehnaného humoru). Nicméně faktem je, že Noční hra je stále spíše "pouze" velmi vtipná jednohubka. Ale i tak rozhodně 4,5* - smál jsem se požehnaně a v podstatě to má i fakt kvalitní scénář i režii. :) ()

Galéria (54)

Zaujímavosti (15)

  • Jedno z míst, kde se točilo, je i Irský Pub RiRa v Atlantě. Natáčelo se i v Georgii. (Tomas_TM)
  • Pred natáčaním mali herci svoju vlastnú "hernú noc," aby sa mohli navzájom poznať a pripraviť sa na film. Hrali tu "Clue" a "Joking Hazard." (zajo91)

Súvisiace novinky

Chris Pine v adaptaci slavné stolní hry

Chris Pine v adaptaci slavné stolní hry

15.12.2020

Herec Chris Pine (Král psanec, Wonder Woman) se čerstvě upsal chystané adaptaci slavné stolní RPG Dungeons and Dragons. Film vzniká kolaborací mezi studii Paramount, eOne a hračkářského konglomerátu… (viac)

Sony chystá remake Schůzky naslepo

Sony chystá remake Schůzky naslepo

02.08.2018

Málokdo by si dnes tipnul, že prvním filmem Bruce Willise (Poslední skaut, Smrtonosná past), byla kdysi romantická komedie Schůzka naslepo. V ní si zahrál úředníka a věčného smolaře, kterému se… (viac)

Reklama

Reklama