Thor: Ragnarok

• Česko Thor: Ragnarok (viac)

Thor je uväznený na opačnom konci vesmíru. Bez svojho mocného kladiva je nútený pustiť sa do preteku s časom, aby sa vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok – skazu svojho domova a koniec Asgardskej civilizácie, ktorý sa snaží rozpútať nový silný nepriateľ, nemilosrdná Hela. Predtým ale musí prežiť smrtonosnú gladiátorskú súťaž v ktorej sa ocitá tvárou v tvár svojmu bývalému spojencovi z Avengers – Neuveriteľnému Hulkovi. (Saturn)

Ladunkaaa

Tento film rozhodně pobaví. Oproti kapitánovi, kde je děj o dost temnější a vážnější je to změna. Jde vidět, že z těchto marvelovek si může vybrat každý na co má chuť. Ten komediální styl ke komixu patří stejně jako ten"temný". U Thora mě však nezklamal (jako u Spidermana). ()

Gravediggger

Tak to bylo naprosto super! Už v průběhu filmu jsem si aspoň tak osmkrát řekla, že to je ten nejlepší film, co jsem kdy viděla. Hned během úvodu jsem se dobře bavila a celý film se naplno smála a ani mi nevadilo, že se lidi kolem mně taky naplno smějou, což normálně v kině nesnáším. Oproti třeba Strážcům Galaxie jsou vtipy mnohem vtipnější, film postrádá tu trapnost, přitom je až po okraj plný akce. Mám ráda Avengers, protože málokterý marvelovský superhrdina je sám o sobě až tak skvělý, a když už nějakého mám fakt ráda, film o něm má většinou slabý děj. Jako Iron Man, Deadpool, Hulk. Hulka navíc hrajou ve filmech o něm jiní lidi, ale tady Hulk je a hraje ho Mark Ruffalo, super! Loki tady má velkou roli a je jako vždy skvělý, dokonce i Thor se mi tu fakt líbil, i když v prvním díle byl vyloženě blb. Chyběl mi tu už snad jenom Tony, i když nevím, co by tu dělal. A ten soundtrack, bomba! Hned bych si to dala znovu. Ještě, že jsem pár týdnů počkala, aspoň budu na dvd čekat kratší dobu. Už aby to bylo! ()

surprise

Velkolepá podívaná jakou jste očekávali s mírnou inovací, jakou jste asi neočekávali. Thor přijde o své kladivo a o své vlasy. Ale to už jste zase očekávali, protože jste ho tak viděli na plakátech. Takže vše je jak má být a jen hleďte jak se sourozenci a kamarádi perou. ()

Terminator666

Jak shrnout film jedním slovem ? Přeceňovaný. Hlavní zápletka není zas tak špatná, ale zbytek. Ty dialogy hlavních postav byli prostě hrozný. Navíc tam dost vtipů bylo na úkor již tak nízké kvality filmu. Můj verdikt je, že se na to ještě s odřenýma ušima dá koukat. ()

vitek_korenn

V tomto díle se režisér rozhodl jíti opačnou cestou, než šly předchozí 2 díly. A povedlo se. Thor a Thor Temný Svět byly spíše vážné, zatímco Thor: Ragnarok byla vyloženě akční komedie se znaky dramatu. A ono to vážně fungovalo! Je zde spousta akčních scén, které jsou doplněny úžasnou hudbou. Jediné co bych vytkl, je občasná nevyváženost dané situace. Například když zemřou 2 vedlejší postavy a hned za pár sekund následuje vtip, který danou atmosféru úplně zahodí. ()

KuceraJohny

Hodně jiný než předchozí díly Thora. A rozhodně to není na škodu. Právě naopak změna Thorovi prospěla a stal se z něj mnohem zajímavější a hlavně zábavnější film než předchozí díly. Chrisovi role neskutečně sedí a opět je výtečný i Loki. Je zajímavé sledovat Hulka v jeho podobě a Valkýra je skvělá nová postava. Nejlepší na filmu bylo to že se to skutečně odehrává ve světě Thora a ne převážně na zemi. Víc té severské mytologii prostě svědčí. A hlavně film má nejlepší úvodní scénu co jsem kdy viděl. ()

Sashmen13

Zajímavá představa toho, že Odin má někde nevyprané prádlo, nejsem ovšem fanda moc sestry, docela nuda, bohyně smrti uhm. Film je ovšem jedna velká jízda, která balancuje na tenkém laně úspěchu a musím říct, že mu to jde celkem slušně: ) PS: RIP kladivo, never forget, never forgive ()

WilliamWalla

Tak to bola jazda! Od začiatku do konca fantastická zábava, ktorá ma absolútne pohltila. Za mňa najlepší film, ktorý je súčasťou MCU. Chris Hemsworth sa utrhol z reťaze a svoju postavu povýšil na oveľa vyššie priečky. Za skvelú zábavu, husiu kožu zo soundtracku a prekvapenia, ktoré by som nečakal dávam 5*! ()

Mishiak4

Humor na úrovni Susedov, decká. Chcelo sa mi plakať polku filmu. A rekvizity/kostýmy tiež zapožičané zo Stužkovej v Hamuliakove. ()

