Husia koža 2: Strašidelný Halloween

• Česko Husí kůže 2: Ukradený Halloween (viac)

Starostlivo rozmýšľajte, čo si prajete. Keď najlepší kamaráti Sonny (Jeremy Ray Taylor) a Sam (Caleel Harris) zistia, že na veciach, ktoré iní nepotrebujú, sa dá dobre zarobiť, pustia sa do upratovania domu pána Stineho (Jack Black). Stará zamknutá kniha, ktorú zo zvedavosti otvoria, ale prebudí nadprirodzenú nočnú moru - Slappyho! Teraz im nezostáva nič iné, než sa s pomocou Sonnyho sestry Sarah (Madison Iseman) pustiť do pretekov s časom, aby zlovestnú figurínu a všetky ďalšie stvorenia, ktoré sa prebrali k životu, dostali späť na stránky knihy skôr, než rozpútajú hotové peklo. (TV Markíza)

dom156

Ukázkový případ, kdy u povedené a výdělečné jedničky, došli tvůrci k přesvědčení, že se bude úspěch opakovat i druhého pokračování. Bohužel celý projekt vede banda diletantů, kteří nejsou schopni stvořit nic kloudného. Celý průběh je jeden velký průšvih bez nápadu a snahy. Je i škoda ztrácet čas psát koment k takové ptákovině. Nedoporučuji. ()

Trevor

Hviezdička naviac za skvelý Slappyho smiech plus halloweenskú atmosféru. Výnimočne hodnotím film, ktorý som nevidel úplne celý, ale natrafil som naň pri prepínaní kanálov a predpokladám, že v úvodných 10 minútach som toho až tak veľa nezmeškal. Na hororovú komédiu, určenú predovšetkým mladšej generácii, to bolo celkom dobré a predovšetkým mladý herci sa snažili. ()

M.i.k.e

prakticky to samé jako první díl,jen tentokrát hodně zjednodušené a v mnoha ohledech odporující pravidlům nastaveným v předchozím filmu.I tak je to ale slušně zábavné (i díky stopáži),celkem sympaticky udělané a snad jen ten konec byl až moc divně easy.Narozdíl od jedničky se tady asi objedu bez opakovaného shlédnutí...60% ()

Johnny.ARN

Po nápaditej a vtipnej jednotke prišla klasická dvojka. S otrlým dejom, pubertiakmi na strednej, s tým spojené všetky dostupné klišé, zbytočne ukričané a tak celkovo, nezaujímavé. 2 z 5 ()

oveckaoa

Oproti prvnímu dílu,který mě nějak extra nechytil rapidní zlepšení. Hlavní trojice je sympatická a vtipná a Jack Black zde dostal tak 10 minut (kdyby zde nebyl vůbec nic se nestane a šel bych i na 5 hvězd). Slappy zde má dobré hlášky a i příšery jsou solidní (v jedničce byla obří kudlanka tady je obří pavouk). Do dalších dílů bych klidně šel. P.s. plusové body za parodii na To pobavila :-) ()

Yoshimitsu

Za prvním dílem to o dost zaostává, ale místama se to zvrhne na slušnou zábavu. Už si zase min. půl roku nepustím film s českým dabingem, nadabovanej Jack Black byl na přes držku štěstí, že ve filmu strávil jen chvilku. Dávám 40% ()

VanTom

Ožívání halloweenských figurek a atrakcí tematicky drží celkem pohromadě, ústřední pubertální trojice zase neotravuje a sem tam i slušně zavtipkuje – na dětské (trikové) strašidelné dobrodružství. (Samo)píšící se zápletka však postupem času ztrácí dech a rozhodně ji nenakopne návrat Jacka Blacka na pár scének, když se samolibě přiřítí zachránit situaci. Od minula se laťka snížila jen minimálně. 5/10 ()

lykan9

Přesto, že se mi zdála jednička lepší, tak Ukradený Halloween o moc horší není. Jedná se typicky průměrnou dětskou podívanou, která přináší od klasických pohádek aspoň trochu více vtipu a napětí. Za jedno shlédnutí s dětmi to stojí, ale zařazení Husí kůže 2 do pravidelného repertoáru, to je málo. Mimo to návrat Jacka Blacka byl totálně zbytečný a nesmyslný. Vůbec jsem tento krok nepochopil. ()

