Nesmělý Lionel a horkokrevná Paquita si nejsou souzeni. Panovačná matka jejich vztahu brání i po smrti. Kousla ji totiž obávaná krysí opice a tak se po smrti proměnila v olezlou zombie. Lionel, novodobý Norman Bates, však své tajemství neskryje před prohnaným strýcem, který má zálusk na dědictví i Paquitu. Schyluje se k exkluzívní párty a jenom on ví, že všechny zombie je třeba rozsekat, četl totiž americké comicsy. (oficiálny text distribútora)

Freemind

Blitková symfonie, ohavná freska, kde výměšky byly barvou a pubické ochlupení štětcem. Zvrhlé potěšení intelektuálů, kteří spiklenecky mrkají na strýce Sigmunda při sledování scény, v níž je hlavní hrdina vcucnut do matčina panděra. Fuj, hurá, blé! Vzdávám se hodnocení. ()

gogos

Lionelův strýc, děcko a kněz a šukající sestřička... To jsou postavy, bez kterých by byla zábava sotva poloviční. Ale masakr to je hodně moc vostrej... ()

kaylin

Tohle je prostě legenda. Pro mě nejlepší hororová komedie, jakou jsem kdy viděl. Pokaždé, když se na ni podívám, jsem nadšený. Tohle je prostě něco, co se nezapomíná. Když jsem jí před poměrně dlouhou dobou viděl poprvé, vryla se mi tak do paměti, že na ni dosud nemohu zapomenout. A nikdy se to nestane. Peter Jackson se ještě v té době vyžíval ve stop motion animaci. Kde jsou ty časy? A ten černý humor... Prostě nádhera. Tohle stojí za to si vždy připomenout. Nechápu, jak tenhle snímek nemohl být vybrán do knihy 101 hororů, které musíte vidět, než zemřete. ()

suicide

Mno vidíte to. Produkce nám naservírovala zdánlivě pěknou položku z požadovaného menu. Honosí se názvem slibujícím zvláštní zábavu, nicméně jaksi se jí nedostává. Připadal jsem si, jako kdybych si vybral nejlépe znějící položku z francouzsky psaného jídelníčku. Nic neříkající název zdánlivě sliboval hodně, ale ve skutečnosti se za ním skrývala krvavá kýta dělaná narychlo v nevyhovujících hygienických podmínkách a nedostatek ingrediencí si vynahrazovala všudypřítomnou chemií. Hlavní hrdinka je naprosto nesnesitelná od samého počátku a hlavní hrdina to nedokáže zachránit, i kdyby hrál sebevětšího idiota. Snaha zakrýt množstvím krve prázdné místo vyhrazené pro vnitřní logiku a dějovou soudržnost také vychází zcela naprázdno. Možná podotknete, že v hororu či parodii tohoto třeba není, ale vážně – divák není blbec a něčeho se chytnout musí! ()

Remedy

Místy opravdu neskutečná jatka, často i třeba 10 minut bez přestávky jen šílená řežba, krev, sliz a další potoky hnusu nejrůznějšího druhu.)) Nicméně styl se tomu upřít nedá, jakožto i pár opravdu vtipných momentů (teď mě zrovna napadá scéna u stolu - mamka versus děcka :)) a hlavně Petera Jacksona obdivuju, že to dokázal takhle natočit a měl odvahu to i takhle vypustit ven. A to jsem si ještě donedávna myslel, že největším úchylem v tomhle žánru je Raimi :))) ()

movieband

,, Oni nejsou mrtví, jen trochu hnijou ''. Tak tahle zombie komedie je zážitek. Sranda od začátku, až do konce. Chlapíci co řvou Seindhaia následně rozčtvrtí dobrodruha. První z tisíce takových perliček ve filmu. Tenhle 4 snímek od Petera Jacksona nám ukazuje jak se probíjel filmovým světem. Dnes vidíme kam, až to dotáhl a jaký je z něho umělec. Tenhle snímek je skvělý. Člověk se u něj zasměje, ale taky se mu pěkně zatočí žaludek. No rozhodně se pobavíte. Já se bavil od začátku až do konce takže .... Konec mého komentáře aneb jak sám Lionel řekl Zábava skončila a startujem sekačku. ()

Maq

Studentská taškařice. Kluci jsou šikovní a napumpovali tam spoustu humorných hlášek a ksichtů. Problém je na mojí straně: už dávno nejsem student a tyhle srandičky mě až tak neberou. ()

Kaluž

Tak jsem si konečně našel čas a doplnil jeden z restíků. A musím uznat, že kdybychom s bráchou v dětství sjížděli Braindead na VHSce, tak to náš oblíbený kult - Saviniho Noc oživlých mrtvol - zadupe do země. Peter Jackson je velmi zábavné hovado, masky a nápaditost monster jsou přímo geniální. Lionellova matka by si z fleku mohla střihnout roli ultimátního humusáka v libovolném dílu videoherní série Resident Evil. Vesmírné kanibaly moc nemusím, ale tohle je lahůdka. V nejbližší době si dám repete a udělám si k tomu pudink. Vanilkový. ()

rockyt

Tak tohle je opravdu nářez,něco tak nechutně vtipnýho jsem dlouho neviděl:D Tohle "béčko" si svůj kultovní status rozhodně zaslouží.Spousta výborných hlášek a originálních nápadů např hlášky: "Tvoje matka mi sežrala psa" "Nakopu vám prdel ve jménu božím",nebo nápad použít sekačku na likvidaci desítek zombíků.Vřele film doporučuji každému,komu nevadí hektolitry krve,slizu a jiných hnusů.Budete se výborně bavit. ()

stration

Zvracel jsem....a potom jsem si to pustil ještě třikrát....Ale jak mohli Sam Raimi a Peter Jackson posléze natočit Spidermany a Pány prstenů, to nepochopím... ()

