Max je ve smrtelném nebezpečí a dochází jí čas. Jeden z pacientů léčebny Pennhurst má návštěvu. Hopper se v Rusku činí, až se z něj kouří. (Netflix)

LUKICKK

Scéna s Max na konci? Halo? Ta byla luxusní, reálně jsem měl husí kůži, jako dlouho u ničeho. Vecna bude pro partu velký oříšek, to už je jasný teď. Pasáž s Hopperem v Rusku je taky hodně cool a celkem fresh pro tenhle seriál. Už se vidím, jak budu nasraný, že nemám na co koukat, až to dokoukám a budu čekat ten nekonečný měsíc na zbylé dva díly. ()

Sany33

Príbeh: Už nie je žiadnych pochýb o tom, že Mex je ďalšia Vecnovom zozname. Nancy a Robin v mega rozhovore v psychiatrickej liečebni, ktorý dosť veľa vecí vysvetľuje a v konečnom dôsledku dáma Mex šancu. Hopper to asi nebude mať také ľahké, ako by sa zo začiatku mohlo zdať. Prevedenie: Veľmi dobrá časť. Stále sa niečo deje a to niečo je celkom dych berúce. Ten rozhovor Nancy a Robin bola totálna vykrádačka "Mlčania jahniat" ale prekvapivo mi to vôbec nevadilo. Najviac si na seriále cením dobrú hudbu vhodne volenú. 90% ()

stitch7

/// Zatím největší spokojenost - hurá, postavy spolu normálně komunikují! Výtečně gradováno a scénky s Robin a Nancy se hodně povedly. Takže uděluji pět, i když jsem o Max úplně strach neměl >.< ()

drackula

Po tejto epizóde sa už ST nazvať inak ako popkultúrny fenomén a generačný mílnik jednoducho nedá. Jeden zvrat za druhým a ťah na bránu ako Colorado vo finále SC. Kvalitatívne to dáva do vrecka väčšinu kino produkcie a seriálovú ani nemá zmysel spomínať. Posralo sa tu čo sa dalo a som zvedavý ako to bude fičať ďalej. No a Running Up That Hill a Robert Englund boli top. 100% Netflix ()

kenkaku

Tohle, že má být nejlepší epizoda? Co to vy pětihvězdičkáři hulíte? To, že je to stále užvaněný vrchol nudy (jen ten úmorný a nekonečný monolog na hřbitově byl za mínus jednu hvězdičku), už mě ani nepřekvapuje. To, že celá linka s Hopperem - jedna velká zbytečná debilita (jasně, on uteče naboso), je opravdu jen k zasmání. Ale to přiznané vykrádání Elm street obsazením Roberta Englunda je doslova už k pláči. ()

neumimfilm

Snad nejlepší seriálová epizoda, kterou kdy kdo natočil.  Fantasticky natočeno, fantasticky zahráno, fantasticky všechno: Každý prvek filmové řeči stojí přesně tam, kde stát má a takovým způsobem, jakým stát má. A všechny jsou spolu provázány do dalšího perfektně nádherně svojskýho kousku celé kinematografie, protože o tomhle se jednou bude učit hodně filmových praktiků i teoretiků. Takhle se dělá instantní klasika. Takhle se vypráví příběh.  Bratři Dufferové smekám, protože touhle řečí takhle dobře jen tak někdo nemluví. ()

Flopik

Ten koniec ? No tak tam som skoro nedýchal a trhal sa na stoličke.. Zimomriavky, a tá pesnička do toho ? Stranger Things vládne a ak takáto časť je v strede série, čo príde na konci ? Rozhodne jedna z najlepších epizód aké som videl. ()