Thor: Ragnarok

• Česko Thor: Ragnarok (viac)

Thor je uväznený na opačnom konci vesmíru. Bez svojho mocného kladiva je nútený pustiť sa do preteku s časom, aby sa vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok – skazu svojho domova a koniec Asgardskej civilizácie, ktorý sa snaží rozpútať nový silný nepriateľ, nemilosrdná Hela. Predtým ale musí prežiť smrtonosnú gladiátorskú súťaž v ktorej sa ocitá tvárou v tvár svojmu bývalému spojencovi z Avengers – Neuveriteľnému Hulkovi. (Saturn)

Lkn

DC vážně Marvel nikdy se dožene.. Tohle byla skvělá zábava. Plno komických scén.. Taika a Chris spolu musejí zase někdy spolupracovat. Tohle byla paráda☺️ ()

adakraj

Velice zábavný, napínavý film a hlavně super efekty. Podle traileru jsem to čekal o dost horší a velice mne to potěšilo a byl jsem mile překvapen. ()

mark9th

ááách..veľmi dobré to bolo. To, čo som očakával od Strážcou Galaxie 2 sa mi dostalo v Ragnarokovi- neokukaný humor,ešte lepšia hudba, nový príbeh a vývoj postáv, a vžitie sa do charakteru, aké si ani sám Hemsworth nepredstavoval. Marvelovka roka! ()

Renie42

Já jsem si ten film užila a zdál se mi více protkán vtipnými scénkami. Dokonce i Loki byl takový normálnější. Jaké překvapení bylo, když se objevil Hulk, který zmizel před nějakou dobou. Líbila se mi hláška: Kolik má Hulk doktorátů? Žádný a kolik Banner? Sedm a přihlašovací jméno Zlatovláska. ()

Gamekeeper77

Dnes jsem viděl asi jinou verzi, než kterou do mě nahulákali před pár měsíci u nás v Luně;-). Místo toho úžasnýho, zábavnýho a od svých předchůdců vymykajícího se Odinsona mi doma řádil sice vtipnější, ale jinak nijak zvlášt výrazný hromovládce. Často se mi stává, že repríza předčí premiéru, tentokrát to bylo bohužel naopak. Asi jsem se na to moc těšil. Tak či onak, film je to pořád výborný a já jsem rád, že se Thorovo pravé Já konečně projevilo naplno a on se stal skutečným pánem hromů a blesků. 84%. ()

Mire

Ľutujem, ale toto som nezvládol ani dopozerať do konca... Tá jedna hviezdička je za hlášku s obočím a naozaj sexy look Cate Blanchett. ()

SAINTS

Marvelu sa vyplatila stavka na Taika Waititi a tento režiser nam ponukol odlišny pohlad na tento žaner.Film je značne odlahčeny a menej predvidatelny.Zaporak Marvelu ma malo priestoru ale Cate Blanchett nesklamala a podala dobry a presvedčivy vykon ako bohyna smrti Hela.Thor Ragnarok je zabavny,obsahuje zaujimave a zabavne nove postavi a napriek dlžke nenudi. ()

fordhont

Velký nadhled, vtipné scény i dialogy, super hudba (Led Zeppelin nezklamou). Na rozdíl od ostatních komiksových filmů tenhle je přesně to, co od něj chceme. ()

Ivoman

Rozhodně nejlepší z Thorů a jedna z Marvelovek, u kterých jsem se nejvíc nasmál. Perfektně provedeno pro 3D, nadmíra spokojenosti. ()

PlayEasy

GRATULUJEME MARVELE!!! Konečně jsme se dočkali něčeho pořádného vtipného akčního a inu ThoroHulkovského. Takovouhle šílenost jsme dlouho neviděli a jsme velmi rádi, že jsme zašli do DVD půjčovny a týden jsme si počkali na tento fakticky povedený popkorňák. A slušné herecké výkony společně s jako vždy úchvatnými efekty tento film zvedli na plné hodnocení, inu nemohli jsme jinak. Věříme, že tohle bude jednou Marvelovská klasička. Taika Waititi to zase pro jednou zvládl! 80% ()

Kimkong

Tomu filmu není co vytknout. Dvě hodiny hutné zábavy. Moderní hudba, která přesně sedí do tohoto barevného vesmírného putování. Spousta epický akčních scén. Spousta epicky vtipných scén. Mrtvej Hulk na mostě. intimní vztah s kladivem a další. Jen Doktor Strange zde byl poněkud navíc. ()

RafaKrakal

Z Marvelovek rozhodně jedna z těch lepších. Humor absolutně skvělý, efekty brilantní, originalita však na bodu mrazu. I přes nulovou originalitu to však Hiddleston a Hemsworth utáhnou takříkajíc sami a výsledek je spíše pozitivní. Otázka je jak dlouho se toto téma dá ještě ždímat. 75 procent ()

MartinTerran

Nevím proč jsou z toho všichni tak unesení, je to klasický Marvel: vytvoření zápletky a pak hlášky, akce, ostatní charaktery z jiných filmů (asi aby se na ně nezapomnělo či co), hlášky, akce, spojenectví, hlášky, akce, zrada, hlášky, akce, přehnaná akrobacie a závěrečný boj se zničení padoucha. Kostýmy a celkový vizuál fajn, jen nechápu, že každý padouch musí mít místo helmy nějaké roští na hlavě. Jasně oproti předchozím filmům o Thorovi je to posun k lepšímu to netvrdím, takže hodně slabé 4*, jelikož to bylo zábavné a nenudil jsem se. Hodnocení: 71/100. ()

