Užívajte si nerestí, „Alibi na mieru" to za vás vyžehlia. „Alibi na mieru" je kancelária, ktorá vymyslí a poskytne alibi na čokoľvek, čo chcete. Chcete ísť na futbal namiesto večere s príbuznými? Uliať sa z práce? Máte aféru? Ste neverný? Alebo chcete mať chvíľu pokoj od všetkého? Hrdinovia z komédie Alibi na mieru všetko perfektne zariadia a nikto o ničom netuší. Ale pozor! Veci sa niekedy vedia poriadne zamotať. Greg, hlavný hrdina filmu a všetkých možných alibi, samotný boh našich nerestí a tajomstiev, sa zamiluje a samozrejme bezhlavo. Veď jeho priateľka je krásna, sympatická, vo všetkých smeroch úžasná a tiež ho miluje. No neznáša, keď niekto klame, a tak Greg radšej tají, čo vlastne robí a čomu sa jeho agentúra venuje. To je ale iba začiatok. Keď sa ide zoznámiť s rodičmi svojej životnej lásky, zistí, že jej otca veľmi dobre pozná. Práve mu totiž pripravil nepriestrelné krytie na víkendové zálety. Lavína šialených udalostí, problémov a zvratov na seba nenechá dlho čakať. A akonáhle jedna nepríjemná situácia skončí, už je tu druhá.. a tretia.. a štvrtá... Alibi na mieru je komédia, ktorá vás naučí hovoriť pravdu alebo si zabezpečiť poriadne alibi. (Bontonfilm SK)

Royaldell

Pohodová komedie,kde jsou lepší,ale taky horší momenty. Jednu minutu se válíte smíchy a další už si říkáte,jestli to není už moc. ()

CheeseFigure

Keď som sadal pred telku, aby som si pozrel francúzku komédiu s názvom Alibi na mieru, nemal som veľké očakávania. Nakoniec som sa ale celkom nasmial. Či už išlo o chudáka psa, odkazy na Assassina alebo Star Wars, či kocúra pri tej automobilovej naháňačke. Len Elodie Fontan sa nepredviedla v rovnošate sestričky, ach jo. ()

Dennefil

Francouzské komedie mají prostě něco do sebe. Ať už četník nebo Asterix. Nenudil jsem se snad jedinou minutu. Příběh je celkem zajímavý. Takovou společnost by určitě několik lidí uvítalo i v reálu :D. Nasmál jsem se jak málo u kterého filmu a to mi úplně stačí. 10/10 ()

KapitanKuraz

Šupa, čakal som že jeleň bol vrchol, potom že pes, potom že zebra, ale Assassins Creed, ma zničil a prd, chlapec stavajúc hrad to dorazil. Vlastne všetko, lebo tempo na naberalo parádne. ()

Archvile

Po dlhom čase je tu svieža Francúzka bláznivá komédia pri ktorej som sa absolútne nenudil. Škoda toho záveru, ale je pravdou že nejak to skončiť muselo. ()

tulen

Asi do půlky to vypadalo dobře, párkrát jsem se i zasmál nahlas (i když ty fóry nebyly zrovna intelektuální), ale druhá půlka šla dost dolů. Leccos si mohli autoři odpustit a výsledek by byl lepší. Na dnešní produkci to ušlo, ale celkově nic moc. ()

futislav

Dobrá komedie s originální zápletkou. Velmi stravitelná zábavná jednohubka na pohodový večer. A na francouzský film a rok 2017 skoro bez černochů a Arabů. Asi se spletli, nebo někdo na poslední chvíli odřekl. ()

Sa.sa

Super komedie plná hlášek, vtipných situací i děje... Je to svižné, rychlé a má to spád... Chudák pes 😀😀😀 ()

Rebel24

Tak Francúzi opat po rokoch bodujú! Po Asterixovi a Obelixovi v Egypte prichádza konkurencia v podobe snímku Alibi na mieru. Scény su ľudsky a situačne humorne, postavy svojské a naozaj dobre napísané, množstvo zvratov, paradoxov, prekvapení, zaroven schopnosť vložiť napätie s rytmickým soudntrackom a to nehovorím o tom, ze film je vlastne v celku paródiu na väčšinu oveľa známejších snímok - Star Wars, Assasins Creed, Fast and Furious, jednoducho parádna jazda, s nadhľadom no i so srdcom. 92% ()

Gagin

Konečně po delší době zase super komedie, plná vtipných scén, akce, pohotových reakcí, příjemných herců. Super, já se bavil nadmíru. ()

Jindra_S

V rámci svého žánru ztřeštěné komedie je to vynikající. Některé parodické momenty (assassins creed) to posouvaly ještě dál. ()

Orech

Potrebuješ prepnúť hlavu? Si ochotný pripustiť aj "hovadiny" v scénári a veľa drsnejšieho humoru špecifického francúzskeho štýlu ? Tak na toto choď!!! :-D ()