Easykk

! ! !T o h l e b y l n á ř e z ! ! ! U scény na dětském hřišti jsem málem umřel smíchy na protržení bránice a skoro jsem zlámal židli jak sem se na ní mlel, no a naprosto šílenej konec konečně ukojil tu moji občas pořádnýhomasakruchtivou dušičku. Bezkonkurenčně nejkrvavější (nejnakečupovanější) film který jsem měl tu čest sledovat!! Jsem asi jediný kdo by chtěl remake Pána prstenů natočený v tomto stylu co...;) (Dokážete si představit to maso) ()

Helo

Tak z toho filmu jsem ve svých asi 6-ti letech viděl prvních 20 minut a pak jsem nemohl 2 týdny spát a půl roku chodit kdekoliv po tmě, poněvadž jsem si všude představoval krysí opici. A teď jsem se na to koukl znova a byl to masakr. Pokud to totiž budete brát nejprve jako komedii a až pak jako horror, tak bude snažší přehlédnout příběhové blbosti a fádnější rozhovory a vy se budete jen výborně bavit množstvím hlášek a vtipů politých tunou kečupu a nechutností největšího kalibru a zároveň se naučíte starat o zombie dětičky. -"Óó Fernando! Tvá máma mi sežrala psa" -"Kousek..." ()

Derek

absolútny kult!!!!!!!!!!! jeden z naj filmov všetkých čias!!!!!! skvelá zábava pri ktorej sa nebudete nudiť ani sekundu. jackson je génius a ja pred ním padám na kolená. skutočne, ak ste toto ešte nevideli tak neviete čo je dobrá komédia a skvelý horor. a dúfam, že máte doma aspoň tú sekačku na trávu! ()

Bones!

Tak tohle je jedním slovem úlet!!! Vyzbrojen přečtením zdejších komentářů, jsem se pustil do sledování, ale tohle jsem ani přinejmenším nečekal!!! A ta sekačka... Připadal jsem si poněkud úchylně, když jsem přitom jedl, schodou okolností pokrm s kečupem...:-)Zajímalo by mě, jak dlouho musela tována na výrobu kečupu pracovat, aby uspokojila Jacksonovy požadavky...Jak zde někdo zmínil, těžko si představit, že tenhle člověk natočil i Pána prstenů!Ale ačkoliv je to tak nechutné, neubránil jsem se ani smíchu...Ještě chci podotknout, že hodnotím především originalitu a nesrovnatelnost s čímkoliv, co jsem kdy viděl! ()

reqiuem

tak tohle byl rozhodně ten nej krvák, co sem-troufnu si říct- doposud viděl..ani ne v tom jakým způsobem je natočen, ale tou neskutečnou kvantitou, která se jako by opakuje pořád dokola a když už jsem si pomyslel, že už snad horší a brutalnější a nechutnější killnutí nemůžu vidět, tak další scéna mě vyvedla z omylu(vetšinou to bylo k smíchu, ale někdy k blití)..hodnotit tenhle film snad ani nelze a vzhledem k tomu, že dnešní filmysi téma zombíku berou celkem často na paškál a ani po kolena tomuto snímku nesahaj ( ač mají k dispozici mnohem lepší filmařskou techniku), tak dávám čtyři-ale pouze za ten neskutečnej krvák v závěru filmu.. kvůli ději se na to opravdu koukat nedá, páč je o ničem(hodně slušnej výraz), ale o to tady naštestí nejde, takže jako by jste nic nečetli :-)de hlavně o tunu nechutný srandy:-)..už dodám jenom jedno slovo, který tenhle film vystihuje a ve filmu na něj narazíte:"Senguaja"! ()

beran-ek

HARDCORE! ..natočit něco takový v 90tých letech za 3miliony dolaru? Neviděl jsem nikdy tak silnou kombinaci vtipu a hororu.. a už vůbec ne tolik hektolitrů krve, končetin, pobíhajících vnitřností.. PJ je fakt úchyl :D Když už začne být zabíjení zombíků jen trošku stereotypní.. přijde mixér.. sekačka.. zahradní trpaslíci.. film je prostě úchvatnej! ()

togaf

Nejsem objektivní, ale nemůžu dát víc hvězdiček. Dobrovolně na horory nekoukám, nemám tedy "nakoukáno". Z tohohle hororu mi bylo zle. Pokud to byl účel, tak vyšel. Možná, když příště nebudu u zombii hororu večeřet, zvedne se tím mé hodnocení (místo žaludku).V každém případě se mi rozšířily obzory. ()