Pavlo

Vyborne pokracovanie, ktore ukazuje viacej z Marvel sveta - vtipne, efektne, zaujimave, 4Dx paradne, postavy sympaticke/nesympaticke,.. Proste paradne pokracovanie, ktore mnohym filmom nevyjde. Avsak som mierne sklamany ze v trailery su aj scenky, ktore vo filme nenajdeme a myslim, ze chybaju. Tesim na pokracovanie sveta. ()

Tranda

MUŽE OBSAHOVAT SPOLEIRY! Jedná se o nejvtipnější film MCU, to ještě neznamená, že musí být nejlepší. I přes obrovský hype kritiků ze zámoří a reakci publika, se přikláním tomu, že je Thor Ragnarok průměrným filmem MCU. Docela mě zamrzelo, že postavy nebyly víc vykresleni do hloubky a minimalizování vážných scén (smrt Odina, zničení Asgardu, Thorovo kladivo, zotročení Thora Grandmastrem), taky zamrzel Hulk, kde byl vykreslen jako 8-letý kluk, chabě zpracovaná Hela (všechny její top scény byly již vidět v traileru) a Thorovo náhle objevení nové schopnosti po otcovém výjevu během bitky mi spíše připomíná (celkově celý film) jako z běžného dílu jakéhokoli anime. Neznamená to však, že se mi film nelíbil, ale očekával jsem mnohem víc. ()

Elleannor

Ragnarock Arc je něco, co se v contextu Marvelu dá udělat jen velmi ztěžka – v tomto ohledu to však Waititi zvládl na výbornou. Konec Asgardu zde probíhá na pozadí epizodických příběhů jednotlivých postav, které jsou jedna po druhé nuceny se postavit samy sobě. Spád, humor i návaznost tu fungují + jedna speciální hvězdička za Ruffalova Bannera. ()

james11

Nejlepší, ze všech sólovek Thorů. Skvělý soundtrack, plné humoru a akce. Nedokážu říct snad jedinou věc, která by mě tady zklamala. ()

Mejkby

Po dlouhé době MARVEL co mě bavil. Komiksům prostě planeta země nesvědčí. Asgard a "odpadní planeta" to pěkně oživili , Jeff Goldblum tomu nasadil komickou korunu a Cate Blanchett zase záporáckou. Ať se vykašlou na Avengery a dělaj spíš něco takového. ()

Tomulka

Thor je na první pohled zábavný, avšak při druhém pohledu je to děs. Na hony vzdálený od předchozích dvou dílů. A to nemluvím ani o tom jak hodně je vzdálený od tištěné předlohy. Je fakt, že se musí zkoušet nové věci, ale měl jsem raději trend temných komiksů. A tomuto by temnota seděla hrozně.Jo panečku Hela v temném ranku to by byla podívaná. Jenomže vtípky, vtípky, vtípky a zase vtípky jsou ve finále vtipné jen na poprvé a protože prostor mezi nimi je velmi malý není prostor pro napětí, strach, utrpení. Je to vlastně celé jeden velký vtip. A to nemluvím o tom, že tvůrci vzali jeden z nejlepších komiksů (Hulk na jiné planetě) a udělali z něho pohádku pro děti.Mám na jazyku to samé co po posledních SW. Shrnutí jedním slovem - Disney?Jelikož mé nadšení pro Thora a Hulka je velké (myšleno tištěného) dal jsem tomuto filmu ještě třetí šanci, ale fakt to není dobré!!! Sakaar a vše kolem Hulka tam je zabité a Thor je figurka a Hela je změněna k nepoznání! Její změna by mi tak ani nevadila kdyby byla využita lépe. Po třetím dávám další dolů. ()

intheend

Tak jako 84 % hodnocení rozhodně ne. Je to klasický Marvel ve smyslu perfektně zvládnutých triků a množství vtipných scén a hlášek. Bohužel film pokulhává celkově v příběhu i v prostředí, ve kterém se odehrává. Je to tak akorát na tři hvězdy, nějakých 65 %. ()

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

24.11.2022

Od té doby, co bylo Chrisu Hemsworthovi (Thor, Vyproštění) v dokumentárním seriálu Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem na Disney+ naznačeno, že má předpoklady k vážné formě Alzheimerovy choroby,… (viac)

Je Thor 4 úspěch nebo ne?

Je Thor 4 úspěch nebo ne?

17.07.2022

Uběhl první týden od uvedení novinky Marvelu Thor: Láska jako hrom, což znamená zhodnocování jeho trvanlivosti u publika. A to není vůbec jednoznačné. Lord (tedy bůh) hromu za první víkend… (viac)

Taika Waititi natočí Star Wars

Taika Waititi natočí Star Wars

04.05.2020

…a scénář mu napíše Krysty Wilson-Cairns, jež získala nominaci za 1917 a naposled pro Edgara Wrighta napsala thriller Last Night in Soho. Zprávu potvrdil samotný Lucasfilm v Den Star Wars. Informace… (viac)

Taika Waititi dostal nabídku na Star Wars

Taika Waititi dostal nabídku na Star Wars

17.01.2020

Zpráva, která nejspíš nikoho, kdo sleduje dění okolo Lucasfilmu, Star Wars i režiséra Taiki Waititiho, nepřekvapí. Disney teď totiž talentovanému filmaři nabídlo možnost natočit si vlastní Star Wars… (viac)