"Zažila jsem konečně ten pravý orgasmus?" Podobnou otázku si časem položí každá dívka s určitou mírou podezřele nejednoznačných praktických zkušeností v oblasti sexu. Tři nejlepší kamarádky Ingen, Victoria a Lena jsou sice sexy a navíc chytré, ale snad díky Amorově škodolibosti jsou právě jejich milostné zážitky naplněny spíše než spalující vášní veselými historkami s předčasnou pointou. Ne, že by nápadníků bylo málo, ale umění milovat v středoškolských osnovách nenajdete. V takovou chvíli může vzít frustrovaná dívka do vlastních rukou nejrůznější pomůcky, nebo svůj osud. Podnikavé přítelkyně se pustí do hledání ztraceného orgasmu s pružností osmnáctiletých a důkladnou teoretickou přípravu testují v praxi. Zatímco Ingen jde na věc s přesností téměř vědeckou, Victoria vidí cíl v kvalitě zrozené z kvantity a Lena romanticky věří, že první velký orgasmus ji přinese první velká láska. Přes nečekaná dobrodružství a řadu komických úskalí dospěje hledání ztraceného orgasmu u všech tří kamarádek k překvapivě působivému vyvrcholení. (oficiálny text distribútora)

spikey1

Ženy jsou tu na světě také, a mají svá práva na dobrý sex, když to člověk vidí, ani mu to moc nevadí, samozřejmostí ale je že celý film mohl být o několik procent lepší. ()

Čtec

Tak já jsem orgasmus při jízdě na kole ještě neměl... Jen nevím proč?... A) že nejsem dívka? B) mám moc nízko sedlo? ()

venca163

Rozdíl oproti americkým verzím: ošklivý holky, větší dávka trapnosti. Jedna hvězda za přecejenom jednu hezkou holku (aspoň tehdy se mi tam nějaká líbila a ta šeredná blondýna to rozhodně nebyla). (30%) ()

Smileface

Tento film opět ukazuje že humor a Německo nejdou uplně dohromady i když tady jsem se v pár okamžicích zasmál.Spíše bych řekl že více se budou bavit holky,hlavně ty který to chtěj taky:-) Hodnocení:Pro holky ****,pro kluky ** dohromady tri hvězdičky. ()

Anticque

Kam ty němci na to choděj.... Vopravdu tohle můžou vymyslet jenom němci. Občasně se dokážu při dívání na tenhle film usmát, ale jinak z hrůzou v očích sleduju co za trapný věci tam dělaj. Asi je jasná otázka, proč jsem se na to teda koukal, ale čekal jsem, že aspoň na konci to bude lepší, noo, nedočkal jsem se. Film doporučuju pro děti od věku 8-14 let. ()

Zagros

Proti tomuhle jsou Prcičky doslova uměním. Bohužel i zdánlivě jednoduchý žánr, od kterého nikdo neočekává žádné filozofické přesahy a moudra se musí umět natočit. Tvůrci Holky to chtěj taky to jednoznačně neumí. Tím hlavním by měl být humor a já si vybavuji jednu jedinou scénu, kdy jsem se zasmál a to je hodně málo. Kvůli takovýmto filmům se říká, že Němci neumí točit filmy. Jediným „plusem“ filmu jsou tři sympatické hlavní představitelky, ty si mezi sebe mohou rozdělit tu jednu hvězdu, kterou jim nechám. ()

iXtr3m3

Síce stále slabé pod americkou laťkou, ale výrazne lepšie ako Chlapci to chcú tiež. Scény ako tá na bicykli sú nezabudnuteľné... :) ()

Hanys_

Jsem rád, že v době boomu teenege komedií, jsem byl trošku starší, a tak mě to všechno docela minulo. Tenhle německý pokus je hodně marný. Než tuhle německou kravinu , tak to už raději pořádné porno!! :) ()

Paity

Němci zase zapnuli kamery (a nebylo to kvůli pornu) a dopadlo to zase tak, že váhám jestli jsem vlastně neviděl odpad! A vlastně viděl, ale za těch prá lehce erotických scén dávám jednu star. ()

defagoo

Začátek příšernej, ale od orgasmu na kole se to celkem slušně rozjelo. Všechno tahaj nahoru holky ústřední trojici, teda ty dvě neblonďatý víc (Inken má příšerný vlasy). Ale i tak jsou to tři hvězdy nejslabší možný. ()

peetriss

Když už jsem si myslel, že američtí tvůrci dovedli demenci a trapnost v teenagerských rádoby komediích v dokonalost, chytili se žánru Němci, a ti, přesto, že jsem si myslel, že to už nejde, vyzvedli laťku idiocie těchto filmů ještě o kousek výš! ()

Yoss

Jedinú scénu, ktorú si po čase pamätám je tá, na ktorej si dievčina viditeľne užíva jazdu na bicykli. Sestričky, nasaďte si sedadlá! Povedal by klasik. Ale inak, no filmová hrôza. ()

Statham předává kurýrskou štafetu

Statham předává kurýrskou štafetu

11.02.2014

Kurýr dodnes patří mezi nejznámější filmy Jasona Stathama. Neohrožený řidič Frank Martin to dotáhl na tři celovečeráky, předloni se pak přesunul i na malou obrazovku, kde si ho zahrál Chris Vance.… (viac)