Nesmělý Lionel a horkokrevná Paquita si nejsou souzeni. Panovačná matka jejich vztahu brání i po smrti. Kousla ji totiž obávaná krysí opice a tak se po smrti proměnila v olezlou zombie. Lionel, novodobý Norman Bates, však své tajemství neskryje před prohnaným strýcem, který má zálusk na dědictví i Paquitu. Schyluje se k exkluzívní párty a jenom on ví, že všechny zombie je třeba rozsekat, četl totiž americké comicsy. (oficiálny text distribútora)

JohnMiller

najsmiešnejší splatter ,najkrvavejší film lacná béčková ale aj tak úžasná záležitosť oscarového Petera Jacksona . Nápaditosť tomuto majstrovi svôjho umenia nechýba a aj ja amatérsky režisér ktorý už natočil pár splatterov sa čudujem kam na tie nápady pre boha chodí.. Kung fu kňaz zombie batoľa kosačka na trávu, Avšak keď sa to tak zoberie ono to je iba romantický film :-) ()

Hamaradža

Snažil som sa docenit veľmi, mám rád uletený humor, rovnako ako mám rád lacné nechutnosti, ale tomuto som skrátka ani po druhom zhliadnutí (prvýkrát sám, druhýkrát s partiou kamarátov) nevedel prísť na chuť. Vyladená kompozícia záberov a niektoré vydarené over the top scény dávajú tušiť že Jackson vie čo robí, no inak som sa absolútne necítil naladený na jeho vlnu, skôr sa cítil trápne. Možno nabudúce :) ()

Dexter1

Splatter najsplaltterovejší. Jackson tu rozohral takú neuveriteľnú hru s divákovým žalúdkom a bránicou, že sánka padá dole. Na film sa pozeralo viac ako dobre, stále sa niečo dialo, žiadne hluché miesto a milovník zombiekov a hektolitrov a hektolitrov a hektolitrov krvi si nielen príde na svoje, ale ešte aj zistí, že to jeho nebolo jeho a toto je to jeho. Už druhýkrát dávam dole klobúk, pán Jackson. Najsvetlejší bod zombie filmu v 90. rokoch. ()

Toj

První film Petera Jacksona, ze kterého se mi nechce zvracet. Myslím, že se přes všechnu krev a nápaditou přehlídku nechutností opomíjí skutečnost, že film je neuvěřitelně stylisticky vybroušený a osobitý. Potěšil především jistý Buster Keatonovský rozměr okořeněný oidipákem - je vidět, že Jackson ví a zná a měl talent předtím než začal točit sterilní lobotomické studiové spektákly. ()

Dont

V první polovině snímek nabízí vtipné scénky, film nezná žádnou míru, takže je všechno tak nějak příjemně přes čáru. Pak se to ale zvrtne, když se na scéně objeví sekačka... Na můj vkus pak až moc "krvavé", tohle asi nedokážu pořádně ocenit. ()

Ediebalboa

To je teda humus. Předpokládal jsem, že půjde o řezničinu, ale takovou ligu bych od Petera Jacksona nečekal ani v tom nejhorším snu. Nápaditostí porcování lidského těla a vytvářením nechutně bizarních scén je film raritou, u které žasnete, jak to kdy mohli pustit do kin. V tomto ohledu jde o nezapomenutelnou filmovou událost, to se musí nechat. Jinak však humorově ani příběhově nenabízí snímek zhola nic než jen stupňující se jatka a já osobně bohužel (bohudík) nepatřím k lidem, kteří by si je dokázali řádně vychutnat. ()

Fanucci

Stupidní film plný úchylností a hektolitrů krve. Zasmál jsem se asi 3x ("I kick ass in the name of the Lord":-) zato blbě se mi udělalo tak 15x (scéna s pudingem). Nevím proč je sračka tohoto typu tak oslavovaná...Na konec jsem se vysloveně těšil. ()

fmash

Zpočátku moc pěkné, po výtvarné stránce i z hlediska absurdního komična jsem byl příjemně překvapen, obrazová poetika mi dost připomněla Dellamorte Dellamore. Na druhou stranu — že by to bylo něco, nad čím bych pukal smíchy nebo nedejbože zádumčivě zíral, to ani náhodou. Takže si nebudu hrát, že jsem cool a nad věcí a že mě ty hektolitry růžového slizu dostaly do extáze. Nebýt doslova nekonečného gore v závěru, mohla to být (nejméně) trojka. Budu sice za ignoranta, ale co už. Celá druhá polovina snímku je jedna velká růžová mokrá nuda, u které se navíc jeden ani neudělá. Viděna nekonečně dlouhá delší verze. ()

