Yennefer nedbá na varování a snaží se najít lék, který by jí vrátil, o co přišla. Geralt nechtěně vystaví Marigolda nebezpečí. Pátrání po Ciri nabírá obrátky. (Netflix)

psychoJoa

Tuhle povídku miluju. Nutno dodat, že v jejím zpracování chybí ta nejpodstatnější část z knihy ("exorcismus"), což mě zklamalo. Naštěstí pro mě je celkový dojem zachráněn hereckými výkony! ()

Arkanoid

Epizóda sa rozbieha 25 minút až orgiami v dome Yennefer, kde sledujeme prekvapenie a smútok istej postavy. Do 36. minúty vládne spoznávanie sa dvoch hlavných postáv. Ani potom, v 46. minúte napätie veľmi nenarastá, lebo boj proti nehmatateľnej hrozbe sa vyjadruje dosť ťažko, lepšie vyzerá rozhodne na papieri. ()

Melios

Co to....no jasne...magie! No keď som toto v českom dabingu počul chcelo sa mi smiať. Hráči prvého dielu si určité spomenú na čo narážam. Inak k epizóde nemám ,čo povedať. Možno nudnejšie a menej prepracované ako minulý diel ,ale stále sa to celkom vydarilo. Mám rovnakú výčitku ako k minulému dielu - niekedy sú tie efekty fakt k smiechu ( no u tohto a minulého dielu sú chybné scény v rádoch pár sekúnd takže som to schopný ignorovať). Po dlhej dobe som tiež vyskúšal český a poľský dabing a musím povedať ,že sú obidva vydarené. Ak vyberiete český ,ničím si neuškodíte ( možno sa aj párkrát nechcene zasmejete)... ()

WathanajX

Tak se nám to dalším dílem tak nějak hezky odlehčilo. Akorát, že to tak nějak dohromady prostě zase nedávalo smysl. Hlavně to až skoro násilné seznámení Geralta s Yennefer. Tím že nějak postrádám znalosti k tomu abych určila, kolik času vůbec v seriálu uplynulo, se ztrácím například v tom, jak dlouho se Geralt s Marigoldem vlastně znají. Troufám si říct, že to (pokud mohu zatím ze seriálu soudit) na nějaké velké přátelství nevypadá, a proto mi snaha Geralta ho za každou cenu zachránit připadá trochu divná. O nějaké chemii mezi Geraltem a Yennefer se navíc nedá ani trochu mluvit. Dialogy tady válí sudy z kopce dolů a co chvíli zavadí o nějaký ten obrovský kámen. K smíchu je opět černý elf a další nová černá tvář zprzněné dryády oblečené jako amazonky ze sekáče. Ale abych to zase tak nekritizovala, musím říct, že jsem se v závěru alespoň trochu nasmála. Hodnocení: (3*) ()

Elerrina

Geralt hledá pomoc pro Marigolda, zraněného džinem, a potkává se s Yennefer, která si zařídila v jakémsi městečku nový byznys jako sexuální koučka. Yennefer sice Marigolda uzdraví, Geraltovi za to ale předvede celý svůj rejstřík ctižádostivé podrazácké mrchy. Lehce peprná historka s výborně podaným napětím mezi těmi dvěma. Celé je to o to lepší, že sledujeme většinu doby jen jednu vyprávěcí linku. Těch pár odskočení k Ciri, která je vylákána dvojníkem svého mentora ven z lesa dryád, je zase skoro zbytečných. ()

LachtanShows

Marigold je postava, s níž se nemůže ztotožnit vůbec nikdo a v pátém díle ho bylo až příliš. Setkání Geralta s Yennefer je ovšem tím největším pozitivem Touhy v láhvi a jejich sblížení seriálu nijak nevadí. Ba možná naopak. ()

warrenur

Dalsi diel, z ktoreho citit, ze scenar a prelinanie dejovych linii nebol uplne premysleny a rozpocet bol nedostatocny. Znacny dejovy gulas. To prvoplanove "skadlenie" sa "kozatky" Yennefer a slovne dotahovacky mi prisli uplne divadelne az pubertalne. Uz to dopozeram fakt asi len zo zotrvacnosti, a budem dufat, ze snad uvidim nejaku slusnu choreografiu, ci uveritelny trik. Slabota. ()

Azurovydrak

Začnu nejhloupější ze všech hloupých hlášek v dějinách kinematografie: "Lovím džina protože nemůžu spát!" Snad už ani nemusím znovu psát že se Yennefer opět chová jako někdo jiný než Yennefer. Jsou tam retardované scény jako hromadný porno stovky vesničanů, které mě nutí pochybovat nad duševním zdraví tvůrců. Také to totálně boří i tak hloupou teorii z druhé epizody, že za každé kouzlo se platí. Při tom, kolik Moci by musela čarodějka spotřebovat na tak složité kouzlo, by už byla dávno mrtvá. Otravná je i šedá paruka Bílého vlka. Tvořící se vztah Geralta s Yennefer postrává špetku uvěřitelnosti a chemie mezi nimi je na nule. Velké zklamání je Cirin pobyt u dryád, odfláknutý a totálně osekaný z knih. Smrt Myšilova jen potvrzuje, že pro tvůrce mají konzistentnost totálně u zadku. 30% ()

misa_laska

Osekávame dál :( a nahradíme to spoustou záběrů na kozy tady a taky tamhle. Konečně se Geralt setkal s Yennefer. Marigold nějak málo zpívá na to, že je to bard. Černá dryáda a elf jsou k smíchu. ()