Na doraz

• Slovensko Únos (viac)

Nevinný deň v parku sa zmení na peklo, keď sa Karla (Halle Berry) na sekundu otočí, aby vybavila telefonát s právnikom. V zápätí vidí, ako jej 6-ročného syna Frankieho (Sage Correa) vlečú do auta dvaja cudzí ľudia a veľkou rýchlosťou unikajú preč. Bez pomoci a s takmer prázdnou nádržou je nútená prenasledovať únoscov svojho syna sama. V tejto divokej naháňačke sa musí spoliehať len na vlastné inštinkty, ak chce ešte niekedy svojho syna vidieť. Riskuje všetko a nezastaví sa pred ničím. (Continental film)

10Domik10

The Call a Kidnap sú ako dvojičky. Dokonale deravé, nelogické scenáre a jeden spoločný menovateľ.. Halle Berry, ktorá tu aj po 50ke vyzerá na 38 a ukazuje úctihodnú fyzickú formu.. Aspoň že tak :)) ()

Likan7

Od nějaké desáté minuty se sedne do auta a nonstop se jede na plný plyn. Logika si sice dává často dovolenou, ale jakmile to divák nebude řešit, dostane v rámci možností realistickou jízdu, u které se rozhodně nebude nudit. Halle Berry postavu odhodlané matky hraje solidně. ()

elimS

50% - komentář 20ti slovy: Natahování stopáže, několik hloupostí a Berry mě srala chováním, kecáním a rozhodováním. Když nad tím zavřu oči, tak thriller obstojně průměrný. ()

Jiri.Kuca

Něco tak iritujícího jsem dlouho neviděl. Přitom zajímavý nápad, ale 80% filmu se honit v autě a dívat se na zběsilou, hysterickou Halle Berry mě po chvíli začalo opravdu nudit. Bylo to jako smyčka. Katastrofa! ()

Shitonit

Jé.. tak to je asi tak. Kráva zmatená neuhlídá protivně nesympatickýho negříka, kterýho jí šlohne fakt odpudivá tlustá svině. V průběhu totálně vyjebaný honičky, kdy i v minimální rychlosti se nám kravka snaží dokázat jak jede mooooc moc rychle a nebezpečně, se dějou věci. Vystřelený erbegy, auta na sračku a pořád frčíme, na přefízlovatělý americký hájweji najednou nikde žádnej polismen, no nelogičností a píčovin pokokot. Herecký výstupy... o hovně. Amíci jsou fakt banda teploušů, a jediný co je fajn, jak nám v průběhu tý divočiny kamera dokonale stříhá obraz typickýho americkýho venkova...no humus. Nakonec se to trochu vzepře, závěrečná potyčka v tý zaplivaný chalupě je vcelku ok, kravka zachrání nejen negříka ale naštěstí i další unesený pidilidi, a zazvoní zvonec..teda spíš lopata o palici posledního zloducha a pohádky je naštěstí happy end. Ale jednou číhnout se na to dá, a nervy to průměrnýmu čumilovi napne též. ()

Miagy

Prvá odina na diaľnici ma ku koncu už nebavila, čakal som neajkú akciu a zvrat a ten chvalabohu prišiel. Miestami som mal pocit, že film točia dvaja ľudia, lebo záver bol skvelý. Ak si odmyslím naháňačku po ceste mohol z toho byť parádny thriller...takže za prvú hodinku 2* za záver 4* takže dokopy 3*. Halle Berry je suprová... ()

XXXXXXXX

To by mně tak zajmalo, co vlastně ta Halina s těmi únosy furt má. Buď je něgde na telefonu peskujíc ubohou oběť únosu a nebo si tedy a teď pozor, přichází velká změna, nechá unést vlastního morgoše. Následně se nám milá Halča přestransformuje na něco mezi Bearlem Grillsem, Action Girl a Terminátorem, načež neváhá a vyráží ukázat, zač je toho mateřský pud, skupince degenerovaných, zlotřilých a zákládní školu neabsolvujících individuí. A tak tedy retard Chrám, Jikra a něco, co možná na počátku světa vypadalo jako žena, pomalu věší zločineckou kariéru na hřebík. I když s přelomeným ligamentem, sladkou vodou na pulmech a frakturou Ibi, se unašečská recidíva páchá asi krapánek složitě, chápu. Slaboučce nadprůměrný sriller o tom, že když necháte děcko o samotě zaparkované na lavičce v parku, nemusíte ho na ní (natož pak v tom parku) taky znova nalézt! ()

Mamlas odpad!

