Užívajte si nerestí, „Alibi na mieru" to za vás vyžehlia. „Alibi na mieru" je kancelária, ktorá vymyslí a poskytne alibi na čokoľvek, čo chcete. Chcete ísť na futbal namiesto večere s príbuznými? Uliať sa z práce? Máte aféru? Ste neverný? Alebo chcete mať chvíľu pokoj od všetkého? Hrdinovia z komédie Alibi na mieru všetko perfektne zariadia a nikto o ničom netuší. Ale pozor! Veci sa niekedy vedia poriadne zamotať. Greg, hlavný hrdina filmu a všetkých možných alibi, samotný boh našich nerestí a tajomstiev, sa zamiluje a samozrejme bezhlavo. Veď jeho priateľka je krásna, sympatická, vo všetkých smeroch úžasná a tiež ho miluje. No neznáša, keď niekto klame, a tak Greg radšej tají, čo vlastne robí a čomu sa jeho agentúra venuje. To je ale iba začiatok. Keď sa ide zoznámiť s rodičmi svojej životnej lásky, zistí, že jej otca veľmi dobre pozná. Práve mu totiž pripravil nepriestrelné krytie na víkendové zálety. Lavína šialených udalostí, problémov a zvratov na seba nenechá dlho čakať. A akonáhle jedna nepríjemná situácia skončí, už je tu druhá.. a tretia.. a štvrtá... Alibi na mieru je komédia, ktorá vás naučí hovoriť pravdu alebo si zabezpečiť poriadne alibi. (Bontonfilm SK)

balcazar

Zaujímavý príbeh plný bizárov, ktorý sa zamotá tak, že už si v určitom momente nemôže byť nikto istý, kto kde na koho (ne)narazí. Svieži humor, kuriozita na kuriozitu, bizárik na bizárik, rýchla akcia a tomu všetkému kraľuje krásna Elodie Fontan. ()

Nocturno culto

Bezva komedie na sobotní večer. Oddechovka, není nutné moc přemýšlet. Pouze být trošku ve střehu, aby neunikly vtipné odkazy na jiná díla, např . Star Wars, Assassin's Creed atd.. Největší porcí zábavy mě zaujal Lacheau, okouzlující a nevšední Elodie Fontan a její filmový otec Didier Bourdon... 75 % ()

gemi

Krejzy komedie, která nenadchne, ale rozhodně ani neurazí. Párkrát jsem se zasmál. Bylo to sice na dvou třech místech, ale i to se počítá. Silné tři. ()

elimS

60% - komentář 20ti slovy: Podle námětu jsem čekal tedy větší nářez. Pár vtipných scén se našlo, ale zbytek obyčejná "vztahová komedie". Dost nevyvážené, škoda. ()

ANTYCHRYST

Whau překvapení roku v rámci komedie! Jako ..že budu koukat na komedii a ještě Francouzskou a ke všemu..fakt zábavnou!! Tohle se prostě povedlo!! Sympatické postavy zapletka..hudba..všechno funguje na jedničku:) už teď se těším na druhý díl:) s touhle partičkou se rád znovu shledam:) 90% no a krvavej sport na závěr:) ()

noizcore

Francouzké komedie stále žijí! Originální námět, skvělí herci ve všech rolích a slušný komediální timing občas zabijí zbytečná přepálenost v některých scénách. 6/10 ()

Valeria_D

Odpočinková komedie, občas trochu přitažená za uši, s prvky parodie na filmy jako např. Star wars, Fast and furious..Vše doplněno trochou černého humoru. Prostě pohodový a vtipný filmeček. ()

mkee

Ja viem, mnoho z Vás tomuto filmu nepríde na chuť a bude si vravieť prečo 5*?!...Že prečo? Lebo. Lebo nebuďme škrobení pseudointelektuáli a uznajme, že mnohé scény vo filme sú jednoducho neprekonateľné! :-) ()