Na doraz

• Slovensko Únos (viac)

Nevinný deň v parku sa zmení na peklo, keď sa Karla (Halle Berry) na sekundu otočí, aby vybavila telefonát s právnikom. V zápätí vidí, ako jej 6-ročného syna Frankieho (Sage Correa) vlečú do auta dvaja cudzí ľudia a veľkou rýchlosťou unikajú preč. Bez pomoci a s takmer prázdnou nádržou je nútená prenasledovať únoscov svojho syna sama. V tejto divokej naháňačke sa musí spoliehať len na vlastné inštinkty, ak chce ešte niekedy svojho syna vidieť. Riskuje všetko a nezastaví sa pred ničím. (Continental film)

Bozvav

Skvělá Halle Berry v průměrném thrilleru, který se poslal do šedi průměru díky spoustě nelogických zvratů a jednání hlavních protagonistů, které bylo místy fakt postaveno na hlavu. Velkým plusem snímku je muzika. Za mne 65%. ()

warrenur

Velmi zle prevedenie toho, co dokaze "motivovana" mamina. Taku nekonecnu seriu "nahod" od pociatku filmu a vselijakych filmarskych barliciek som po kope uz dlho nevidel. Nebyt hereckeho nasadenia Halle, siel by som este o hviedzu nizsie. Neodporucam, spracovanie je biedne a k neuvereniu. ()

zahadum

Ak chcete vidieť jednoduchý thriller o únose a bavil vás únos s Kurtom Russllom tak si prídete na svoje. Po presladenom začiatku od chvíľke ako sa jej syn stane obeťou únosu sotva budete mať 30 sekúnd na oddych...tempo je šialené...stopáž pridlhá na tento druh drámy....a hlavne musíte pretrpieť kopec nelogických prešľapov .... budú sem tam rušiť adrenalínovú jazdu ale nebude to zase nič hrozné...teda na pomery amerického filmu....a samozrejme film je aj politicky korektný...všetko zlé sa prihodí farbenej ženy a jej synovi...áno ak hádate tak všetky záporné postavy sú belosi :) dokonca aj otravný hostia v reštike :) hrozný ten svet dnes :) ()

Kiisaki

Hodina a půl vřeštění, zběsilých honiček a neúnavného pronásledování neporazitelným mamaterminátorem. Film nám ukazuje neporazitelnost mateřské lásky, ale byl by mnohem působivější, kdyby při tom nepůsobil takovým nereálným až béčkovým dojmem. ()

BOURQUE

Uf, no to nebolo nič! Silný a napínavý príbeh, ktorý sa dá len ťažko pozerať (veď malý Karl by mohol byť aj náš dieťa). Po únosu sa príbeh „zastaví“ iba na asi 4 minúty. Inak vždy sme v pohybe a pozornosť diváka neklesá. Naopak, postupom času sa zvyšuje. Autonaháňačka dobre zvládnutá. Najviac tu zaskvela H. Berry. Jej hra je tak pravdivá, aká len môže byť. Osobné hodnotenie: 80% (****) ()

Wargoo

POMO asi pozeral iný film !!! Zábery na prerušovanú žltú čiaru ma tak srali, že si tú moju frustrovanosť odsral celý film. Ale vôbec ma to nemrzí... tak debilné chovanie postáv si nezaslúži viac ako 1* ! 15,102% za tú jednu búračku, ktorá sa tam ocitla. Asi pohltila najväčšiu časť rozpočtu. ()

Rathalos

Halle Berry v akcnom thrilleri ako servirka aj ako na*ebana matka,ktorej unesu syna a ona zoberie spravodlivost do vlastnych ruk,urcite zaujimavy film,pri ktorom sa nudit nebudete...:-) ()

panvasik

Viděl jsem ten film, snad v době, kdy vyšel u někoho z rodiny doma, byl jsem ještě děcko a ten film mě úplně vtáhnul, protože jsem nikdy, takové filmy nesledoval a ani nevyhledával (v té době jsem vlastně, ani nesledoval filmy). Byl jsem úplně z toho mimo jak moc mě to bavilo a jak byl ten film napínavý, teď po tolika letech, musím říct, že nejsem moc nadchnutý, ale už vůbec ne zklamaný a film, jsem si užil, dneska bych neřekl, že to je nějaké převratné, protože už teď mám podobných thrillerů nakoukaných opravdu hodně a ten film nijak nevyčnívá originalitou. Halle Berry je prostě dobrá herečka a v roli nebojácné matky funguje skvěle. Na scénu se sousedem na koci filmu, nikdy nezapomenu. ()

Cinematrix

Ženský jsou predátoři, když jim někdo šáhne na jejich ratolest. Jednou jsem byl na pláži v Bulharsku, kde se jedné mámě v moři topilo dítě. Ve filmu by pro něj okamžitě skočila, ale ta máma přiběhla ke mně, protože jsem byl nejblíž a prozradila mi, že se jí topí dítě a ona pro něj skákat nebude, protože není zdatná plavkyně a nehodlá riskovat, že by se utopily obě. Mně se tam taky moc skákat nechtělo, protože ta máma byla docela škaredá a představa, že bych z moře vytáhl něco podobného, mne příliš nelákala. Ale to jsem odbočil. V tomhle filmu je docela sexy Halle Berry, která by mne nikdy neoslovila, protože všechno zvládne sama, přestože ze začátku nezvládá ani primitivní povolání servírky. Ale takovéhle filmy máme rádi, protože si u nich odpočneme, pokud dokážeme vypnout a užívat si to, co nemusíme. Pokud to nedokážeme, dáváme odpad. ()

