Stranger Things - Season 4 (2022) (séria)

Kapitola sedmá: Masakr v laboratoři (S04E07)

(epizóda)
  • USA Chapter Seven: The Massacre at Hawkins Lab

Hopper se chystá na boj s monstrem. Dustin pitvá Vecnovy motivy a rozklíčuje zprávu z druhé strany. Jedenáctku posílí dávno zapadlá vzpomínka. (Netflix)

darthvader77

A tak jeden z nejlepších záporáků, které kdy vytvořila lidská fantazie spatřil světlo světa. Absolutní briliance a totální nihilismus kombinovaný s šílenými odhaleními. Všechno do sebe zapadá s takovou nevyhnutelnosti, že z toho až jde mráz po zádech. Tohle je magnus opum celé frančízy. ()

Mkartaylas56

Po čtvrtém epizodě opět další kandidát na nejlepší díl celého seriálu. Obrovský odpal, který posouvá příběh obrovskými kroky kupředu a máme v něm vysvětlení zrodu hlavního záporáka, který se může bez problémů zapsat mezi jedny z nejlepších za poslední roky. Opět jen a jen smekám a hype na zbývající 2 epizody je ukrutný. ()

Maniax

Konečně, tohle bylo po několika vcelku nudných a natahovaných dílech to, co dělá ST tím, čím jsou. Spoiler (je nutný to dávat u recenze na epizodu?) Jo, ten velkej reveal, že Vecna je jednička, byl jasnej díl dozadu, ale nečekal jsem to další propojení. 5/5 a nemůžu se dočkat finále. ()

MT_Y

Píšu zde, ale myšleno na 7 dílů... Spoiler - Kdo neviděl raději nečtěte - SPOILER - - - - > Měl jsem tu obsáhlejší text, ale po delším přemýšlení, trošku zkrátím. Ano, 4. Řada je bezesporu temnější, dospělejší atp. Na jednu stranu, ano je znát že je to opravdu vlastně lepší než předchozí série, nicméně... Jak jsem upozorňoval půjde o SPOILER takže opravdu necist dal (pakliže jste ještě neviděli) - - - > Vlastně ten point jak El otevřela bránu, se zde rozchází s tim co nám bylo nabídnuto v první sérii (on je opravdu rozdíl, mezi tím že brána vznikla díky tomu že rozprášila 001 nebo tím co nám nabízí první série) takových nejasností by tam bylo více, ale cajk. Dej se odehrává o půl roku později od posledního boje, nicméně bohužel na představitelích je znát že to natáčeli po dvou až třech letech. Nicméně opravdu vyzdvihuji celek jako povedený je dle mě lepší než třetí a možná i duha série. - Odhalená minulost El - Představena Susie a její rodina (trochu blázinec) - Více jsme zavítali do Upside Down - Živý papá - Uhádnout zaporaka neboli kdo to vlastně je po určitý chvíli není vůbec složité uhodnout (kdo to je a jeho propojení) - Erika oper na scéně - O čem budou následující poslední dva díly této série, není těžké uhádnout, ale i přesto se na poslední dva díly těším - Těším se pak na závěrečnou pátou sérii, kde tak jako ve hře člověk postupuje a bojuje se konečně bude bojovat s největším bosem, což i já si říkám jak ho proboha vlastně budou chtít porazit. Tak, když vynechám věci ve kterých si protireci, v některých i zásadních, tak potom 9/10 ()

patrik1177

Síce sa mi zo začiatku nepáčil smer, ktorým sa táto séria uberá, postupne ma dej začal vťahovať a v tomto dieli sa začína veľa vecí vysvetľovať... jednoducho brutálna epizóda a čakanie na zvyšné 2 epizódy do 1.7. bude neznesiteľné. ()

Dukekuky

Kdybych počítal do několikati tisícin tak je tato epizoda asi nejslabší ze všech pěti hvězd ale jak říkám o nějakou tu tisícinu, konečně víme jak se Vecna zrodil a musím říct že to za 1h a 38 min opravdu stálo ! 9/10 ()

CarLoSiiin

Uwaaaaaaa kdo tohle vymysli!!! To je neskutecnej narez!!! Stranger Things je snad fakt jediny serial na svete, kde kvalita graduje kazdou serii, to neni mozny proste!! Porad je z ceho brat, porad je to naprosto skvely a uzasny a oh muj boze asi jsem prodelal serialovy orgasmus! Jak mame vydrzet cekani na posledni dva dily, nemam absolutne poneti. PS: Finale teto serie 2 a pul hodiny!?? Tak to je naprosty masakr!!! ()

Dawe2

Tak tohle je bez diskuze za plný počet, naprostá bomba, bez výtky. Dozvěděli jsme se důležité věcí z minulosti, půda je připravena, závěr by mohl být fakt dobrý. Uvidíme za měsíc. ()

Peter.Coney

Já k této sérii opravdu mám jen jedinou výtku a to tu, že ono lámání končetin mi nepřijde moc dobře vizuálně provedené a to je opravdu malá výtka. Všechno ostatní tu krásně zapadá, to čekání stálo za to a teď si jen opět chvíli počkat na finále, které věřím, že nezklame. ()

JindraLne

Naprostá bomba. Fakt. Jak jsme na čtvrtou sérii čekali 3 roky, je vidět, že scénáristé nezaháleli a takhle skvěle propojený a vystavěný příběh jsem fakt nečekal. ()

Kodousek

Šok. Ale vlastně i uvědomění..... Člověk to měl přímo před nosem. Nejlepší epizoda. Spád.. spád.. spád... A tak to má být.Divák je mačkaný jako pomeranč až do poslední vteřiny.....a teď mi řekněte..co budu dělat do 1.7. 😂 ()