Hodinu a půl jezdila značně vyžilá, extrakravoidní hysterka autem a pronásledovala únosce svého syna. Prsty mě bolí od přeskakování, jak se na to nedalo dívat. Stačí vidět prvních 5 minut, pak hodinu dvacet přeskočte a pak se můžete podívat na blbý konec. Otřesná hovadina. ()

Trixcze

Za prvé nikdy se neserte do milující matky obzvlášť když je to Halle Berry. Za druhé to červený auto chci to je nezničitelný ()

johnsnow

Film kde môžte preklikávať o ničom časti, o nič neprídete a strávite uňho cca polhodinku. No a za tú polhodku dávam tri hviezdy. ()

Micoldee

Film Na doraz má všechno, co jsem od něj očekávala. Tentokrát mě nezklamal ani konec, což u filmů s podobnou tématikou bývá vždy bodem úrazu. Konečně se i po dopadení pachatele a objasnění příběhu věnovalo alespoň pár minut uspokojivému zakončení. ()

maniacxl

Ale jo,špatný to nebylo.Halle Berry sice už není,co bejvala,věk prostě nezastavíš.Jednoduchá zápletka,ale má to rychlost,je to svěží a vlastně jsem se ani chvilku nenudil.Je pravda,že některý situace mohla Halina řešit jinak a né mně nechat si okousávat nehty,ale to by byl konec a to přece nikdo nechce.Jednohubka,co neublíží a ke které se možná ještě někdy vrátím.65%. ()

Plaque

Čo to moje oči videli? Halušku v nepodarenej úlohe servírky, ktorú by som nezamestnal ani v hotdogárni a v ešte nepodarenejšej úlohe matky, ktorej by som nezveril ani psa. Otázka na zamyslenie: Scenáristický úmysel alebo iba nepodarený vtip spôsobil celé toto divadlo? Frankie počkaj tu, mamička si odbehne zavolať a keďže vieš pravdepodobne čítať z pier, tak sa ti radšej otočí chrbtom a bude sa, pre zmenu, na plný úväzok venovať telefónu. Ty budeš ako debilko vyhukovať Polo, vždy keď budeš počuť Marco, aby si na seba upozornil všetky bandy pedofilov, kriminálnikov, feťákov a zlodejov v okruhu niekoľkých kilometrov, dobre? Našťastie mamička so špeciálnym výcvikom z akadémie Modrého koníka to zvládla na výbornú a všetko sa skončilo happyendom. Teda až na samotný film. Ako oddychovka budiš, ale ako seriózny thriller určite nie. Nezachránilo to ani tempo, ktoré si film držal až do konca. Haluška predvádzala skutočné herecké halušky a neveril som jej ani to, že má doma psa. No a výrobný štáb mi pripomínal študentov Fakulty masmediálnej komunikácie v Trnave, ktorý práve postrihali predraženú ročníkovú prácu medzi prednáškami E. T. Rostasa. ()

baclajean

SPOILER ALERT_Všetko beriem, ale ten samotný záver s vlčiakom, to tvorcovia značne pokazili. Určite práve vtedy a práve psa by netrafil výstrel, keď tučná pani padala. A ešte k tomu, rovno ho trafil tak, že ho zabil... plus, vlčiak by neštekal na prázdny čln, keby mal priamo pod sebou tých, ktorých hľadá. To určite nie. ()

Luckyboy odpad!

Po asi 8 letech jsem se nedodíval na film. Tak patetickou záležitost nešlo prostě dál sledovat. Neustálé přeskakování mezi trapnou sebemluvou Halle, naprosto nepravděpodobnými vyústěními situace na silnici, výbuchy a létající a válející se auta nejsou vůbec kompaktní a tak vám v hlavě jenom naskakuje, "tohle by neřekla, bože, ať je už ticho", "takhle by to dopadnout nemohlo, navíc odkud se to auto, co se přetočilo přes střechu vzalo?!!". Další hodinu svého života raději strávím jinak, třeba i klidně tím, že budu civět na zeď. ()

John Wick a Halle Berry?

John Wick a Halle Berry?

28.04.2018

Chad Stahelski natočí po dvou dílech Johna Wicka i trojku. Jak asi víte, titulní hrdina se v ní utká s nejlepšími zabijáky světa, kteří touží po vypsané odměně 14 milionů dolarů. To všechno v… (viac)