Legendy kriminalistiky - Série 1 (2017) (séria)

Stodolovi II (S01E02)

(epizóda)

Spolu s vyšetřovatelem a kriminalisty ve druhém díle odhalíme podíl viny manželů Jaroslava a Dany Stodolových na jednotlivých vraždách. Na začátku vyšetřování bral vinu na sebe výhradně Jaroslav Stodola, ale taktické výslechy a prověrky výpovědí jednoznačně ukázaly, že zásadní roli při vraždách sehrála Dana Stodolová. Z vězení promluví i doživotně odsouzený Jaroslav Stodola. (Česká televize)

SOLOM.

Kydání hnoje na druhého a postupné odkrývání osudných okamžiků několika brutálních vražd a loupení téhle povedené dvojice. Druhá část nám ukazuje chladnokrevnost a vypočítavost obou pachatelů i částečnou pokoru a lítost ze strany Stodoly. Oba dva by však každopádně měli shnít v base na doživotí, nebo ještě lépe dostat ihned trest smrti – ať je nemusíme živit. Bohužel ten je u nás zrušen. ()

topi

Je až s podivem a zarážející, s jakým ignorantstvím policajti zprvu případy vyšetřovali a vše končili verdiktem sebevraždy. Neskutečné diletantství! Nebýt tolika pochybení ze strany vyšetřovatelů, tak by Stodolovi tolik vražd nikdy nespáchali. Každopádně dokument je síla, rekonstrukce činů a vražd nebo autentické záběry jsou mrazivé. Na kameru mluví i Stodola, jehož IQ bych zařadil těžce pod průměr, už jen skrz tu skutečnost, že se k případům vůbec ještě vyjadřuje. ()

rakovnik

Povedení manželé, kteří povraždili sousedy. Bohužel jim nahrála liknavost policie, neboť to měly být sebevraždy. V první části muž, dnes žena - manupilantka. Kdo by to do nich řekl. Bylo mrazivé, jak se manžel přiznával k něčemu, co neudělal a divil se vraždě, u které nebyl vůbec. Zajet si autobusem ke spáchání zločinu chtělo náturu psychopata. ()

Kekik

Kdyby nebylo velkého pochybení policistů (nebo možná ne pochybení, ale je třeba plnit statistiky, že...) nemuselo k některým vraždám dojít. Je mi moc líto pozůstalých. Zvláště těch, co si pozvali Stodolu na rozloučení s nebožtíkem. Ze Stodolové až mrazí. Vypadá tak nevinně, a přitom to je taková bestie. Hnus. ()