Emjecko

Stále slýchám o lidech, kteří jako já koukli na třetího Thora, až když zhlédli nové Avengery. Částečně je na vině Temný svět. Opravdu špatný díl, úplně po něm chápu nechuť diváků dobrovolně riskovat trojku. Jenže když v úvodní scéně Infinity War vidíte Thora s Lokim, dobrovolnost ustoupí nutnosti vědět, zda jste bez ohledu na kvalitu nepřišli o něco důležitého. Teď už vím, že by mi nic nechybělo, a zároveň to nebylo špatné. Hned v prvním záběru Ragnarok zaútočí s pokusem o vtip, přičemž podobných snah bude v průběhu filmu několik. K mému překvapení některé z nich vyšly. Ještě teď mě napadají scény, u kterých jsem se upřímně zasmál a stále si je pamatuji, což se mi v rámci Marvel univerza stalo naposledy u Strážců Galaxie. Vše ostatní bych shrnul do věty "up to the Marvel standard", jinými slovy opakované promítání nebude, ale zabaví a pobaví. ()

Pitryx

Dokolečkáááá dokoláááá, tralálálálá. Zpočátku jsem se nudil, neb to všechno už bylo jen nastavovaná kaše a teprve dopadem na planetu Bordel jsem se probral z letargie. Jako vždy má snímek vysoce kvalitní vizuál a efekty. Obsahově se to už spíše začíná klonit ke „Star Wars“. Což je ovšem pro mne jen dobré. Přestože jsem ještě neviděl Avengers, došlo mi, že to bude postavami všechno nějak propojené. No proč, aby se nemuselo vymýšlet něco nového. Snímek mne bavil, ale přece jen hodnotím skoro stejně jako předešlé. Protože to je stále jen a jen ohřátá polívka. ***A PŮL ()

donnovann

Strážci galaxie, Homecoming, tam jsem komediální vložku chápal a s radostí ji přijal, zde se ale ani trochu nehodila a místy byla tak křečovitá až to bolelo. Jeff Goldblum si nejspíš odbyl tu nejhorší roli v kariéře, zpackaná postava Hulka, kterou jsem měl dříve tak rád a ani ten soundtrack se ani trochu nehodil, na druhou stranu první záporná postava v ženské roli v podání Cate Blanchett ten film aspoň trochu zachránila. Opravdu jsem tento film moc nepochopil a pochybuji, že se k němu někdy vrátím. ()

Hawaj

Parádní barevná jednohubka s nááádhernejma efektama a úchvatnou tetou z pekla Cate Blanchett, z které musí její vrstevnice puknout jakou tam předvádí postavu. Kam se hrabou všechny jiný záporačky a ježibaby. Ze scény s Valkýrama sem nechápal. Úchvatně zábavnej kýč s vtipem, co víc si přát. Takhle má vypadat zábava. Nakonec je to daleko vtipnější než rádoby vtipní Strážci vesmíru, který se snažej být zábavný už programově. ()

MarvelLover

Thora jako postavu jsem nikdy moc rád neměl. Tato arogantní postava mě dost štvala a nepřišla mi zajímavá a bohužel ani jeho předchozí dva sólo filmy mi k srdci nepřirostly, ale Thor: Ragnarok ? Ten film je úžasný úplně ve všem, postavu Thora i jeho představitele Chrise Hemswortha jsem si neuvěřitelně oblíbil. Thor je tu vtipný a konečně využije svůj velký potenciál. Režisér Taika Waititi byl skvělá volba a udělal bych cokoliv proto, aby po tomto filmu dostal i čtvrtý sólo film. Postavy jako Loki, Hulk, Valkyrie... nemám slov... skvělý. Korg se mi jako hláškující chodící skála taky moc líbil a záporáci Surtur a Hela se sice mohli předvést trochu víc, ale na rozdíl od záporáků z jiných filmů opravdu něco dokázali. ()

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

24.11.2022

Od té doby, co bylo Chrisu Hemsworthovi (Thor, Vyproštění) v dokumentárním seriálu Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem na Disney+ naznačeno, že má předpoklady k vážné formě Alzheimerovy choroby,… (viac)

Je Thor 4 úspěch nebo ne?

Je Thor 4 úspěch nebo ne?

17.07.2022

Uběhl první týden od uvedení novinky Marvelu Thor: Láska jako hrom, což znamená zhodnocování jeho trvanlivosti u publika. A to není vůbec jednoznačné. Lord (tedy bůh) hromu za první víkend… (viac)

Taika Waititi natočí Star Wars

Taika Waititi natočí Star Wars

04.05.2020

…a scénář mu napíše Krysty Wilson-Cairns, jež získala nominaci za 1917 a naposled pro Edgara Wrighta napsala thriller Last Night in Soho. Zprávu potvrdil samotný Lucasfilm v Den Star Wars. Informace… (viac)

Taika Waititi dostal nabídku na Star Wars

Taika Waititi dostal nabídku na Star Wars

17.01.2020

Zpráva, která nejspíš nikoho, kdo sleduje dění okolo Lucasfilmu, Star Wars i režiséra Taiki Waititiho, nepřekvapí. Disney teď totiž talentovanému filmaři nabídlo možnost natočit si vlastní Star Wars… (viac)