Legendy kriminalistiky

Česko, (2017–2022), 15 h 38 min (Minutáž: 29–31 min)

Cyklus půlhodinových dokumentů nabídne pohled do zákulisí vyšetřování nejznámějších porevolučních kauz, například orlických vražd, Biedermanova gangu nebo sériových vrahů manželů Stodolových. Spolu s tvůrci se diváci podívají na práci různých policejních složek od psovodů přes detektivy až po vyjednavače a seznámí se také s méně známými, ale o to děsivějšími případy vražd v kruhu rodiny. O případech budou hovořit vyšetřující policisté, příbuzní obětí, ale také samotní vrazi. Díky exkluzivním archivním materiálům z policejních rekonstrukcí pak budou mít diváci možnost podívat se skutečným zločincům do tváře a zjistit, jak se ve skutečnosti chovají a jak přemýšlejí. (Česká televize)

Recenzie používateľa MikeCool k tomuto seriálu (19)

Stodolovi I (2017) (S01E01)

Velmi dobře zpracovaná epizoda Legend kriminalistiky. Tahle epizodka patří z celé série možná k těm slabším, což je ale pořád velký nadprůměr. ()

Stodolovi II (2017) (S01E02)

DNA: Odložená spravedlnost (2017) (S01E03)

Já, nebohý vrah (2017) (S01E04)

Velmi dobře zpracovaná epizoda Legend kriminalistiky. Tahle epizodka patří k těm nejlépe zpracovaným. ()

Smrt ve službě (2017) (S01E05)

Orlické vraždy (2017) (S01E06)

Kolínský gang (2017) (S01E08)

Roubal (2017) (S01E09)

Torzo (2017) (S01E11)

Heparinový vrah (2019) (S02E01)

Dodávka (2019) (S02E02)

Dahlgren (2019) (S02E04)

Interpol (2019) (S02E10)

Janákovi (2022) (S03E01)

Společně s epizodou "Honzík", nejlepší díl série. ()

Hledač pokladů (2022) (S03E02)

Zajímavá kriminální rekonstrukce. ()

Kyselina (2022) (S03E03)

Extrém. ()

Mobilheim (2022) (S03E04)

Zajímává kriminální rekonstrukce. ()

Honzík (2022) (S03E05)

"Nejlepší" díl série. Jelikož mám malou dcerku, tohle se mnou vnitřně dost zamávalo. ()