Debbina 8

• Slovensko Debbina osmička (viac)
USA, 2018, 110 min

Réžia:

Gary Ross

Kamera:

Eigil Bryld

Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Sarah Paulson, Helena Bonham Carter, Rihanna, Mindy Kaling, Awkwafina, Richard Armitage, James Corden (viac)

5 rokov, 8 mesiacov a 12 dní…Presne tak dlho plánovala Debbie Ocean (Sandra Bullock) najväčšiu lúpež svojho života. A presne vie, čo musí spraviť – zostaviť tím z najlepších expertiek vo svojom odbore. Spolu s parťáčkou Lou Miller (Cate Blanchett) získali do svojej skupiny – šperkárku Amitu (Kaling), pouličnú podvodníčku Constance (Awkwafina), najlepšiu priekupníčku na kradnutý tovar Tammy (Paulson), hackerku Nine Ball (Rihanna) a módnu dizajnérku (Bonham Carter). Cieľ je jasný - $150 miliónov dolárov v diamantoch – presne tých, ktoré budú na krku svetoznámej herečky Daphne Kluger (Hathaway) a tá bude stredobodom pozornosti najväčšej udalosti roka, bál MET Gala. (Continental film)

Raziel811

Produkční hodnoty vidět jsou, ale to je asi tak jediný klad celého filmu. Nevynalézavé, nudné a ve výsledku zbytečné "pokračování" zábavné trilogie. ()

Doffy

Je to určitě důstojné pokračování Dannyho série, ale v některých místech to vypadá nedotaženě. A právě tyhle části lámou nohy celému filmu. ()

nudlis

No to byla ale sračka :-))) Film jen těží z úspěchu Dannyho parťáků, včetně závěrečnýho směšnýho posezení ošklivý Sádry Bulldock před údajným "Dannyho hrobem". Aspoň že to režíroval člověk, kterej už nějaký solidní věci natočil. Ale proč si vybral tenhle scénář ... S chytrostí a vtipem Ocean's Eleven to prostě nemá nic společnýho. ()

Sansnom70

Je asi vidět že scénaristům se asi už nechce do dalšího dílu Danyho partáku, jelikož jsou asi pro takový film už moc staří, proto se dali na dráhu mladších a samozřejmě krásnějších. Nevěděl jsem co od toho filmu mohu čekat ale sklamaný jsem rozhodně nebil. Kdo máte rádi Danyho partáky a filmy kde je záporák kladasem tak neváhejte a koukněte na to :) ()

Armat-M41A

Na to jaká se tady sešla parta jsem čekal daleko pekelnější jízdu. Stejně jako dobrý fotbal nedělá tým plný předražených hvězd ,tak i tady to mezi čičinkama nějak nefunguje. Danny Ocean a jeho parta byla naprosto jiná liga a krom svižného a docela zábavného finále jsem jen koukal, kdy to už začne být nějaká zábava. ()

Kamil111

Po povinném druhém zhlédnutí jsem se soustředil na onen vzývaný detail a zvýšil hodnocení o jednu hvězdičku. Protože celá série Soderberghových parťáků je o attention to detail bez ohledu na gender. Ale jinak je to čistě dámská záležitost. ()

anawi

Vůbec mi nevadí, že motiv není originální. Chtěla jsem vidět film s oblíbenými herečkami z prostředí s hezkými šatičkami&botičkami... a přesně tohle jsem dostala. Film, který se nemá za co stydět a na který se hezky kouká. ()

Pavlo

Dobre nadvadzujuci dej na Dannyho partakov. Ide o zensku variantu so vsetkym, co bolo na povodnych dieloch skvele - humor, postavy, sposob kradeze, atd. Nebranil by som sa pokracovaniu. ()

