The Punisher

• USA Marvel's The Punisher
USA, (2017–2019), 23 h 2 min (Minutáž: 47–58 min)

Tvorcovia:

Steve Lightfoot

Predloha:

Gerry Conway (komiks), Ross Andru (komiks)

Hudba:

Tyler Bates

Jon Bernthal, Ebon Moss-Bachrach, Ben Barnes, Amber Rose Revah, Jaime Ray Newman, Kelli Barrett, Paul Schulze, Jason R. Moore, Deborah Ann Woll (viac)

Bývalý mariňák, který jde po zločincích odpovědných za vraždu svojí rodiny, se ocitne v pasti armádního spiknutí. (Netflix)

Mejkby

Solidní. Čekal jsem trochu víc "komiksovosti" , auto-honička Frank/Madani byla parádní jak ze SinCity, ale jediná. Několik akčních scén vypadalo dost béčkově. Mohlo to být i o něco kratší. Ale samotnej PUNISHER je naprostej krutopřísňák a vo to tady přece šlo!!! ()

RoyBatty444

Drsňák so srdcom je tu všetci zlý chlapci a dievčatá traste sa. Atmosféra, hudba a väčšina hercov sú dobrý. Zvraty sú predvídateľné. Patriotizmus silný. Bernthal je charizmatický len občas skĺzne však je to seriál a žiadne veľké kino. ()

SlyBruArMan

Četl jsem komiksy a proto jsem stejně jako u filmu Logan na 100% spokojený s využitím potenciálu! Brutalita, nemilosrdnost a takřka nezničitelnost k Frankovi v komiksech patří a proto jsem rád, že jsem si mohl užít těch 13 epizod, které trvají o poznání déle, než čtení komiksu :) Už se těším na další sérii :) A ta jak věřím, určitě přijde :) ()

vassil

Sice už od prvního dílu přemýšlím, proč v Americe používají na rozbíjení větších betonových ploch kladivo místo zbíječky, ale Punisher je super! Takový soft Dějiny násilí. ()

Tomulka

Tento seriál se hodně přiblížil přiblížil tištěnému komixu. Což se zatím žádnému zpracování Punishera nepovedlo. A také je to jeden z nejlepších seriálu vůbec na téma hrdinové komixu. Podobné pocity jsme měl i při sledování Daredevila. Už se opravdu těším na pokračování. Zda si seriál ponechá své kvality i dále. Lehce se obávám, že ne. Tak uvidíme. ()

JaryKury

No a zaciname hned opacne. Kde DC me krasne rozbehnute svoje hrdiny v serialech, se je Marvel snazi dohnat. Uz nemuze byt jenom barevny, ale musi nam dat i temnejsi, mnohem surovejsi stranu. Cekal jsem s hodnocenim do posledniho dilu 1. Serie, abych nechvalil dne pred vecerem. Ted muzu s klidnym svedomim rict, ze se jim to setsakra povedlo. Dat nam surovou podivanou plnou spiknuti, nasili a rozvetveneho pribehu sahajiciho do minulosti vsech protagonistu. Divame se na svet ocima nekolika postav, kteri chteji docilit sveho, ale kazdy neceho jineho a jinym zpusobem. Punisher zde kraci i pres vsechny svoje zraneni a problemy pomalu k cili. Super zvraty v deji a hodne nervozni dialogy, kde opravdu citite az do posledniho dechu to napeti z toho kdo to tentokrat schyta a kam se dostaneme dal. Kazdy ma v tomto serialu sve misto a je presne ukazovan tak jak je potreba. Tvurci sli az na hranici vseho co snad jde a postupnym proplouvanim a odhalovanim dilu po dile dostava podivana spad a dulezitou gradaci pro skvele finale. Kdyby jsme se meli bavit o vystavenych prvcich a skvele zahranych rozpolozeni hercu, byli bychom tu az do Vanoc. Tento serial nema skoro zadnou chybu a jsem rad ze si tvurci nechali otevrena zadni vratka pro dalsi serii. Nic co jste videli nepovazujte za zrejme. Preci jen kolikrat nas uz tento serial dokazal prekvapit. Ve finale i vyvijeni postav je velmi dobre. Za me to je 95%. Tech 5% si nechavam mozna pro druhou serii, kdo vi... ()

