Jessica Jones

• Česko Jessica Jones (viac)
USA, (2015–2019), 33 h 35 min (Minutáž: 44–56 min)

Tvorcovia:

Melissa Rosenberg

Krysten Ritter, Rachael Taylor, Eka Darville, David Tennant, Carrie-Anne Moss, Mike Colter, Wil Traval, Erin Moriarty, Michael Siberry, Rosario Dawson (viac)

Keď tragédia ukončí jej krátku kariéru superhrdinky, Jessica sa usadí v New Yorku a otvorí si vlastnú detektívnu agentúru zvanú Alias Investigations, ktorú volajú na prípady, v ktorých sú zapletení ľudia so špeciálnymi schopnosťami. Jessica trpí post-traumatickým stresovým syndrómom a chce robiť dobré skutky, ale jej hlavným cieľom nie je záchrana sveta, ale svojho bytu a snaha prežiť nejako každý deň. Seriál podľa grafického románu pre dospelých, toto nie je príbeh superhrdinky pre deti. (Disney+)

blondboss

Jeden z ďalších marvel seriálov, ktoré vstupujú do nového univerza pokrývajúceho Defenders sériu. Jessica Jones sama o sebe ako superhrdinka poriadne nezaujme, zato jej svojský štýl áno a musím povedať, že aj vcelku sympatické herecké obsadenie, ktoré sa v tomto seriálu ukázalo, dodalo sérii istú šťavu. Seriál ako taký sa však pohybuje len vo vodách priemeru a neprináša až toľko zvratov, na koľko sme u Marvelu zvyknutí. Navyše to finále prvej série dosť slabé a preto u mňa na Marvel pomery dosť slabé hodnotenie. 70 % *** Druhá séria bez nejakých výrazných momentov a tretia séria prináša opäť zaujímavý príbeh, v ktorom hrá hlavný prím Trish. Navyše treťou sériou sa celkovo končí spolupráca Marvelu s Netflixom, takže si to treba užiť. 75 % ()

TR4XY_CZ

Takže shlédnutím třetí série Jessicy Jones jsem ukončil svojí cestu Marvel Netflix seriálů. A abych byl upřímný, tak doufám, že se Jessica někdy vrátí, stejně tak jako doufám, že se vrátí i postavy z ostatních seriálů (Luke Cage, Iron Fist, Daredevil, Punisher). První série byla velmi dobrá, a to hlavně díky záporákovi Kilgravovi, kterého považují za nejlepšího záporáka, kterého jsem v kdy viděl. Druhá série s kvalitou hodně klesla, a to hlavně tím, že se hrozně pomalu táhla a celkový příběh byl dost nudný. Nahoru ji vynesla Jessica, která za celou dobu seriálu ani jednou nezklamala. Druhá série taky postrádala lepšího záporáka a zajímavé postavy. Třetí série se v tomhle zase trochu zlepšila. Záporák už byl lepší, bohužel ale furt ne tak dobrý jako Kilgrave. Tempo bylo rychlejší ale i tak to chtělo ještě trochu víc zrychlit. I vedlejší postavy tu měly více prostoru a byly zajímavější. Pokud od seriálu očekáváte nějakou akci, tak asi budete hodně zklamaní. Akce je v seriálu sice minimum, ale to vůbec nevadí, protože je to dobře napsané a pořád zábavné. Jessica Jones se navíc od ostatních Marveláků více zaměřuje na psychiku, která k tomu seriálu patří a funguje fantasticky. Hodnocení 7,5/10 ()

