Dva bezvýznamní kamarádi Beavis a Butthead zabijí nejvíce času při kanále MTV. Jednoho rána přijdou na to, že jim zmizela televize rovnou z pokoje. A protože se s životem bez světlotvorné obrazovky nemíní smiřovat, vyrazí "ven". Což nakonec vyústí v dobrodružnou cestu napříč Amerikou - uvidí Las Vegas i Washington DC. Narazí na mnoho překážek, přičemž s každou si poradí tím nejsvéráznějším způsobem. Divák se musí jen nechat překvapit, jak celá jejich pouť dopadne. (ČSFD)

Lima

Sice jsem měl chuť každou chvíli rozflákat kladivem monitor, protože mně Buttheadovy pazvuky strašně iritovaly, ale jinak jsem se u týhle ujetý úchylárny solidně bavil. A navíc to bylo poučný. Dozvěděl jsem se, jak budu vypadat, když sežeru naráz celý balení xanaxu, co se bude dít při halucinacích na poušti, co všechno je vlastně cool a hlavně - jak je těžký "zabodovat" :o)) A pokud nevíte, o čem je řeč, tak to zkoukněte. Nebudete litovat. Anebo možná budete... ()

Shadwell

Tento film není úplně zralý do cvokhousu, ale pomalu mu v něm polstrujou cimru. V hlavní roli dvě smyšlený kartónový figurky, B&B, nová generace Ameriky - jeden (Butt-head) je spíš walking, talking, red-blooded hetero guy, druhej (Beavis) bivakuje na vlně sensuálního hip-hopu a ganja lístečcích, ale oboum je člověčí dialekt těsnej, proto ho inovujou a přišli s vlastním, chrochtacím a chechtacím vidláckým interdialektem. Bart Simpson je proti ním študovanej profesor. ()

hirnlego

Dva kokoti jak noha - Butt-Head neustále podivně chrochtá a Beavis se furt debilně pochechtává - ze začátku je to nesnesitelný, ale pak si člověk docela zvykne (a nebo radši vyhodí bednu z okna). Věcí "k zamyšlení" je v téhle blbině celkem dost ("televizní generace", bezohlednost státních orgánů a jejich vojebávání slušnejch lidí,..), zato těch opravdu vtipných už tolik ne - ovšem Cornholio ve Washingtonu nakonec odboural i mě... ()

Shit

Beavis a Butt-head sou naprosto ultimátní dementi, u kterých když přistoupíte na ten jejich dementní humor, tak se zeserete. Jen je škoda, že ke konci tomu trochu dochází dech a fórky se opakujou, protože ta hodina předtim je strašnej masakr ()

kitano

Pravdu povediac, cakal som trochu "dospelejsi" humor. Par vydarenych vtipkov sa sice naslo, ale na kusky ako South park, alebo Simpsons to nema. To je uplne ina liga. (6/10) ()

Jordan

flegmatický brunet s tričkom AC/DC a cholerický blonďák s tričkom Metallicy, dvaja večne nadržaný teenageri z MTV, ktorých súčet IQ nie je väčší ako aktuálny stav teploty . . . symbol televíznej generácie mladých američanov, stelesnenie "stratenej" generácie vyrastajúcej na klipoch a prietrži muziky nekonečne pestrých hudobných "ninetees" . . . multihlasový umelec Mike Judge a jeho predstava pokleslej animovanej zábavy sa mi neskonale páčila, predzvesť south parku, kult svojej doby - stále vtipný a stále kultový . . . this sucks more than anything that has ever sucked before . . .cool! ()

Frajer42

Tohle bylo tak neskutečně ujeté a blbé, až se místy nebylo možné nesmát. Ti dva maníci mi hrozně připomínali Bartoše s Jurečkou - také to nejsou zrovna nejostřejší tužky v penále a náhodou se připletou k velkým věcem. K velkému překvapení se v tom hrozně debilním ději skrývá docela dost společenských narážek. Avšak především je to bláznivá zábava. V roce 1996 to muselo být neskutečné zjevení, které moc nemělo konkurenci a obdoby. Dnes už se asi dají najít alespoň trošku srovnatelné bláznivosti. Avšak i v dnešní době to má své šílené kouzlo. Cornholia budu horko těžko dostávat z hlavy. [83 %] ()

Tomco

takto si predstavujem paradnu odviazanu stupidnu zabavicku. asi fakt "najcoolovejsia dvojica" aku poznam. kopec tych najlepsich vtipkov..a ten smiech... super. ()

FrodoF

Tento film je podle seriálu MTV, který u nás bohužel není moc znám. Ale je to opravdu hodně vtipný a mám ho skoro stejně rád jako South Park. ()

anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = ?.?.200? (R: 30.10.2008), réžia slovenského znenia (Markíza 2004) = JÁN KOŽUCH - V prvom rade musím sňať pomyselný klobúk z hlavy pred TV MARKÍZA, ktorá nadobro odhodila imidž rodinnej TV a po predpoludňajšej (30.12.2004 o 10.30h) "lahôdke pre deti" JOE DIRT, pripravila slovenské znenie (a nemyslím to ironicky keď vravím, že kvalitné) tohto paškvilu. Predmetný animák totiž vôbec netrpí prílišnou vulgárnosťou, cynizmom či provokujúcou anarchiou, pre mňa osobne je to bohapustá nuda bez pointy, ktorá s takým SOUTH PARKom nemá šancu súperiť. (2.1.2005) ()