SewekiX

To hvězdný obsazení to celkem drží nad vodou, ale Dannymu nesahá Debra ani po kotníky - první půlka mi přišla hodně utahaná, ta druhá zas naopak uspěchaná. Celá ta loupež proběhne hodně hladce a to i přesto, že půlka "osmičky" vůbec nezná celej plán naší myslitelky. Ale dalo se to. 24/44 ()

drunkman

Vidim velky spatny. Hodne nelogicnosti, na velekobijak diry v navaznosti az hanba. Sandra Bullock je sexy jako vzdy, ale nejak ta jeji postava nema stavu, nedokazu se s ni identifikovat (ani ji litovat kvuli tomu, ze ji podtrhnul Claude). Cate Blanchett, jak uz tu nekdo podotknul, ma ze vsech ostatnich zrejme nejpropracovanejsi postavu a i tak je to jen odvar toho, co bezne hraje (chyba scenare, ne jejiho umeni). Angazovanim HBC .. well, co tim chtel reziser rici? Diky tomu film osciluje mezi kriminalkou a velmi spatnou komedii, HBC tu zase nasadila svuj podivny styl, zkratka role jako pres kopirak od jinych jejich postav. Rihanna? Boze holka, zpivej. Akwardfina? Kde, co? Kdyz se podivam na seznam hercu a herecek, co jsou u filmu uvedeni, tak fakt nevim kdy tam byli. Zrejme vsichni chteli mit carku u all-female cast, aby si zlepsili karmu u woke magoru. Kazdopadne.. tohle je provar, ackoliv z pomeru mezi naklady a trzbami to neni tak patrne. Pevne doufam, ze tomu neudelaji dalsi dil, ackoliv na woke dobu tady bylo malo non-binary, bi, gay a trans postav. ()

Pythonator

Tak nám emancipace zasáhla definitivně i ty nejzapadlejší kouty Hollywoodů a feministky si vyštěkaly babskou napodobeninu Dannyho parťáků. Bohužel je to taková trapnější a nudnější verze, oproti mužské sestavě, a to navzdory tomu, že divákovo oko má oblažit hromada hereček. ()

Bogrant

Nikdy som veľmi neholdoval ani mužskej zostave okolo Dannyho Oceana, tá sa však napriek všetkému dala v určitej miere brať dosť seriózne, čo sa však o jeho sestre a jej spoločníčiek povedať veľmi nedá. Saká vystriedali šaty a elegantných pánov šarmantné dámy (najmä Sandra a Cate, na ktoré sa najlepšie díva). Príbeh je až do prevedenia onej krádeže mdlý a nudný, záverečná tretina tomu však značne vylepšuje imidž a ukazuje, že predsa len niekto sa s tým snažil niečo spraviť. ()

amazonica

Na tenhle film jsem se podívala po doporučení mé jedné kamarádky, že ho má prej hrozně ráda a viděla ho už několikrát. No tak samozřejmě že to nedopadlo jinak, než že jsem se na něj podívala hned ten den, co mi ho doporučila. No a upřímně, mám z toho takové smíšené pocity. Příběh byl takovej ehh, jakože ok, přežiju to, ale nic extra. Některé scény mi přišly trochu mimo a navíc. Ale asi to všechno zachraňují herecké výkony a obecně prostě dobrá flow toho filmu. A taky to u mě možná má nějaký ty plusový bodíky za Anne Hathaway ale psst...No prostě, řekla bych, že i přes docela špatně vypadající začátek, je nakonec takovej fajn průměrnej film. ()

Dvojka Jumanji nabírá posily

Dvojka Jumanji nabírá posily

06.01.2019

Dvojka k hitu Jumanji: Vítejte v džungli! s Dwaynem Johnsonem (Rychle a zběsile 5) a Kevinem Hartem (Night School) se pomalu ale jistě řítí a tento týdne jsme se dozvěděli o dvou nových hereckých… (viac)

Debbie a její parťačky jsou rekordní

Debbie a její parťačky jsou rekordní

11.06.2018

Zlodějský spin-off Dannyho parťáků se Sandrou Bullock (Gravitace) a Cate Blanchett (Thor: Ragnarok) v hlavních rolích od začátku neměl úplně snadnou pozici. Nejsou to koneckonců ani dva roky, co… (viac)