BaronMartin

I přes to, že Daredevil je dle mého názoru nejlepší seriál z celé této seriálové Defenders ságy, Jessica Jones je určitě seriálem nejzajímavějším a stojí těsně v patách právě zmíněného Ďábla z Hell's Kitchen. Je to totiž strašně unikátní, jedinečný a pro mě osobně i děsně skvělý seriál, který stoprocentně stojí za vaši pozornost už jenom díky tomu, jak speciální a jedinečné jsou pocity, které u něj budete zažívat. Nebo minimálně u jeho první série. První sérka tohoto seriálu je totiž bez debat ta nejlepší, ta nejzajímavější a pokud už nic jiného, dejte šanci aspoň té. Série druhá a třetí jsou na tom kvalitativně už trošku hůře, hlavně tedy druhá, ale stále nejsou úplně zlé. Podstatnou část této recenze bych nicméně chtěl věnovat právě první řadě, jelikož to je něco opravdu geniálního a skvostného, v závěru velice stručně rozeberu i ty další dvě. Tak, kde tedy začít. Nejspíše jako první musím zmínit hlavní hrdinku, Jessicu Jones, hranou Krysten Ritter. Jelikož už ta je sama o sobě jedinečná. Asi jsem ještě neviděl superhrdinský film nebo seriál s hlavní postavou, která by byla tak negativně znázorněná, jako právě Jess :D Ta je totiž poměrně dost cholerická, většinu času na všechny nadává a křičí, své problémy řeší alkoholem a jednoduše je to člověk s celkem dost velkou řadou charakterových vad a chyb. Jenomže pod tím vším se skrývá někdo, kdo se opravdu snaží konat dobro, zachraňovat lidi a být skutečným hrdinou. A tenhle komplexní charakter je strašně super, navíc je hrozně svěží mít hlavní postavu, která není bezchybná a která má své vlastní chyby a chová se jako člověk, to je prostě hrozně fajn. Zbytek postav je většinou též fajn, mezi mé favority patří hlavně Jessičin soused Malcolm, který má hlavně v první sérce skvělý charakterový oblouk, a dále samozřejmě Jessicy nevlastní sestra Trish (i když ta má své slabší chvilky... ehm.. ehm... druhá série :D). Teď každopádně již k té samotné první sérii. První řada je totiž neskutečně jedinečným seriálem a já si nemyslím, že jsem nikdy viděl něco podobného. Pocity, které jsem prožíval při jejím prvním sledování, ta atmosféra, ten celkový feeling, to je něco tak strašně jedinečného, že se to nedá ani moc dobře popsat. Začal bych tedy u toho, kde to celé začíná. Hlavní záporák, Kilgrave, naprosto bravurně hraný Davidem Tennantem, je totiž jeden z nejlepších záporáků, které jsem kdy v jakémkoliv médiu viděl. Vše pramení z toho, že Kilgrave je taky nadčlověk - jeho schopností je ovládání mysli, v podstatě lidé kolem něj ho musí poslouchat na slovo a on nad nimi má plnou kontrolu. Tohle si zkombinujte s tím, že Kilgrave samotný je poměrně dost psychicky narušený člověk, je to chladný a naprosto apatický muž, který má navíc poměrně dost osobní vztah z minulosti se samotnou Jessicou - nějakou dobu ji totiž v podstatě vlastnil a nutil jí dělat cokoliv, co se mu zamanulo, a máme zde jednoho z nejzajímavějších záporáků vůbec. Kilgrave je neskutečně odporná bytost, která za celou sérii provádí ohromná zvěrstva - v podstatě nutí lidi, aby se sami mučili tím nejhorším způsobem, jaký vás napadne, a seriál se díky eRkovému ratingu vůbec neštítí vám to ukázat. Zde se dostáváme k jednomu z největší kladů první řady, atmosféra. První série je totiž v podstatě detektivní příběh se silnou noirovou