GILLWANDER

No... mal som dosť. Niežeby som nebol nasýtený toľkými krvavými porciami mäsa, ktorý mi film ponúkol, naopak, tých som mal až až, ale i na mňa prišli chvíľky nutkania. Však si domyslite akého. Ale filmový zážitok to rozhodne bol. Jackson ešte pred Pánom prsteňom značne uprednostňoval poriadnu zábavu. A nie hocakú. Takú, že sa vám z toho hrdlo zostávalo zovreté a váš žalúdok sa premenil na nekontrolovateľnú práčku. Nie raz som sa zvíjal od nechutnosti. Hrdlo mi skákalo sem a tam a zrak som miestami odvracal od obrazu. No neviem ako vy, ale mne sa to náramne páčilo. Film, ktorý sa dá pozerať znovu a znovu a vôbec vás neonudí. Druhá projekcia mi to už len pritvrdila. Odporúčam každému, kto má aspoň trošku v poriadku žalúdok. ()

SonG

Kristepane. Kdo by kdy řekl, že chlap, co natočil Pána prstenů, se může uchýlit k takové úchylárně. Z morálního a etického hlediska je to flm naprosto nepřijatelný, ale pokud má te žaludek na vnitřnosti a krev, prostě na humus, tento flm si užijete...Já osobně jsem se dobře bavil, i když ke konci je už i na mě toho prasáctví moc. Ale vtip a zvrhlost se tomuto snímku upřít nedá. ()

berusche

Tohle je taková strašná blbost, že já nemohu jinak. Zaplaťpanbůh, že je to označené jako komedie, protože jinak by to hodnocením muselo zákonitě mířit na druhou stranu spektra. Takhle mohu jen říct, že je to vážně hlavně vtipné. Nicméně, za ztrátu hororovosti již v prvních minutách odebírám jednu. ()

BoredSeal

Dementní krvavý hnus bez jakéhokoliv tabu, hrdě se bijící o pověst nejkrvavějšího a nejnechutnějšího zombie filmu. Bez jakékoliv přetvářky. S vyjímkou super démonické krysoopice a vycházky s kočárkem (beru si Lionela za vzor pro rodičovství) na mě humor filmu účinkoval vyjímečně. ()

honajz2

Já se tomu zdejšímu hodnocení celkem dost divím, protože na docenění něčeho takového musí člověk v sobě mít určitou zálibu pro dost zvrhlý humor. Já se nad tím pozastavovat nemusím, já tenhle zvrhlý humor mám celkem rád, ale že to má 82% při tolika hodnoceních, to mě celkem překvapuje. Nicméně já si tuhle brutální nechutnou ujetost dost užil. První půlka má sice zbytečně dlouhý rozjezd (avšak i v ní se dá najít nemalý počet dobrých scén a povedených nápadů), ale ta druhá doslova hýří skvělými absurdními nápady (ať už s tím miminem, sekačkou, chodícími plícemi...), u kterých jsem se dost dobře bavil a někdy až překvapeně čuměl, co všechno tady Petera Jacksona napadlo. Až mám pocit, že v Tromě by se fakt neztratil. jen mě mrzí, že od tohohle svého stylu upustil a místo toho se vrhnul na komerční věci... ale mám pocit, že ani u tohohle by dlouho vydržet nemohl, protože ty nápady by asi časem začaly docházet. Nutno podotknout, že to fakt není pro každého a doporučit bych to úplně nedokázal, nicméně já se u toho bavil celkem dobře a rád si to někdy pustím znova, až na to budu mít náladu. 4* ()

HappySmile

Peter Jackson mě čím dál, tím víc fascinuje. Natočit dobrou hororovou komedii není vůbec snadný úkol a Peter to zvlál přímo bravurně s obrovskou dávnou fantazie. Opravdu by mě zajímalo, kde čerpá všechnu tu inspiraci. Excelentní. ()