Kingjiri

Scénářem naprosto rutinní "únosový" béčko, kterýmu po dramaturgický stránce scházela už jenom nějaká titulková předmluva o tom, kolik se denně ztratí dětí nebo zmínka "dle skutečného příběhu". Dalo by se taky lehce zkritizovat pár momentů v jednání hlavní hrdinky, nezničitelnost jejího auta nebo absence policajtů na ulicích. Jenže automobilový nahánečky mám rád a těch bylo fakt spoustu. Navíc filmařina působila jistym dojmem, histerická matka Halle Berry byla zároveň sympatická a slizký vidláci dotvářeli společně s hudebnim doprovodem solidní atmosféru. Vidláci mohli dostat ještě větší prostor pro konfrontace s hlavní hrdinkou a logickejch přešlapů mohlo být míň, ale stejně jsem vlastně dost spokojenej a mile překvapenej, čtyři hodně slabý hvězdy. ()

emdvojka

Perfektne vybrúsené tempo, ktoré nepustí vaše oči z obrazovky avšak neskutočne veľa preveľa klišé s tak ohraným happyendom, že sa tomu asi už budete len smiať. Ale tak ok filmik ()

Katcat

Jako mě to fakt bavilo moc. Ale nevím, proč po filmu Tísňová linka někdo natočí s tou samou hlavní postavou takhle okatě podobný film. However. Za mě 4 hvězdy. ()

kluzo

Jako dá se to dodivat, ale je to taková road movie dementních unoscú pronásledovaných naštvanou hysterkou a věčně o 3 kroky pozadu policií. Nesnáším afektované hysterky s inteligencí houpaciho koně a tady se na ni musím dívat 90min. Halle Berry je jako afektovaná hysterka s inteligencí houpacího koně dost přesvědčivá. Hraje to ještě? No nic, to není podstatné. Možná její herectví má za úkol odvést diváka od docela dost zjevných hloupostí a vůbec scénářových nelogičností jako je v každém záběru pokaždé jinak poškozené auto, auta jedoucí po dálnici 20km/h, aby když je předjíždí Halle 50km/h to vypadalo jako very fast, atd. Big zločinec říkající si sám pro sebe, že nemá náboje, aby i imbecilní divák pochopil jeho následující chování, a vůbec neustálé komentáře Halle "sama pro sebe", aby i imbecilní divák pochopil děj už jsou jen třešničkou na dortu. Tak si tak říkám, jestli seděli větší idioti za kamerou nebo před plátnem. Já měl 0,7 dobrého bílého, tolik na svou obranu. ()

Vabr

Koukal jsem se jen tak do časáku, co budou dávat v TV a tohle mě popiskem zaujalo, což se těm z**dům od časopisu povedlo, sice mě nalákali, ale ten film vůbec nesplňoval to, co jsem si myslel, že bude. Musím uznat, že tuhle herečku mám rád, ale tady to asi zahrát líp ani nemohla kvůli dementnímu scénáři, pořád tu mlela pro sebe nahlas kecy jako ,,Dostanu tě za každou cenu a pokud ne, budu vás pořád pronásledovat, dokud nedostanu mého syna zpět." No tak to byla asi většina dialogů ve filmu :/. Nechápu, proč tento film má 59%, když je to úplně hloupoučký a nedává smysl, jak vždycky vyjede ze silnice a poté je zase dožene. Únosci jsou ubožáci a nechají se úplně hloupě dostat. I moje babička bez smyslu pro filmy musela uznat, že je to blbost na n-tou a nedává to vůbec smysl :/. VYHODNOCENÍ: KÉŽ BY V TÝ TELCE DÁVALI NĚCO POŘÁDNÝHO!!! ()

DAPDO odpad!

Trapný, jak za korunu piča. Myslel jsem si, že dokážu dokoukat všechno, takže gratuluju všem, kdo se na téhle cypovině podíleli, protože od padesáté minuty až do konce jsem to musel vzít s rychlým přetočením. ()

radeckator

Tu jednu hvězdičku dávám za statečnost sobě, že jsem to vydržel do konce a ne za odvahu hlavní hrdinky. Slaboučký scénář s hloupě napsanými postavami a hlavně šílenými dialogy (nejhorší, když si Halle Berry sama povídá v autě), ale hlavně tak absolutně vše nepravděpodobný a nemožný, že každé průměrné filmové béčko musí být naštvaný, protože toto je v jasný béčko béčka. Hlava mě nebere, že tak zkušená a úspěšná herečka jako Halle Berry se nechá přesvědčit k práci na tak mizerným projektu, i když to muselo být zjevné hned po prvním přečtení scénáře. ()

E lan

Slaboučká americká akční slátanina trpící akutní nesmyslností, chronickou nudou a vizuální nezajímavostí. Proč, bože proč tohle někdo točí?! ()

John Wick a Halle Berry?

John Wick a Halle Berry?

28.04.2018

Chad Stahelski natočí po dvou dílech Johna Wicka i trojku. Jak asi víte, titulní hrdina se v ní utká s nejlepšími zabijáky světa, kteří touží po vypsané odměně 14 milionů dolarů. To všechno v… (viac)