atmosférou, kde se Jessica snaží přijít na to, jak takového zvráceného člověka jako je Kilgrave vůbec zastavit. Série má díky tomu naprosto božskou, silnou a nepříjemnou atmosféru, která díky záporákovi perfektně funguje - pokaždé, když se zde lidé jen tak zabíjí, sami se podají nebo dělají jiné nechutnosti, vy prostě v sobě cítíte, že je něco špatně, mrazí vás z toho a je vám nepříjemně. A na téhle odporné atmosféře (v dobrém slova smyslu) první série staví. Lépe to už asi nedokážu popsat, ale pokud vám můžu poradit, vůbec nic si nezjišťujte a prostě zapněte tu první řadu. První série je totiž také plná plot twistů, nejrůznějších zvratů a odhalení, na které celkem dost sází a byla by hrozná škoda se o ně připravit (je to také jeden z důvodů, proč na druhé zhlédnutí je první řada lehce slabší). A tohle je bez debat to nejsilnější na první sérce - fantastický záporák, který je prostě totální psychopat a chladný zvrácený šmejd, kterému jde jen o vlastní potěšení, díky kterému se zde rozehrává skvělý příběh plný manipulace, kontrolování lidí, kontroly vlastní svobodné vůle a beznaděje nad celou situací, a vzniká zde skvělá, tísnivá a brutálně nepříjemná atmosféra. Troufám si říct, že první série není moc pro slabší povahy, jelikož některé mrazivé scény a momenty, co se zde stanou, tak byly silné sousto i pro mě :D První řada Jessicy je jeden z nejunikátnějších projektů, co jsem měl tu čest vidět. Určitě to není bezchybná věc, za negativa můžu zmínit to, že na druhé zhlédnutí, když už člověk zná ty zvraty a ta odhalení, začnete si akorát všímat jistých nelogičností v ději, také je zde extrémně prapodivná vedlejší dějová linka s policistou Simpsonem, která je prostě zvláštní, jinak má ale první sérka božského záporáka, ještě lepší nepříjemnou, mrazivou, krutou a záhadnou atmosféru a skvělý příběh plný tajemství a odhalování. Pokud už nic, aspoň na tuhle první řadu se podívejte. Je to totiž neskutečně silný zážitek, který vás bude nutit o něm přemýšlet ještě týdny po jeho dokoukání. Na první zhlédnutí byla pro mě tato řada opravdu 10/10 záležitost, teď každopádně, když jsem ji viděl tuším třikrát, mé nadšení již lehce upadlo, stále je to ale extrémně božská věc (8/10 :)), která prostě stojí za vaši pozornost. A ještě jednou, David Tennant je prostě skvělý herec, je až neuvěřitelné, jak dokáže ztvárnit sympatické a milé postavy a pak ho vidíme zde, jako psychopatického, slizkého a zvráceného parchanta :D Neskutečnou škodou ovšem zůstává, že v porovnání s geniální první řadou jsou ty zbylé dvě (hlavně ta druhá :D) prostě o několik desítek levelů slabší. A proto jim chci věnovat podstatně menší část textu, jelikož si nemyslím, že stojí až tak za vidění (na rozdíl od té první sérky, tak se na ni už sakra podívejte! :D). Faktem je, že druhá řada strašně moc strádá díky tomu, že všichni měli po sérii první ohromná očekávání. A ona je prostě nenaplnila. Druhá série je mnohem více osobnější, dostáváme zde mnohem více informací o Jessičině minulosti a o tom, jak vlastně získala schopnosti, a ve zkratce se jedná o takový rozvinutý origin story pro Jessicu. To by mohlo být celkem zajímavé, problémem ale je, že příběh je prostě příšerně nezajímavý a nudně zpracovaný. Detektivní zápletka a noir atmosféra šla stranou a druhá série je mnohem více rodinné drama