Jaro.Krafcik

Halloween prišiel tento rok o niečo skôr, ale nie bude až o cca mesiac, keďže sa ho už neviem dočkať dal som si Goosebumps 2 ktorý je výborným halloweenskym filmom. Takýchto komédii je veľmi málo. Určite lepšie ako priemerná jednotka. Ešte že odborníci ako je psychor a livingdead film nehodnotili. Ak už je slabé midsommar na hranici 70% v červených číslach a toto ani na 50%, hodnotenia na csfd zase pobavili. A preto plný počet. 5* ()

sedm.1

Zatímco první díl Husí kůže byla skvělá rodinná zábava, dvojka je zaměřena již na vyloženě dětské publikum, čemuž odpovídá především zápletka, která je sice možná svižná a v rámci možností i nenudící, nicméně zároveň působí opravdu hodně naivně a prosťounce, což se ovšem týká i humoru, který osloví též jen to nejmladší publikum. Co se týče efektů, ty působí oproti předchozímu dílu mnohem laciněji, jsou zastoupeny v daleko menším množství a navíc už zde ani zdaleka nemají takové výrazné postavení. Atmosféra pak postrádá ten správný fantasy odér a prakticky vůbec to nedisponujete žádnými zajímavějšími, či nápaditějšími scénami, monstry, nebo postavami. Na druhou stranu, když už zmiňuji ty postavy, je ale nutné podotknout, že právě jak postavy, tak jejich herečtí představitelé, tedy až na opět krutě otravného a přehrávajícího Jack Blacka, patří rozhodně k tomu lepšímu v tomto pokračování, kdy především ústřední rodinka působí vážně sympaticky a zábavně. Celkově jde každopádně ale o mnohem horší pokračování, kde rozhodně neplatí to klasické větší a efektnější, spíš tedy naopak, jedná se o mnohem poklidnější a levnější druhý díl, který končí jasnou výzvou k natočení třetího pokračování, na které se ovšem po této zkušenosti nebudu již ani trochu těšit. ()

iXtr3m3

Slabšie a detskejšie ako jednotka, ale stále pozerateľné. Ale ďalšiu časť, ak by mala ísť týmto smerom, by som asi nedal. Pričom technicky to bolo stále fajn na úrovni. ()

666Carnage

Druhý díl husí kůže vůbec není špatný. Mám to podobně jako s prvním dílem. Absolutně nic jsem od toho nečekal a dostal jsem zábavnou blbost na kterou se dobře koukalo a asi tak od 25 minuty se furt něco dělo a 80 minut je najednou fuč. Jack Black si tu dal jen malý štěk oproti prvnímu dílu ale dobře to za něj vzala Madison Iseman, kterou můžete znát z minulého roku z Jumanji. Pohodový film se zabijáckými gumovými medvídky a hromadou klasických hororových postav. 55% ()

Han22

První díl jsem brutálně nadhodnotil a čekal jsem, že u dvojky se budu držet při zemi. Ale mě Husí kůže prostě baví. Dá se vytknout mnoho - prakticky nulová návaznost, nové postavy, dětinské příšery a celkové dětské ladění. A Jack Black je tu opravdu jen chviličku. Ale plusy převažují - sympatické postavy od dětí přes mámu až po šíleného číňana, spád, spousta fantazie se kterou jsou vytvořeny halloweenská monstra a nálož efektů. Humor - když se Stine podívá na balonek vznášející se u kanálu a řekne "já věděl že jsem na to přišel první" šel jsem do kolen. Nebo oživlé loutky Rya a Kena ze Street Fightera :) Navíc mě to celé připomíná takovou zábavnou, nekrvavou a neděsivou variaci na spoustu 80s klasik. Jednička byla hororovější, tohle je jen taková blbinka pro děcka, ale jako taková funguje dokonale. ()

Gogo333

Jednička docela ušla, tak jsem byl zvědavý jestli zůstane zábavnost. Bohužel nezůstala a spíše jsem se nudil. Postavy nesympatické a spíše otravné. Překvapil Jack Black, myslel jsem, že tu nebude. Potvůrky byly fajn, ale to je tak vše. 40% ()

Asmodin

Docela příjemná podívaná, která nenadchne ani neurazí. Naštval mě český dabing, který vůbec neodpovídal původnímu dabingu Jacka Blacka. ()