Stranger Things - Season 4 (2022) (séria)

Kapitola sedmá: Masakr v laboratoři (S04E07)

(epizóda)
  • USA Chapter Seven: The Massacre at Hawkins Lab

Hopper se chystá na boj s monstrem. Dustin pitvá Vecnovy motivy a rozklíčuje zprávu z druhé strany. Jedenáctku posílí dávno zapadlá vzpomínka. (Netflix)

LachtanShows

Zpočátku ty stopáže vypadaly jako šílenost, ve finále jsme za ně byli rádi a chtěli ještě nášup. Tenhle seriál se totiž vypracoval na tak precizní produkční základnu, že v mnoha svých nejsilnějších momentech strká do kapsy kdejaký vypiplaný film, a tudíž už tak nepůsobí jen šílenou minutáží. Ta ale uteče tak rychle, že ani nedutáte a už odpočítáváte dny do 1. července. ()

warrenur

Epizoda odpovedajuca povodnej premise a sice prelinaniu svetov s celkom prihodnym "twistom" a vysvetlenim povodu postav a takmer celeho pribehu 11ky. Hoci trochu prvoplanove a vodiace za rucicku, dalo sa na niecom pobavit. Zial moc prekvapeni sa nekona. "Divadelne predstavanie" v ruskom gulagu s demogorgonom som ocakaval velkolepejsie. ()

peetrejr

Dozvedáme sa veľa nových informácií o 001 a o Hopperovej dovolenke na Sibíri. Taktiež El dostal a naspäť svoje schopnosti. Pozoruhodné... Naši drahí bratia musia na niečom fičať, pretože toto je INSANE! Ako prepáčte ale toto museli vymýšľať tak dlho, až sa to prekonbinovalo. Teraz je to tak pomiešané a prekonbinované že je to už blázinec. Ale taký úžasný blázinec. ()

fixaman

Marvel se může jen koukat a učit. Takhle má vypadat záporák a propracovaná mytologie univerza. Celá finální epizoda je to nejlepší, co zatím ST přinesly a dost možná to nejlepší, co kdy vzniklo v rámci celého žánru. Hrozně nerad to slovo používám, ale nic výstižnějšího mě nenapadá: WOW! ()

B.Wilde

Zatím nejlepší epizoda z celého seriálu, super zvrat, opravdu stálo za to, dát tomuhle seriálu ještě šanci. Čtvrtá série mě opravdu dost chytla, tak jsem zvědavá na ty další dvě epizody. ()

tomik99

Dejte do seriálu naprosto nevýznamnou postavu, o které nebude nikdo přemýšlet. A v posledním díle ji vymyslete skvělý origin v záporáka. Už takhle kdysi přemýšlel George Lucas. Tohle se povedlo na jedničku a všechny dějové linky se nám krásně spojily do jedné. Bravo! ()

aR3Zz

(spoilers!) Tak tohle rozklíčování všech linek do bodu zlomu se povedlo! Dívám se na seriál s odstupem, ale je mi jasné, že jestli mezi díly byla měsíc pauza, muselo to být utrpení! Naprosto skvěle zpracované a divákovi naservírované "zrození Vecny" (aka Henryho aka Jedničky) - a právě tento bod úžasně spojuje série předchozí s tou aktuální. Vše dává smysl, žádné logické přešlapy. Nechce se mi věřit, že to bylo takto plánováno od prvního dílu první série, ale pokud ne, tak žasnu, jak to Dufferovi dokázali napasovat na sebe. Takže karty jsou odkryty - víme s kým se bojuje, tušíme jak to skončí. A stejně se nemůžeme finálního souboje dočkat! ()

TomasRichtr

Zapamatujte si jméno Jamie Campbell Bower, tenhle borec to dotáhne daleko. Jinak bych tuhle parádní epizodu shrnul asi tak, že ani jsem nevěděl, jakou mám pravdu, když jsem u druhé epizody psal, že skutečné zlo se skrývá vždycky v lidech. Chtěl bych umět napsat něco tak neuvěřitelně propracovaného. // Mimochodem, připadají mi dost trapný údivy nad tím, že natáčení seriálu je drahé - 30 mil. $ na epizodu. Ty kráso, vždyť téměř každá epizoda 4. série má celovečerní (70+ min) stopáž! (kromě E03) Navíc je to narvané efektama, skvělým castem, výbornou výpravou a vizuálem. Devátá epizoda má dokonce mít 2,5 hodiny! A natočit to v průměru za 30 mega na epi, to je kurva výkon. Co by za to v Marvelu se svým průměrem 200 mega na film dali. ()

Franc1s

To bylo teda něco!! Nejhezčí setkání co jsem v poslední době viděl... Představení záporáka! Jako i když je díl od dílů delší a delší, prostě furt to klape, odsejpá jak má a já se od toho nemůžu odtrhnout! ()

MERKATtv

Je až neskutočné ako celú túto sériu ťahá dole dejová linka s Eleven. Tvorcovia nám ukazujú úplne hovadiny a zbytočne sú potom epizódy hodinu a pol dlhé... Taktiež hlavná štvorica detí bola úplne upozadená a v tejto epizóde zažiarili Nancy, Steve, Robin a Eddie a naozaj scény s nimi bolo to najzaujímavejšie čo vzišlo z tejto série. Dejová linka s Ruskom je tiež fajn a na Willa a Mikea sa úplne asi zabudlo. Neviem no mám veľmi rozporuplné pocity z tejto série lebo Eleven robí stále to isté dokola a už ma to nebaví. ()