Beavis and Butt-Head Do the Universe

• Veľká Británia Beavis and Butt-Head Do the Universe

Frajer42

Není to bohužel tak dávno, co jsem viděl film Beavis and Butt-Head Do America a tohle je bohužel jen sprostá recyklace vtipů. Naprosto totožný film zasazený do malinko jiného prostředí. Stejné vtipy a snadno předvídatelný děj tak z tohoto filmu dělají hluboce podprůměrnou podívanou, u které se příliš nenasmějete. Je to obdobně retardované jako předchozí film, jen zde totálně chybí to kouzlo neznámého. [50 %] ()

Jaroslaf

Nudná debilovina o ničem. Jednička se mi docela líbila, viděl jsem ji i vícekrát, proto jsem si toto pustil, ale už od nápadu (téma NASA jsme opravdu viděli naprosto všude, to nešlo vymyslet něco originálnějšího? Momentálně mě napadá epizoda Simpsnů, film Vesmírní Kovbojové, Armageddon, atd, navíc všechno devadesátá léta) až po scény, a po "humor." ()

Axident

Hmno, nebaštil jsem ty dva dementy nijak zvlášť ani když byli před třiceti lety aktuálním fenoménem, ale patřili neodpáratelně k devadesátkovému MTV boomu a jejich komentování video klipů byla příjemně infantilní a zábavná prča. Proto mě překvapilo, jak jsem se první minuty letošního 'animáku pro pamětníky' upřímně nachechtal. Nejspíš hlavně z nostalgie. Bohužel, tenhle typ humoru funguje z principu na omezené stopáži (dvacet minut max) a dál už vyčpí a ztratí veškeré imbecilní kouzlo, což se děje i Do the Universe. Dokoukat se ta sotva hodinka a půl v klidu dá, jen se druhé dvě třetiny nesmějete, ale spíš nudíte. Jako vzpomínka pro generaci 40+ snesitelná blbůstka. ()

Trevor

Už ma to pochopiteľne nebaví tak ako keď to aktuálne bežalo na MTV a ja som navštevoval základnú školu ale našlo sa tam pomerne veľa vtipných momentov (najlepšia bolo asi pasáž na univerzite, takto zosmiešniť liberálnu transgender logiku sa podarí málokomu), avšak tejto dvojici viac svedčali krátke epizódy ako celovečerný film. Nebolo to zlé, comeback to bol pomerne slušný ale rozhodne neurobil dieru do sveta. ()

KosiR_ksr

Film navazuje na svého předchůdce Beavis and Butt-Head Do America z devadesátých let. Trochu na škodu opakuje některé žerty, a tak zopakuji i já svou recenzi: "Nenáročná, naprosto ujetá, přízemní (přesto ne vždy hloupá) satirická zábava o dvou naprosto vymaštěných puberťácích, jejichž inteligence odpovídá tomu, že myslí penisem." Oceňuji méně iritující dabing, ale přesto hodnotím o něco níže. 65% ()