Na vyrovnanie účtov nie je nikdy neskoro. V zúfalej snahe platiť pravidelne účty a prežiť kvôli svojim najbližším, sa trojica kamarátov odhodlá riskovať všetko a prepadnúť banku, ktorá ich pripravila o peniaze.... (Continental film)

Arsenal83

Morgan Freeman je vizionár. Napríklad v Drvivom dopade hral černošského prezidenta ešte v časoch, keď Obama maximálne dával okurku na sendvič v McDonalde. V Amistade síce hral bojovníka proti otroctvu, čím dobu veľmi nepredbehol, ale už svojím menom dáva najavo, že sloboda nebola vždy samozrejmosťou. Ale pozor je tu Shawshank. Presne ako v tomto filme, hraje zločinca, zlodeja či vraha to je jedno. Každopádne som si urobil prieskum a zistil som, že naozaj veľa černochov v USA sedí v base. A to niektorí dokonca nedobrovoľne. A v takej Afrike je väčšina uväznených osôb tiež čiernej pleti, čo je nehorázna diskriminácia. A to je zhruba tak celá myšlienka, ktorá mi pri tomto filme napadla, a to je kariéra pána Freemana. ()

Jara.Cimrman.jr

"Museli být hodně mladí a fit. Vystřílel jsem do nich celý zásobník a stejně se všem kulkám vyhnuli." Tak tři důchodci, kteří nedokázali ukrást ani suroviny na gordon blue ze sámošky, ukradli miliony z banky. To by bylo tak skvělé, kdyby to byla parodie, ale ono je to asi míněno vážně. Takže za mě palec nahoru za kritiku toho, jak je v USA snadné rozpustit penzijní fond, za zábavný útěk po krádeži v obchodu a za důchodcovský sex. A ten zbytek, tedy stáří, nemoci, rodinné hodnoty a FBI, mě spíše rozesmutněl než pobavil. Jdu se podívat na Zákon a pořádek, tam se ty případy řeší rychleji. ()

hrona

Nuž tedy čekal jsem větší nářez při tomto obsazení. Pánové jsou super, ale ten příběh je až moc tuctovej a obyčejnej, zkrátka chybí tomu ,,drajv,, Pravda, jsem zhýčkán, takovými těmi uau efekty, také celou dobu na ně film připravuje, ovšem ve finále se vlastně vůbec nic převratného nestane a celková gradace snímku je spíše v posledním tažení, stejně jako sami hlavní představitelé.. Tahle herecká partička by si přeci jen zasloužila lepší námět. Ne že by se divák nepobavil, úsměvných situací je tu dost, ale........ tři a půl hvězdice směrem dolu je myslím tak akorát. ()

mzss1

|85%| Přiznám se, že se mi do tohoto vůbec nechtělo, vybral jsem si film náhodně na zabití poklidné noční služby. Poslední dobou zastávám názor, že současné komedie už nejsou to, co bývali. Občas se nějaký ten lepší kousek objeví, ale i tak žádná sláva. No, ve finále jsem s tímto filmem nečekaně spokojený. Už od začátku jsem cítil, že to nebude žádná trapná ubohost s debilními (ne)vtipy. Po komediální stránce to není vůbec přehnané, scény jsou upřímně úsměvné a asi tak 4x jsem se zasmál. Myslím si, že ani není potřeba k plné spokojenosti přidávat vtipné scény. Spíš bych film stopáží prodloužil a přidal nějaké emotivní scény. Páč to bylo podle mého názoru i částečně bráno jako drama a i když jsem se nad tím hluboce zamyslel, tak se jedná o smutnou záležitost dnešní doby, jak většina z nás ve stáří asi dopadne. Herecké trio Caine, Freeman a Arkin to zvládli přímo fantasticky. Nenuceně, upřímně sehráli svoje role. V duchu jsem jim přímo tleskal. Vedlejší postavy byly ok, splnili svůj účel. Rád bych dal plný počet *, ale k tomu mi právě chybělo ještě pár scén, prodloužit krátkou stopáž atd. Každopádně jsem nadšen a těším se na další shlédnutí. ()

liskam

Z trailerů jsem čekal opravdovou nefalšovanou zábavu, kde bude každou minutu filmu znát spousta let (dohromady bezmála 200let) herectvý všech zmíněmých hlavních herců. Bohužel se tak nestalo. Scénárista ani režisér prostě nedokázal tuto devizu využít, takže se z filmu stal pouhý průměrný úsměvný snímek. Za mě 63% ()

• Celosvětová premiéra proběhla 30. března 2017 v SVA Theater v New Yorku. (BMW12)
  • Jedno z možných únikových áut, o ktorých partia uvažovala, bolo aj Scooby-Doo's Mystery Machine. (Astonko)

Zemřel herec Alan Arkin

Zemřel herec Alan Arkin