Na doraz

• Slovensko Únos (viac)

Nevinný deň v parku sa zmení na peklo, keď sa Karla (Halle Berry) na sekundu otočí, aby vybavila telefonát s právnikom. V zápätí vidí, ako jej 6-ročného syna Frankieho (Sage Correa) vlečú do auta dvaja cudzí ľudia a veľkou rýchlosťou unikajú preč. Bez pomoci a s takmer prázdnou nádržou je nútená prenasledovať únoscov svojho syna sama. V tejto divokej naháňačke sa musí spoliehať len na vlastné inštinkty, ak chce ešte niekedy svojho syna vidieť. Riskuje všetko a nezastaví sa pred ničím. (Continental film)

maraHCV

Napínavé jako struna!Halle Berry alias Liam Neeson v sukních,jen na místo Albánců jsou záporáci američtí burani!Nebýt lehce dementního konce dal bych i 4*! ()

sorrow

Takový klasický americký film, kde je všechno možné. Z mámy, bojující o svého syna se rázem stane terminátor a nic ji nezastaví. Vůz řídí jako Niki Lauda, dokonce i se stokilovou ženou, která ji zezadu škrtí se dokáže vypořádat a jednoduše ji vyhodí z auta ven. Jen těch nelogičností bylo celkem dost. Už ten samotný únos, proč musí jít telefonovat tak daleko, že ztratí syna z dohledu? Proč hlavní padouch, běží na Halle Berry s nožem, když má v autě brokovnici a pak před ní hloupě utíká, aby neskončil pod koly jejího vozu? No asi proto, že by byl film moc krátký. A ten konec, ten stál fakt za to. Nejprve hlavní hrdinka nepochopitelně odloží v domě zbraň, která ji mohla posloužit, sice neměla náboje, ale to její protivnice nemohla vědět. Když se pak se synem schová pod molem před rozzuřeným psem a zpacifikuje útočnici, pes se záhadně vypaří, no a policie oznamuje, že bude na místě do 7 až 15 minut, kdy podle děje, co se před jejím příjezdem odehrál, přijela tak po hodince, za to s plnou parádou s houkajícími sirénami jak se na americký film sluší a podle počtu aut se tam sjel snad kompletní policejní sbor z celého státu. No film alespoň rychle utíkal, dávám dvě hvězdy. ()

Facerr

Jak už bývá mým zvykem, nechápu tak slabý hodnocení u tak dobrýho filmu. Napínák od začátku do konce. Žádný slabý chvilky, pořád to šlape. Tím odhodláním a spádem mi to připomínalo Tři dny ke svobodě, i když to bylo přeci jen o fousek lepší. Halle mě sice párkrát naštvala, když neudělala co měla a udělala, co neměla, ale jinak celej film utáhla výborně. ()

blondboss

Halle Berry opäť zasahuje a po hite Tiesňová linka tentokrát zachraňuje vlastné dieťa. Podobnosť čisto náhodná, aj čo sa týka scenára, gradácie deja a taktiež akčného tempa. Nápad tu bol pretavený do svižného akčného snímku, ktorý vás síce strhne, ale na druhej strane to tvorcovia už nedokážu rozvinúť do takej miery, aby z toho bol nadupaný akčný survival. Ten koniec ako z ríše klišé. Preto len tri silné hviezdy. 65 % ()

JenYu

Příběh nebyl špatný a udržel napětí až do konce, ale neskutečně mě rozčilovaly příliš dlouhé záběry, kdy se nic nedělo (př. dvě auta jedoucí za sebou, náraz do stromu). Halle Berry válcuje obrazovku jako tank, únosci jsou správně odpudiví a syn neotravuje. Ale pár nedomyšleností to mělo... ()

Saxos

Po akčním výkonu trochu popletené servírky jsem očekával víc zajímavějších potitulkových snímků. Nabídka práce v FBI, setkání s prezidentem USA a následně s rodinami všech po světě dohledaných děcek, a podobně. Rozprášit tuto odnož mezinárodního gangu, zde ztělesněnou jedním vepříkem a dvěma tupci, to byl výkon. ()

Kushina

Dlouho jsem přemýšlel jestli dát 2 nebo 3 *, jelikož prvních 50 min filmu směřovalo spíše ke 2*, ale dalších 30 min to dokonale vynahradilo a zachránilo to celý film, která ve výsledku stál za to. Je vidět, že Berry ještě zahrát umí, ve výsledku dobrý thriller. 55% ()

v.indruchova

_Takovej průměr. Natahované. Trochu ta logika, ale pokud je hlavní hrdinka bez výcviku a ve stresu...tak to smysl vlastně dává. JSem ráda, že u nás mám větší pocit bezpečí. Ale nikdy děcko nepustím z očí. Film hraje dost na city._ ()

veverysiak

Trošku som zostal šokovaný priemerom hodnotenia tejto sračky, ale čo už, sú aj nepochopiteľnejšie veci na tomto svete, je to hlúpe, je to nadmieru natiahnuté, je to infantilné v dialógoch aj monológoch, je to úplne nepochopiteľné v stavaní zápletky, Halle by si mala vyberať lepšie scenáre, takže 15%. ()

Eridan

Vetsinou nic nepisu, ale tady musim - tenhle film jsem doslova zhltnul a je dost mozny, ze jsem obcas i zapomnel dychat. Zapletka jednoducha, napeti silene, zaver paradni [5/5] ()

BloomGeorge

Trapný, suchý a víc než ubohý. 3/4 filmu záběry jako ze školní besídky a celý film se mi chtělo jen spát. Možná Halle odvedla hezký výkon, ale to je tak vše co se dá pochválit, leč pořád čumět na její obličej a auta jak se melou a úplně nesmyslně honěj, jak dělá samý nelogický věci. Jen jsem čekal, kdy se tam objeví hvězdy policie jako v GTA :-) Ne na tohle se nedá koukat. Jednu hvězdu dávám jen za hudbu na konci filmu, která se mi líbila. Pokud chcete usnout u filmu dát si přes hodinu šlofíček, tak vřele doporučuji, ale pokud čekáte dobrodružství, napětí a nějakou tu akci, tak si zajděte na procházku do nočního parku a rozhodně zažijete víc jak u tohoto filmu. Absolutní propadák ()

DJMaroko

Bože ó můj bože, bože pane bože !!! Tak to byla řádná debilovina viděno s českým dabingem a ten tomu dal taky korunu. Halí Belí neskutečně přehrává a tváří se jako v reklamě na zubní pastu, případně se tváří jako vetřelec. Ve filmu toho moc neřekne jen stále pořád dokola vzývá boha (asi tak tisíckrát mohl by to někdo spočítat já už na to nemám nervy). Místy ovšem řeší věci s chladnou hlavou bohužel jen ve dvou momentech. Další parádní podívanou je jak krásně řídí volantem (to má asi z autodromu). Mám pocit, že zdejší komentující viděli jiný film. Já tedy film po půl roce dokoukal asi na pošesté. Při každém dalším bože pane bože jsem musel film vypínat. Konec už je překvapivě o něčem jiném hodina a čtvrt honiček v autě skončila a tak může skončit i film. Za mne je to s Halí Belí její nejhorší film. ()

John Wick a Halle Berry?

John Wick a Halle Berry?

28.04.2018

Chad Stahelski natočí po dvou dílech Johna Wicka i trojku. Jak asi víte, titulní hrdina se v ní utká s nejlepšími zabijáky světa, kteří touží po vypsané odměně 14 milionů dolarů. To všechno v… (viac)