než cokoliv jiného. S tím se váže i záporák, který není vyloženě špatný, má poměrně fajn interakci s Jessicou, vzniká díky tomu docela zajímavé morální rozhodnutí pro Jessicu (které je asi ten nejlepší prvek na celé sérii) a samotné odhalení, kdo to vůbec je, taky ujde, problém ale je, že Kilgrave byl o tolik lepší padouch, že tento působí prostě zvláštně. K tomu je zde ukrutně pomalé tempo, které je fakt strašně táhlé, druhá řada by klidně mohla mít o 6 epizod méně, taky je zde strašná kupa zbytečných postav a dějových linek, které doslova nikoho nezajímají (Trish je zde extrémně otravná a na přesdržku postava, celá linka Jeri je zbytečná a nezajímavá) a ve výsledku je druhá řada strašně nudný a nezáživný paskvil, který zapomenete po týdnu od sledování a nic extra vám nepřinese. Třetí řada sice reputaci trošku spravila, škodí jí hlavně ale to, jakou pachuť má člověk po té druhé sérii. Ve třetí řadě se opět k velení dostává detektivní zápletka a noirová atmosféra, což je strašně super, a jsem rád, že ta detektivní krimi část má opravdu pořádný prostor a je skvěle zpracovaná. Záporákem je zde inteligentní sériový vrah Sallinger, u kterého se tvůrci očividně inspirovali u Dextera, který je dost dobrý, je strašně fajn, že je to někdo, kdo nemá žádné schopnosti, ale je prostě jenom chytrý a svojí inteligenci používá proti Jessice, a jejich vzájemná linka se hrou na kočku a myš, kdy se oba dva snaží přechytračit toho druhého, je strašně fajn. Trish je opět zajímavá postava, její hrdinská linka je fajn a její finální charakterová proměna je dost nečekaná, ale o to zajímavější. Jsou zde fajn postavy (hlavně Erik), trošku pomalejší tempo (první 3-4 díly jsou ukrutně nudné), třetí série má ale konečně od té druhé aspoň nějakou důstojnost a kvalitu, která stojí za zhlédnutí, jenom prostě nemá na tu první. Celkově je Jessica Jones ale strašně super seriál. Její první série je bez debat božská věc s perfektním záporákem, skvělou tísnivou atmosférou, mrazivým příběhem o manipulaci druhých a kontrole nad lidmi, plný beznaděje a napětí, a skvělou noir a nepříjemnou atmosférou. První sérka je něco, co rozhodně doporučuji zkouknout, je to totiž naprosto unikátní a jedinečný zážitek. Akorát se připravte na to, že to extrémně zacloumá s vašimi emocemi a budete potom dost možná totálně zdeptaní :D Druhá série bohužel není ani z poloviny tak dobrá a pokud nejste opravdu extrémní fanoušek postavy Jessicy a charakterů kolem ní, doporučuji se spíš podívat na nějaké shrnutí a pustit si rovnou sérii třetí, která se tak trochu vrátila ke kořenům první série, a i když začíná hrozně pomalu a utahaně, po zhruba třetím díle se to celkem rozjede a je z toho vlastně hrozně fajn detektivka o hledání sériového vraha. Ale ta první řada... tu si fakt pusťte, je to totiž výborný zážitek, který jen tak neuvidíte. Nebo aspoň já jsem nic podobného nikde jinde neviděl :D První řada Jessicy Jones je geniální seriál s výborným padouchem, skvělou tísnivou atmosférou a naprosto bravurním příběhem o tom, jak špatná je manipulace s lidmi a jaká beznaděj může provázet někoho, kdo se proti takovým lidem snaží bojovat. Druhá sérka je podstatně slabší a třetí je čistě jenom fajn, ta první řada je ale něco neskutečně silného, co určitě stojí za zhlédnutí. Hodnocení: 78% () (menej) (viac)

