Beca (Anna Kendrick) si oveľa radšej vychutnáva obľúbenú hudbu v slúchadlách, akoby mala načúvať komukoľvek zo svojho okolia. Aj spolužiakov na novej škole považuje za čokoľvek, len nie zaujímavých... Zdá sa skrátka, akoby nedokázala zapadnúť do žiadnej z partií. Napokon skončí, hoci nie práve dobrovoľne, v dievčenskej speváckej skupine The Bellas – a s veľkým prekvapením si práve v spoločnosti tejto skutočne veľmi svojráznej zostavy drzých, sladkých a totálne strelených báb zakrátko uvedomí, že vie naozaj dobre spievať nielen pod sprchou! A nielen to, netrvá totiž dlho a z nudného, neveľmi vábneho zoskupenia sa jej podarí vykresať perfektne ladiacu a vizuálne nemenej lákavú tlupu s čertovsky cool repertoárom! A keďže to dievčatá navyše spolu stále viac a viac baví, asi neprekvapí, že zakrátko naberú odvahu a pokúsia sa v súboji vokálnych kapiel zabojovať o tú najcennejšiu priečku! (TV Markíza)

Reesam

Vlastně mi to nepřišlo vůbec špatné! Teda až na to zvracení, to je věc, která je normální v Kick-Assu, ale tady je to fakt hloupý. Připomnělo mi to Glee akorát ve filmové verzi. Chválím plynulost dialogů, protože to je jeden z hlavních důvodů, proč mě to bavilo. ()

GOtoUCSC

Achjo, já prostě asi nemám smysl pro humor.. Proč se teď v komediích zvrací a pak se v tom válí ? Tyhle scény mají úrovně klubu sráčů a celý to kazí. Jinak na svůj žánr naprosto průměrná záležitost. A nemám ráda Rebel Wilson. ()

Chen

Doufal jsem, že to bude přece jen o něco odvážnější a přece jen o něco méně "klišoidní". A cappela verze písníček skvělé, obsazení také, ale scenář sám o sobě není kdovíjak převratný, byť jsem v tak trošku doufal. Ale jinak jsem se pobavil velmi slušně. 7/10 ()

M.i.k.e

klasická story o tom jak se looser přídá ke skupině jiných looserů,aby nakonec převálcovali favority snad už nemůže přinést nic nového a je jedno jestli jde o zpěv,tanec či sport.Naštěstí současný hollywood tohle umí a i Pitch perfect spolehlivě zabaví a pdobně jako u série Step Up,kde je vše hlavně o tanečních číslech,tady je vše o hudbě a ty acapella písničky fungují víc než dobře.Navíc Anna Kendricj je neuvěřitelná sympaťačka a kost a i díky ní se dá filmu lecos odpustit.Zábavná jednohubka...70% ()

Marqta

"Kinda a GLEE movie." A možná i o trochu víc, než jen trochu...Bohužel musím konstatovat, že hudba je taky vážně to jediné co za něco stojí. Herci jsou fajn, ale taky nikdo nevyčnívá. Příběh je plný klišé- kam se jen člověk podívá a konec je,mno dalo by se říct "klasický". Rozhodně se na to dá podívat a člověk se ani nebude nudit. Na druhou stranu od toho určitě nečekejte něco zázračného- jak by se mohlo jevit i podle hodnocení tady (momentálně 67%). Což je podle mě těžce nadhodnocené, ale budiž- chápu, že pro takovýhle film může mít někdo slabost. U mě je hodnocení někde mezi dvěma a třema hvězdičkama. Takže i když dávám dvě vězte, že rozhodně nejsem daleko od toho dát tři. ()

SallyZen

Tenhle hudební snímek mě hrozně překvapil. Já nemám rád muzikály ani podobný bejkárny, ale film ve stylu a capella s příjemnejma hercema, vtipnými gagy a skvěle zvoleným hudebním repertoárem, tak to si dám panečku říct. Do hlavní role dali Annu, která je jednou z nejhezčích hereček. A celkově Ladíme! fakt zaváleli a Jason Moore určitě ještě neřekl poslední slovo. Na protest proti tomuhle hodnocení a po druhém shlédnutí zvyšuju na plný počet. Ty písničky jsou lepší než originály. 90% ()

