Užívajte si nerestí, „Alibi na mieru" to za vás vyžehlia. „Alibi na mieru" je kancelária, ktorá vymyslí a poskytne alibi na čokoľvek, čo chcete. Chcete ísť na futbal namiesto večere s príbuznými? Uliať sa z práce? Máte aféru? Ste neverný? Alebo chcete mať chvíľu pokoj od všetkého? Hrdinovia z komédie Alibi na mieru všetko perfektne zariadia a nikto o ničom netuší. Ale pozor! Veci sa niekedy vedia poriadne zamotať. Greg, hlavný hrdina filmu a všetkých možných alibi, samotný boh našich nerestí a tajomstiev, sa zamiluje a samozrejme bezhlavo. Veď jeho priateľka je krásna, sympatická, vo všetkých smeroch úžasná a tiež ho miluje. No neznáša, keď niekto klame, a tak Greg radšej tají, čo vlastne robí a čomu sa jeho agentúra venuje. To je ale iba začiatok. Keď sa ide zoznámiť s rodičmi svojej životnej lásky, zistí, že jej otca veľmi dobre pozná. Práve mu totiž pripravil nepriestrelné krytie na víkendové zálety. Lavína šialených udalostí, problémov a zvratov na seba nenechá dlho čakať. A akonáhle jedna nepríjemná situácia skončí, už je tu druhá.. a tretia.. a štvrtá... Alibi na mieru je komédia, ktorá vás naučí hovoriť pravdu alebo si zabezpečiť poriadne alibi. (Bontonfilm SK)

SieZof

5 hviedzičiek nikdy nedávam len tak, ale tento film si to zaslúži, oz začiatku až do konca som sa nevedela prestať smiať... ()

Tristix

Myslím, že tohle bude jeden z filmů, který se objeví na příčce "nejvíce rozporuplných hodnocení". Mě osobně se film líbil a fandil jsem mu už jen proto, že si v něm zahrál Norman, jehož video-blogy mne dlouho dobu baví ( https://videacesky.cz/video/hezouni ). Ale k filmu... mělo to jiskru, šarm, humor a rozhodně to pobavilo. Nebylo to teda tak dobré jako "Nedotknutelní", ale pobavilo to. **** ()

negativ

Pecka! Dlouho jsem se tak nebavil! Vážně. Člověk zdegenerovaný holým údem a českými rádoby vtipnými sračkami, úplně zapomněl na francouzkou filmovou školu nefalšované ztřeštěné komedie. Asi budu muset trochu více hledat. Toto byla náhoda a hned trefa do černého. Sicel jsem na to koukal v originále se slovenskými titulky, ale strávil velmi příjemnou hodinku a půl. Originální nápad, vyčerpaný na 100% možného (Troška nebo Todd Phillips by z toho udělali trilogii). ()

Ondra.T

Dobrá komedie, která pobaví a neurazí. Bohužel po slhlédnutí mám pocit, že z originálního nápadu šlo vytěžit mnohem více a některé vtipné scény byly až moc křečovité. ()

peter.m

"Riešeniami na mieru ospravedlňujeme našich klientov bez toho, aby sme ich súdili." Každý občas potrebuje alibi. No, skôr či neskôr sa pravda vyplaví na povrch. Apropo pán Troška, kde ste sa nachádzal pri natáčaní tohto titulu? PS: názor mojej pani: "Nemám rada klamstvá, takže film na jedno pozretie." ()

bilder

Pobavila jsem se, dokonce jsem se párkrát zasmála i nahlas. Stačilo by vyhodit trochu té romantiky a přidat pár ukázek zakázek agentury a mohlo to být za 5*. Ale i tak příjemné osvěžení. ()

wvwrayman

Tak to jsem opravdu nečekal. Celou dobu se tento film tváří jako tuctová komedie říznutá tuctovou sladkou romantikou. Ale výslednej dojem a vtípky za to stojí. Fakt mě to pobavilo. ()

mikomus

Francouzské filmy nejsou v mé oblibě, ale občas se zadaří a "Alibi" je toho důkazem, slušná rozjetá podívaná plná zábavy s docela originálním nápadem ()

SoloHan

Nechajme to na Francúzov! Naozaj tu nemáme v poslednej dobe žiadnu dobrú komédiu, preto asi mnohý z nás pripisujú tomuto filmu vynikajúce hodnotenie. Na slečnu Fontanovu by som sa dokázal pozerat cele dni. Super nápad, herecké obsadenie my bolo neznáme, hudbu môžem len pochvalit, vôbec mi nevadili ani niektoré absurdné scény ako menšiu paródiu na Assasins Creed, Star Wars...naozaj vydarená komédia... P. S. : Potrebujem spraviť alibi na sobotu :D ()

tompolicky

Už rok čekám na kvalitní crazy komedii, u které se od srdce zasměju, něco ve stylu kultovek jako Pařba ve Vegas či Prciček a ejhle....francouzi to po dlouhatánské době dokázali, pravda prvních asi 25minut je nic moc, pak se to ale rozjede a nesourodá parta debilů, spolu s babkou, kterou zřejmě ukradli z animáku Madagascar rozechvěje naše bránice. Spousta originálních gagů, peckově zahrané...opravdu prča na druhou!!! ()

pRaY_882

Celkom slušná uletená komédia. Príbeh poslabší, zápletka predvídateľná a rozuzlenie rýchle a plytké. No film sa mi páčil lebo som sa naozaj nasmial na niečom uletenom. Takže za mňa 6.5/10 ()