Aiwcz

PILOT...Je to jiné, než Daredevil. Řekl bych podobné, ale zároveň hodně odlišné. Víc hororovější a temnější (nikoliv však vážnější) a zhruba stejně vtipné. Rozhodně to nemá nádech dalšího "superhrdinského" seriálu. Spíš taková psycho-detektivka s jemným nádechem zbytku MCU. Pilot však nasadil laťku, takže doufám, že ji zbylé díly nesesadí. ()

hufnagel

Na to,že základom seriálu je comics,to ani nevyzeralo,skôr to pripomínalo dôkladne spracovanú vážnu psychologickú drámu.Treba ale tiež priznať,že sa to celkom dosť naťahovalo a miestami to viazlo,ale aj tak to bolo také celé zvláštne, ojedinelé a kvalitné.Výborný výkon Krysten Ritterovej.2.séria neobvyklý vzťah matky a dcéry a stále utrápená Jessica.4 hviezdy zostávajú. ()

mr.twizta

Dalsi Daredevil se nekona, to ani nahodou. Jessica vuci svemu starsimu kolegovi ztraci ve vsech smerech - scenaristicky, rezijne, vizualne, zaporakem, proste vsim. Dokazu si predstavit, ze by cela miniserie fungovala o hvezdu lepe v polovicni stopazi, takhle ale je nam servirovana nastavovana kase, ktera spolehlive selhava pri snaze byt opravdovy noir. Jasne, Jessica je fajn antihrdinka a Krysten Ritter je dle meho super volbou, ale az na vyjimku v podobe Luka Cage je v tom celou dobu sama. Nelze se oprit o prilis pamatnych momentu, nektere (jako treba jakakoli scena s nesympatickym Malcolmem nebo afektovanou Robyn) bych nejradsi vymazal z pameti. Kilgrave je navic jako zaporak sice zabavny a s pravda vrazednym potencialem, jenze snaha pridat mu rozmer se miji ucinkem. Proste promarnena prilezitost ve vetsine ohledu - a po formalne originalnim Daredevilovi bohuzel prichazi ne tak vyvedeny a snadno zapomenutelny prispevek, ktery trpi predevsim nadmirou vaty a naopak nedostatkem sily neco rict nebo se ucinne soustredit na podstatne veci. ()

Fuksinka

Temný, depresivní, vtipný, napínavý. Skvěle vykreslené postavy a dokonalý záporák. Mohlo to být o kousek kratší, ale stejně je to jeden z nejlepších seriálů, co jsem kdy viděla a nejlepší počin od Marvelu vůbec. ()

lacerta

Prvních cca 5 dílů mě fakt nadchlo. Pak už to jen protahovali. Vždy už bylo jasné, že Kilgrave zase unikne, i když za sebenepravděpodobnější situace. Tak jak tak to ale bylo příjemné překvapení. Hlavní hrdinka dobrá, záporák výbornej. Jen škoda, že to ke konci sklouzlo k telenovele s nevyrovnaným magorem. Takže za prvních pár dílů 5* a pak to klesalo tak na 3*, jednu přidávám za Tennanta. ()

Setanta

Zpočátku mě to moc nebralo. Ale asi se čtvrtým dílem se to začíná parádně rozjíždět, lidé umírají, brutalita se stupňuje a já chci víc, víc, víc. Zamrzí absence většího naturalismu, občas bych uvítal více logiky. Potěší perfektně splněná Čechovova puška (co vejde do hry, v ní také zůstane a bude mít svoji klíčovou roli) a způsob, jakým scénáristé zachází se svými postavami (nemilosrdně). Na 5* to není, hlavně kvůli začátku, ale kdybych dal 4*, mám pocit, že bych podhodnotil. ()

Isobel

Dobrý seriál, ale ne tak dobrý jako bratříček Daredevil. Tennant jako Kilgrave úžasný, Ritter jako Jessica taky, začátek velmi slibný. Seriál se ale ke konci serie víc a víc potýká se zmateným scénářem a zazdíváním zajímavých zápletek. Vedlejší postavy nudné, až na zabití. Po dokoukání zůstává hořká pachuť nevyužitého potenciálu. Přes všechny zmíněné chyby a smutek, stojí za zhlédnutí. ()

VLADEK

1.sezóna:První tři-čtyři díly jsem tak nějak překousnul a pak to přes vánoce dal k ledu. A během včerejška a dneška jsem dojel zbytek a musím říct, že díly 7-10 byly tak báječné, že jsem se nedokázal odtrhnout. 11 a 12 díl byl tak nějak vyplňující a poslední 13 opět super.- celkově tak nějak 75% /2.sezóna: úpadek. ()