Aljak

Paráda! Hudobné filmy mám veľmi rád a tento patrí medzi najvydarenejšie aké som doteraz videl. No a hlavne námet s a-capellou bol vynikajúci, keďže takéto niečo doteraz nedostalo ani moc priestoru. Už len samotný a-capellový žáner je pre mňa príjemným spestrením súčasnej hudobnej scény. Vždy som to obdivoval ako sa aj bez nástrojov dá spraviť kus skvelej hudby - a to všetko len za pomoci ľudských hlasiviek. Anna Kendrick ma veľmi potešila, že sa svojej role zmocnila s takýmto úspechom. Celý príbeh bol v podstate vyplnený najmä nacvičovaním súťažných čísel a následnými turnajmi, až mám niekedy pocit, že sa na amerických školách nikto neučí a celé dni sa tam venujú takýmto záujmovým krúžkom a športovým hrám. Ale chápem, načo si kaziť film štúdiom? :D Ale vážne, Pitch Perfect ma zaujalo a svojim spôsobom aj prekvapilo, keďže hodnotenie 65% tento film tak trochu podcenilo. ()

Lischai

Mám rád kvalitní, umělecké filmy. Inteligentní a vznešené snímky, které odráží zasuté smutky a toužené radosti lidských duší. Povrchním a plytkým filmem jako je Pitch perfect tedy rozhodně pohrda.... jóó, Becky!! Na, na, na, say my naaaame!! Becky, já vím, že se ti ten Breakfast club líbil! Tak zpívej, zpívej pro něj, pro celou školu, ať všichni vidí, jaká jsi muzikantka!!! Yeeeah, say ma naaaaame!! ()

Figu

Mě se absolutně nelíbí filmy plný přihlouplých bab a špatnýho jednoduchýho humoru, kterýmu se opravdu mohou tlemit jen idioti a velká většina slečen. Jenže tento film je o sborovým zpívání a o soutěži. A to je přesně to, co je zajímavý a co mě na tom filmu baví. Kolektivní akce, zábavy a sporty jsou bomba. Díky tomu se zde jedná o nadprůměr. 70% ()

dezorz

Mash up (spojenie dvoch roznych pesniciek v jendu) je uz sam o seba pre mnohych silny nasup. Vkombinovat ho do acapelly a spravit o tom romanticky tinedzersky film ale Step up? Isteze to muselo vyjst mash-upovo uletene. ()

Elyssea

Uf, ještě že jsem na to nešla do kina. Pitch Perfect je příjemná hudební jednohubka, která zasytí mnohem lépe než celá série Glee. Hudba skvělá, zpěv super, obsazení vynikající. Anna Kendrick je ukázkový příklad holky od vedle. Je hezká, ale působí nenápadně a mile. Co bych příště vynechala je hodně přehnané zvracení (proboha, vždyť to bylo jako výstřel z kanónu a ne stažení žaludku) a možná univerzitního tatínka. P.S. Celou dobu jsem koukala po Freddiem Stomovi a já ho nepoznala! Když jsem ho konečně našla v titulcích, byl to šok... Kdy stihl takhle... zmužnět? ()

OlieM

#teen #musical #cup song #fat amy #epic dialogues #scary lily #riffoff #naturalistic barfing #eew #top3actresses=hot #thisisgonnabecomeacult ()

Streeper

Je to taková milá hudební komedie, kde hlavně dominují skvěle zazpívané písně. Ty se mi vážně moc líbili ať už od kluků či od holek. Písně ve filmu jsou prostě perfektní. Pokud jde o příběh filmu, tam už je to trochu slabší, pro zasmání tam toho moc není a všem je jasné, jak romantické filmy končí, takže bez překvapení šťastný happyend. ()

Joges

Docela dobrý úlet u kterého jsem se náramně bavil. Líbila se mi poněkud netradiční výstavba děje a nápadité sborové zpěvy, inu proč se někdy nezasmát. A nepopírám, Beca byla fajn. ()

carly

až na tú trošku nechutného humoru to bola naozaj jazda. zaujímavé postavy, ktorým som fandila, skvelo zahrané hercami, ktorých mám rada. príbeh to možno nebol najoriginálnejší, ale držala som im palce. a tá hudba. bola som prekvapená mnohými výkonmi. a Beccine vyznanie náklonnosti formou zakomponovania jeho obľúbenej piesne do ich čísla - so sweet. ()

Pajky3

Upřímně, jediný důvod proč jsem to chtěl vidět byla Anna Kendrick. Sice se ukázala ve sprše, ale dopadlo to asi tak jako celej film. Celou dobu jsem se snažil najít důvod proč tomu nechat, alespoň průměrné hodnocení, ale pak přišla podruhé! blicí scéna a já věděl, že to nepůjde. ()

Ladíme! podruhé

Ladíme! podruhé

18.02.2014

Z předloňské hudební komedie Ladíme! se vyklubal překvapivý hit. Sedmnáctimilionový film vydělal v kinech 113 milionů dolarů a dalších 80 vytáhl z domácích nosičů, ohlášení dvojky na sebe tedy… (viac)