Ray Breslin (Sylvester Stallone) je neustále na úteku – živí sa totiž testovaním nedostatkov zabezpečovacích systémov vo väzniciach. Uplynulo už niekoľko rokov odkedy sa stal obeťou zrady a musel siahnuť až na dno svojich síl, aby unikol z neslávne známej presklenej Hrobky.  Po tomto úspechu mu prestíž ešte stúpla a získal množstvo nových zákaziek. V súčasnosti však čelí novej veľkej výzve. Jeden z členov jeho tímu zmizne a ocitne sa v tajnom technologickom zariadení s príznačným názvom Hádes. Tajomná organizácia v ňom väzní unesené osoby, ktoré disponujú dôležitými informáciami nevyčísliteľnej hodnoty. Bohatí obchodníci, tajní agenti, politici i medzinárodne hľadaní zločinci, nikomu z nich sa zatiaľ nepodarilo dostať sa von. Jediná cesta pre Raya Breslina tak znovu vedie smerom dnu - priamo dovnútra väzenia Hádes. (TV JOJ)

majo0007 odpad!

Tak toto naozaj nie, absolútne MÍNUS po každej stránke! Keď vidíte, že takto už Čína preberá opraty Hollywoodu a zaplatí vám za každú sračku, je vám do breku! B-čkové fláky ako Lambertova Fortress alebo Hauerov Wedlock su oproti tomuto nositelia Nobelovej ceny! Každopádne ma teší, že sa distribučný Forum Film opäť raz trafil do čierneho... Petra. LOL! ()

alchac

Druhý díl nemohl od prvního padnout dále a rozepisovat se o každé z jeho jednotlivých zhovadilostí by bylo pouze pro krajně otrlé masochisty. O tom žádná. Já měl ovšem to neuvěřitelné štěstí, že jsem zakoupil verzi, kterou nějaký dobrodinec osadil titulky z gůglpřekladače, kterážto skutečnost mi v kombinaci s touto žumpou pseudoakčního dna způsobila dlouho nevídaný bránici trhající komediální zážitek! No posuďte sami – po počátečních nic moc „získejte je na vozíku“ či „je zastřelena v hrudi“ na mé smysly zaútočila smršť zenových mouder jako „snažil jsem se udělat polévky z doby, kdy jsem byl malý,“ „automobilová honička šla dolů na skládací komplex u železničního dvora,“ „mé GPS pavouky pracují přesčas,“ nebo i několik teplých slov jako „odkdy jsi s Abigailem tak těsný,“ „potřebuji, abys se cvakly koule, aby zakryly záda“ „medoví roboti jsou stále vlevo“ a „zaokrouhlovali je v nějakém sklepě na Islandu.“ Takže filmík do senkruvny, titule ovšem plný počet, ergo průměruji na tři. S čímž se pro dnešek s prochcanýma trenkama loučím a zakryjte si své osly. ()

HorrFi odpad!

Tak tohle je snad jedna z nejhorších dvojek co jsem kdy viděl.. oproti dobrej jedničce mi dvojka přišla jako kdybych ztratil 93minut života.. budu potřebovat ještě pár dní abych se z toho vzpamatoval ()

chelseaman22

Pokud bylo první dějství průměrné, tak pokračování je tak ubohé, až je mi Sylvestra líto. Ubohý pokus o zápletku, která je tak průhledná, že by ji i má osmiměsíční dcera na první dobrou prokoukla. Třetí plánovaný díl bude dozajisté lahůdkou. 21% Celosvětový příjem k 1. 10. 2018: $14,100,000, což je 0,71 násobek rozpočtu ()

Ryuuhei

Jak byl první díl výborný a promyšlený, tohle byl břečkoidní pokles. Čtvrtinu filmu se nic nedělo, v druhé se objevili noví, čínští hrdinové a Stallone tak nestanul v hlavní roli. Třetí čtvrtina byla o spřádání plánu útěku - hraní si s nějakýma drátkama, papírkama s neidentifikovatelným obsahem a očividně nefungujícím systémem vězení (nikdo je nesledoval, ani neodposlouchával - přitom toto zabezpečení měli). A poslední čtvrtina? Stallone dokonce v akci, konečně útěk a... Naprosto debilní zakončení. Až tak zlé jsem to nečekal, ale tentokrát hodnocení skoro odpovídají. Co víc, jsou ještě smířlivá. Já takový nebudu ani omylem. A tohle má, prosím, mít ještě pokračování! 15% ()

Johnny.ARN

Oproti jednotke je toto ultra slabé. Viac akčné ako logické. Viac nudné ako zábavné. Sly tam skoro ani neni, väzenie neskúmajú, skor je to už len akčná Bčková bojovka, ktorú ale cením za mnoho 1v1 súbojov a skvelú techniku toho číňanka. Reálne sa obávam trojky. 2 z 5 ()

