Stranger Things - Season 4 (2022) (séria)

Kapitola sedmá: Masakr v laboratoři (S04E07)

(epizóda)
  • USA Chapter Seven: The Massacre at Hawkins Lab

Hopper se chystá na boj s monstrem. Dustin pitvá Vecnovy motivy a rozklíčuje zprávu z druhé strany. Jedenáctku posílí dávno zapadlá vzpomínka. (Netflix)

Malyszs

Musím říct, že po odfláklé a lehce nesmyslné 3. sérii jsem nic moc nečekal. Ještě ke všemu v této době zpackaných pokračování. Ovšem, 4. série (vol. 1) velice překvapila. Pokazit se toho dalo hodně. Rozhodně jsem našel věci, co mi vadily, ale over all bych s čistým svědomím dal 9/10. První série je stále masterpiece, ale tohle bych dal hned za ni. Udělat dobrý pokračování perfektního seriálu není jednoduchý a za to určitě palec nahoru. Teď si jen měsíc počkat, na další 2 epizody. Snad to nezakončí něčím, co mě donutí tento komentář smazat a pokračovat v životě s tím, že všechny seriály eventuelně doserou. Ale nakročeno mají opravdu solidně, a věřím jim, že to mají dobře vymyšlený. ()

Starby

Jamie Campbella Bowera si za tuto epizodu zaslouží EMMY. Jeho herecký výkon v dialogu s 11 je naprosto bravurní, nic tak skvělého jsem asi nikdy neviděl. ()

PsychoMike

Tak toto ma úplne rozsekalo. Zrejme najprepracovanejší ORIGIN záporáka ,aký som kedy videl. Konečne sa nám snažili vysvetliť dôvod všetkého, prečo? ako? kedy? Jednoznačne najsilnejšia čast !!! Neviem sa dočkat vyvrcholenia.... Ku..a už nech je to vonku xD ()

maclib

Ntvl, neskutečný nářez. Všechno do sebe začíná zapadat a zároveň je otevřené na epické finále. Sakra,už je 1.července? ()

davidh76

Konecne opravdu zajimavy dil. Ale ty umele sblizovaci sceny v kazdem dile jsou jedna trapnejsi nez druha. "Ten Dusty, ani nevim, proc ho mam tak rad", "Jo, uplne jsem na tebe zarlil.." Ty vole, co to je za trapne kecy? Kazdy dil (mozna vyjma tohoto) ma extremne plno vaty... Mam rad serialy, kdy kazdy dil je dobry. Nejen 1 ze sedmi. ()

MatyRock

Další epizoda patřící k výjimečným seriálovým počinům a audiovizuálním skvostům. Jeden z nejpovedenějších twistů ever a nejlepší záporák celých Stranger Things? Bez debat! Jeden z nejlepších záporáků všech dob? Uvidíme, ale zatím tomu vše nasvědčuje. ()

Fearghast

Popravdě nebýt Jamie Campbell Bower, hodnotil bych aktuálně poslední díl série na nemastné, nudné 2 hvězdičky. Je trošku škoda, že absolutně vše bylo do posledního písmenka vysvětleno ... dokonce dvakrát, ale pořád "Milkman" je aktuálně nejlepší padouch, jakého si Stranger Things mohlo přát. Kruh se uzavírá, doslova. Popravdě mě ani nezajímá, jak to celé dopadne, už teď se odehrálo to nejdůležitejší. Edit: Upravuji hodnocení o jedno dolu, protože následující dva díly zabily naprosto všechno, co mohlo být i jen okrajově zajímavé. ()

Tom10000

7. a možná nejlepší díl 4.série. Hopper s Enzem a ostatními vězni se chystají na souboj s Demogorgonem. Naděje pohasíná, avšak znovu svitne ve chvíli, kdy se do komplexu dostanou Joyce, její spojenec vědec a Jurij. Ti společnými silami dokáží vehnat Hoppera a Enza do skrýše, z ní ale není snadného útoku. Jane si přehrává nejkrutější okamžik svého života, ale přitom zjistí plno věcí. Její pomocník ji ochrání před jejím otcem, ale za cenu vraždy všech dětí. Jen ona sama, ve skutečnosti i minulosti, mu musí čelit. Už víme, že je Jednčkou, ale také zjišťujeme, že to on je Vecnou a že v ten okamžik ona otevřela bránu do Obráceného světa. Nancy a Robin s Elliotem pomáhají Stevovi utéct. Přitom se spojí s vnějším světem. Všem vyjma Steva a Nancy se podaří utéct. Ona sama pozná Vecnu a jeho minulost, ještě před proměnou v Jedničku, u Freda. Je totiž jeho synem a sám zabil svoji matku i sourozence, za což byl Fred uvězněn a sám dnešní Vecna poslán za "Papá". 100 procent. ()