Michal118

Marvel nám ukázal, že to umí parádně i se seriálama. Seriál je plně nabitý flashbackama se skvělým scénářem. Seriál mě plně nadchnul hned u prvního dílu. Nechybí zde ani cliffhangery na konci snad každého dílu stejně jako u TWD. Musím ocenit také skvělý herecký výkon Jona Bernthala. The Punisher je podle mě největší gól všech seriálů roku 2017. ()

Mirast

Další Netflixovská pecka, pro mě pouze o chloupek slabší než Daredevil. V Bernthalovi se konečně podařilo někoho, kdo dokáže být skvělý jako Frank Castle i jako Punisher, záporáci taky solidní, nemám co vytknout. 5* a obrovský příslib do dalších sérií (Jigsaw!). "You'll remember, Bill. You're gonna remember me." ()

jarmil8

Nuda. Utahané drama roztažené na 13. dílů, která částečně graduje v díle 10. Ukecané, s retrospektivou a snovým světem vyplněné finále rozplizlé skoro na 2 hodiny posouvá dílo do kategorie seriálu k žehlení. ()

Robino15996

Keby to bolo dajme tomu o 2-3 epizódky kratšie nemalo by to chybu. Takmer každá si našla slabšie miesto, ktoré mohlo byť vynechané a mohlo vzniknúť niečo epické. No, ale samozrejme chápeme všetci, že je výhodnejšie natočiť 13 ako len nejakých 10 častí. 5 hviezd už len kvôli posledným dvom častiam. 90% ()

SinisterBlac

No pozrite Punisher ani nepotreboval poriadny celovečerák stačil iba dobrý Kasting a výborný scenár a hneď rozbil všetky ostatné komiksové seriáli. ()

Yamatosan

S01 Nevěřil jsem, že je to možné, ale je to skoro rovnocenné s Daredevilem! Bernthal hraje jak o život, a není jediný. Mnohoznačný, prokreslený, brutální, ale i dojemný, to asi zrovna od Punishera málokdo čekal. S02 žel neudržela kvalitu, jako celek to stále není vůbec zlé, ale několik silně utahaných dílů uprostřed série mělo projít radikální změnou. ()

Filip7410

Frank Castle (Jon Bernthal) aka The Punisher (kat), je bývalý voják, který se konečně z války dostal domů za svou rodinou, která bude před jeho vlastními oči vyvražděna. Teď se jen snaží vypátrat kdo za to mohl a všichni, kdo s tím mohou mít jen malou spojitost jsou brutálně povražděni. Tenhle, podle mého hrdina, je nejkrvavější, nejbrutálnější a jeden z nejlepších hrdinů Marvelu vůbec. Nemá žádné super schopnosti, je to jen normální člověk se zlostí a pomstou. Konečně jsme taky dostali pořádného Punishera a dokázal si opravit svou reputaci z předešlých filmů. Herci dokázali svojí roli neskutečně perfektně zahrát a vcítit se do ní. Scénář byl zde napsán, jak jen to nejlépe šlo. ()

KraLuban

Slušná zabíjená, dobré herecké výkony. Jestli bych koukal na další sérii, nevím jistě...takhle mi příběh přijde ukončený. ()

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Daredevil nabírá nové tvůrce

Daredevil nabírá nové tvůrce

29.10.2023

Nedávno vyšla zpráva, že Marvel kompletně překopává svoji televizní strategii a uchýlí se nyní k tradičnímu formátu pilotů, showrunnerů a tzv. writer’s room (menších skupinek scenáristů, kteří mají… (viac)

Rodičovská rada si stěžuje na studio Disney

Rodičovská rada si stěžuje na studio Disney

12.03.2022

Těšili jste se coby fanoušci Daredevila nebo Punishera ze zprávy, že studio Disney ve spolupráci s Marvelem přidalo tyto netflixovské seriály na streamovací službu Disney+? Pak zjevně nejste součástí… (viac)

Netflixovské seriály od Marvelu dorazí na Disney+

Netflixovské seriály od Marvelu dorazí na Disney+

24.02.2022

Před pár týdny přišla zpráva, že Netflix stahuje své marvelovské seriály jako Daredevil nebo Punisher ze svých serveru. To samozřejmě rozjelo spekulace o tom, kde asi seriály, jež se teprve nedávno… (viac)