Scaevola

Jsem fascinován, nakolik se rozvíjí šíře marvelovského universa... byť zatím reagují pouze seriály na filmy a nikoli obráceně. Jessica Jones v tomto vesmíru získala nevděčnou roli tíživé, psychedelické odbočky, což však v obecnosti není na škodu, neboť je nepochybně potřebné vyvážit věčně rozjuchaný ostatek týmu a Daredevil se vydal spíše nekompromisní akční cestou. Postavy fungují přesně podle předpokladů relativně nevypočitatelně, ale v rámci mezí tak, aby se jednalo o koherentní charaktery, místy užívaná vnitřní mluva hrdinky neškodí a posmutnělá stylisace vychází na jedničku. Přesto je cosi špatně a nemyslím tím ani skvěle zahraného, byť výrazně přes čáru vystavěného padoucha. Vím, že to ode mne bude znít nepatřičně, ale nejškodlivějším pvkem je ona nesmírně depresivní nálada, která je presentována jako leitmotiv. Je to samozřejmě pouze problém mého osobního očekávání tváří tvář zábavě na několik odpočinkových večerů, avšak ve většině případů jsem se minul s vyzněním jednotlivých episod. Uvidím (stále se těše), co přinesou další netflixovské pokusy v MCU. ()

cad_bane

Jessicu Jones nebudu srovnávat s Daredevilem, Netflix seriály od Marvela rozjel naprosto dobře a zatím můžeme vidět dva naprosto jiné seriály. Jessica jako samotná postava mě naprosto zaujala a to samé platí pro hlavního záporáka. Krysten Rotter a David Tennant jsou tahouni celého seriálu a podali dost slušný herecký výkon. Problém jsem viděl jen s natahovaností a tím trpí asi celý seriál. Ono sledovat něčí rozvod je opravdu nudné. Mohlo to mít určitě méně než třináct epizod, ale nějak se to dá pochopit. Díky tomu jsme se seznámili i hodně vedlejšími postavami, ikdyž věčina z nich byla dost otravná. Ale zase detektivní část seriálu byla super a taky se mi líbilo, že nešlo jen o supráky a schopnosti Jessici a ostatních byly vedlejší. Vrátím se moc rád k záporákovi, jeho jediný problém je, že ho nešlo pochopit a přišlo mi, že jsme asi ani nezjistili a co přesně mu jde. Na druhou stranu jakmile byl David Tennant na scéně, tak jeho výkon byl naprosto přesvědčiví a onu postavu naprosto vystihl. Hodně mě potěšili i napůl flashbackové díly, které byly zajímavé. Jessica Jones je napýnavý, dramatický seriál, za který jsem určitě vděčný a somotná hlavní postava byla velmi zajímavá a těším se jak to sní bude dál. Netflix nám velmi dobře ukazuje druhou stranu Marvelu. ()

Jason13

1. série: 80% Musím přiznat, že první dva díly mě nikterak nepřesvědčily. Ale sledovat jsem nepřestal (už proto, že považuju za povinnost dokoukat vše od Marvelu :)) a to bylo dobře.. Od chvíle kdy se začal pravidelně objevovat Kilgrave to přibíralo na obrátkách. Krysten si vedla dobře a i vedlejší postavy stály za to - Luke si dobře našlápl ke svému vlastnímu seriálu a zajímavou roli tu má třeba Carrie-Anne Moss. Jen škoda, že si série odbyla předčasné finále někdy 3-4 epizody před koncem. Pak to chvíli působilo dost natahovaně. Proti závěrečnému dílu ale nic nemám.. Celkově jsem byl spokojenější s Daredevilem, ale Jessica nezklamala... ()

Dacsus

Naozaj skvelo urobené, o to viac škoda toho absurdne vykonštruovaného nezmyslu s ochranou jednej nepodstatnej osoby za každú cenu. ()