Mrkvič

Tak tohle je jeden z nejhorších filmů všech dob. Odpad nedám, protože aspoň místy byly znát vložené prostředky, ale děj otřesnej, dialogy příšerně strašlivý, efekty ostudný i na dvacet let starou počítačovou hru z východního bloku. Akční scény jsou nepřehledný, samej střih a žádný nápad nebo náznak šikovnosti nebo umění choreografie. A co bylo ještě horší a mohlo třeba přidat jednu hvězdičku, že by Sly nebo Bautista něco zahráli. Jenže režisér asi všem pořád vtloukal do hlavy, že jejich postavy hlavně nesmí projevit žádnou emoci, úsměv, cokoliv. Příšerný zážitek. ()

Yoshimitsu

Přejmenoval bych to spíše na "Plán úniku" od tohohle pokračování, které nemělo vůbec vzniknout. Achjo, Sly stojí ti to ještě za to? Nedivím se, že jsi byl jen vedlejší postava a jen tahák na tohle zmrvené pokračování. Dávám 35% ()

oveckaoa

Už jednička nebyla nic světoborného a dvojka je ještě slabší. Celé zabezpečení věznice stojí za prd (prej nejmodernější systém) a zničí ho jeden maník s kulometem. O nějaké logice a scénáři radši pomlčím (máme zde 3 nácky a z nich jeden ví zabezpečení věznice oni, ale neví, který to je proč je nezlikvidovaly všechny a byl by pokoj nebo na konci jak ti vězni utíkají je řečeno, že zabezpečení funguje proč je teda ten systém nezšokoval a nechal je některé utéct hlavněže to v průběhu filmu udělal několikrát). Na začátku je výbuch budov, který vypadá trikově hůře než cokoliv z Asylumu. 40 procent každopádně je lepší než všechny Expendables a Rychle a zběsile dohromady. ()

JohnSmith

Po úvodu v Čečensku jsem si říkal, že to bude mega průser. Ve finále to tak hrozný nebylo. Stallone se moc neukáže a Bautista taky ne. Prostor tak dostávají mladí neznámí a nesympatičtí neherci. Scénář je hodně hloupý a plný nelogičností a dost vykrádá jedničku. A Miller? Možná z něj časem něco bude, když nebude točit sračky, protože něco málo natočil docela pěkně. ()

VanTom

Totálně nudný a zhovadilý scénář (obšírně o infiltraci a úniku ze supertajného supervězení řízeného superpočítačem, ze kterého ovšem kvůli mizivému rozpočtu uvidíme sotva pár superstěn) nedává vůbec smysl asi i proto, že vypadá, jako by do 90 minut zhustil sezónu seriálu. Těch "facepalm" kravin, kdy neschopná režie vše podřizuje jednorázové videoklipové efektnosti se spoustou "hi-tech-cool" blikátek! Hvězdičku ještě ubírám za šíleně rozklepanou, neustále se kymácející ruční kameru, spolu s epileptickým střihem zcela zabíjející veškerou (chabou a minutovou) akci. ()

lykan9

Plán útěku 2 je poměrně slušným pokračováním skvělé jedničky. Jen se člověk nesmí nechat nachytat marketingovým tahákem, který zve na podívanou s Sylvestrem Stallonem a Davem Bautistou. Oni dva totiž hrají v tomto filmu jen vedlejší role a člověk si je moc neužije. Naštěstí je nahrazuje jeden talent jménem Xiaoming Huang, na jehož bojové scény je radost se dívat. Jinak musím uznat, že srovnání prostředí věznice s předchozím filmem, bylo v tomto případě spíše zklamáním. ()

pursulus

Mé hodnocení celé řady "Plánu útěku" a můj názor na ni jsou ZDE. (Vysvětlení, proč hodnotím více snímků jako celek, lze nalézti na mém profilu v úvodní části "O hodnocení".) ()

Sany33

Príbeh: Pokračovanie escape akčného filmu "Plán úteku", tentoraz v trocha komerčnejšom šate a s trocha väčším vizuálnym arzenálom. Herecké obsadenie: hlavným ťahákom na film je samozrejme Sylvester Stallone ale o ňom tento príbeh ani tak moc nie je a dostáva minimum priestoru. Prevedenie: Vizuál väznice je celkom dobrý a dobre sa pozerá aj na akčné scény. Trocha pokulháva hlavný záporák, ktorý má dosť idiotský motív na to čo robí. V podstate celý príbeh je iba ťahanie overených akčných zápletiek z prevarených starších filmov. A ani to nie je spravené moc dobre. Pocity: Hlavný hrdina je Japonec čo nám opäť dáva trocha multikulti do našich životov ale celé je to také lineárne a koniec taký fádny až ma to núti dať silno podpriemerné hodnotenie. Pridaná hodnota: Ide o tuctový akčný film, ktorý ničím nevyčnieva z portfólia akčnej ponuky ktorú už skúsený divák dobre pozná. 50% ()