Tomko87

Po prvéj sérii Daredevila prišla na svet Jessica Jones. Keďže som oboznámený z predlohou, vedel som do čoho idem. Vedel som, že tam nebudú epické bitky typu Avengers a spol, vedel som že tam bude charizmatická hlavná postava, ktora je tak zatrpknutá a sarkastická že to ani vtipné nieje. Bravo Krysten Riitter. Dala si ju na jednotku. Škoda že niektoré epizódy boli trocha nudnejšie. Pre mňa je samostatnou kapitolou Killgrave. S úžasom som sledoval premenu Doktora Who na maniakalného manipulačného hajzla, ktorý nemá ani kúsok boha v sebe. Veľká poklona David Tennan. Veľká. ()

Ronkar

Po pilotu smíšené emoce. Na jednu stranu fajnový noir feeling, sexy Krysten Ritter a pravděpodobně záporák, se kterým bude ještě hodně srandy. Jenže pomalé tempo, tuctové dialogy a poněkud zvláštně pojatá hrdinka (oscilování mezi drsoňkou a rozervanou ubulenou holkou) to schazují dolů. Nic proti námětu, ale Jessica mi v poloze soukromého očka (v klasických noirovkách prokouřený a prochlastaný chlapák), podivně nesedí. Někdy v půlce jsem byl už rozhodnut, že na tenhle seroš kašlu, ale závěrečný cliffhanger mě nakonec přece jen navnadil. Dám tomu šanci. ()

Sethiel

Nesrovnatelně lepší než už tak celkem dobrý Daredevil. A jeden z velmi mála superhrdinských počinů, který se nebojím označit za hluboký. Rozhodně první za dlouhou dobu, ke kterému nepíšu "povrchní, tupé, hloupé, jen na efekt, bez jakékoliv myšlenky, se stupidními dialogy", jako jsem napsal v poslední době snad k pěti různým superhrdinským filmům a seriálům. ()

Forgy95

Jemne nadpriemerný seriál. Dejová linka je zbytočne rozťahaná, príliš často som sa nachádzal na pomedzí, keď som zvažoval či v pozeraní pokračovať alebo si nájsť niečo kvalitnejšie. Od druhej polovice po strete Jessici s Kilgravom sa dej našťastie troška rozbehol. Samotný záver môžem pochváliť, napätie v posledných minútach sa dalo priam krájať. Stále si však myslím že sa mohol dať spracovať lepšie. Určite sa dajú nájsť lepšie seriály a tento snímok možno bez výčitiek vynechať. ()

Netflixovské seriály od Marvelu dorazí na Disney+

Netflixovské seriály od Marvelu dorazí na Disney+

24.02.2022

Před pár týdny přišla zpráva, že Netflix stahuje své marvelovské seriály jako Daredevil nebo Punisher ze svých serveru. To samozřejmě rozjelo spekulace o tom, kde asi seriály, jež se teprve nedávno… (viac)

Dostane Daredevil novou řadu na Disney+?

Dostane Daredevil novou řadu na Disney+?

05.10.2021

Pár dní zpátky sociální sítě obletěla spekulace, že by se Charlie Cox mohl vrátit do role Daredevila v nové řadě stejnojmenného seriálu na streamovací službě Disney+. Ještě předtím nás ale údajně… (viac)

Punisher oficiálně zrušen

Punisher oficiálně zrušen

19.02.2019

A je to oficiální. Měsíc po premiéře druhé řady Punishera s Jonem Bernthalem v hlavní roli se streamovací gigant Netflix rozhodl definitivně zavřít dveře za marvelovskými seriály a oficiálně tak… (viac)

Netflix ruší Iron Fista

Netflix ruší Iron Fista

13.10.2018

Iron Fist je prvním hrdinou od Marvelu, kterého se Netflix rozhodnul samostatně zrušit po dvou řadách. Zpráva přichází trochu jako šok, jelikož druhá řada byla vnímána jako podstatné zlepšení oproti… (viac)