Dokumentární snímek zaznamenávající letní turné Glee Live! In Concert! 2011, ve kterém uvidíte nejen hudební vystoupení, ale také fanoušky Glee a především jejich životní příběhy a jak je tento seriál ovlivnil... Glee - multi-generační fenomén, který inspiroval miliony fanoušků, aby přijali své vnitřní já, přichází s jedinečnou událostí - Glee Live! 3D. Vaše oblíbené postavy, hudba i jedinečné kouzlo se vydávají na turné a jejich originální vystoupení je zaznamenáno v tomto dokumentu. Vzhledem k tomu, že koncerty v průběhu celého turné byly beznadějně vyprodané, máte teď jedinečnou příležitost si show vychutnat do nejmenších detailů. Navíc je dokument okořeněn záběry ze zákulisí, kde uvidíte své staré známé Gleeky tak, jak jste je předtím ještě nikdy neviděli. (HBO Europe)

novoten

Po hudební, choreografické a fanouškovské stránce je to Glee v nejčistši formě. Po té technické ale ne. Jakmile se zpívá, tak se můžu rozpustit (hlavně Jesse's Girl přecházející do Valerie je dechberoucí) a očima hltám stejné osoby jako v seriálu, protože Dianna, Lea i Naya jsou k sežrání asi vždycky. Ale ty prostřihy na fanoušky a hlavně jejich životní příběhy pochválit nemůžu. Uznávám, že příběh Jaene je dojemný a do tohoto sestřihu patří po zásluze, ale Josey už napotřetí docela vadila a Trentona bych po chvíli nejradši zabil. Chápu jeho zařazení, ale při sledování Glee koncertu nějak nemám zájem vidět nesympatického člověka, co ve čtyřech prostřizích pokaždé řekne, že "na střední to bylo fakt nanic a pak jsem uviděl Glee". Bez těchto nevyslyšených tvůrčích záměrů Kevina Tancharoena bych šel okamžitě na pět a Concert Movie by se zařadil mezi filmy roku. Vidět z takové blízkosti zpívající Leu nebo tančící Heather a zahulákat si s nimi Loser Like Me musí být elektrizující zážitek. ()

Katarine

Glee Concert Movie... achjo, proč jsem jsem se tak moc těšila? Zklamání :( Koncert i to, co se dělo v zákulisí ok, dala bych 4*, ale ty zbytečné dojemné příběhy? Nee. No a vlastně... chybělo mi i na koncertě pár větších hitů, ale to už je jen má rozmlsanost. Co však nemůžu odpustit? Kampak se poděl Mr. Shue a co teprv Sue Sylvester? ()

Handle

O Glee si můžete myslet co chcete, ale že se v tom seriálu sešlo tolik charismatických a talentovaných lidí mi nikdo nevymluví. Záznam z koncertu výborný. A mně osobně nevadily ani ty příběhy obyčejných lidí. Sice typicky americké, ale alespoň to dokazuje, že problémy, které ukazuje Glee, řeší plno lidí a seriál je vede tím správným směrem. DJ Obelix to v podstatně napsal nejvýstižněji. ()

drake31

Glee: The 3D Concert Movie je veľkolepé predstavenie ktoré je pochované nezáživným spracovaním. Hovoríte si "Čo ?". Objasním. Koncert sám o sebe je dobrý - skvelé choreografie, vynikajúce piesne ale to v tých prestrihoch je úplná nuda. Pohľady a názory na Glee od "obyčajných" ľudí beriem, ale pchať tam aj ich osobné príbehy to už tak moc neberiem (ak to bolo nahraté a vymyslené tak to už je potom na facku). Glee Concert funguje ako podklad pre inú prácu veľmi dobre, ale sústredene sa na to pozerať ... to by mi nešlo. Ostanem pri soundtracku alebo ešte lepšie pri kompletnej zbierke piesní ktoré odzneli v Glee a na toto rýchlo zabudnem. ()

DJ Obelix

Ač velký fanoušek Glee, plný počet dát nemůžu. A hodně se budu shodovat s komentářem od drake31. Koncert jako takový byl naprosto bez chybičky. Nechybělo mi tam v podstatě nic, všichni ukázali, že umí zpívat a choreo (i scéna) bylo špičkové. Ovšem těšil jsem se na mnohem víc scén ze zákulisí. Místo toho jsme dostali příběhy lidí, kterým Glee změnilo život. Ale mně se to líbilo i tak. Tvůrcům se povedlo na velkém plátně zvěčnit podstatu celého Glee - žít bez předsudků vůči ostatním, pomáhat si a cenit si na sobě toho dobrého. A to je moc důležitý přesah. Takže jediným důvodem, proč jsem nedal plný počet, je ta absence pohledů mezi herce v zákulisí. ()

• Dianna Agron (Quinn Fabray) musela počas európskeho turné vynechať hneď dve zastávky kvôli chorobe. Boli nimi Londýn a jedna show v Dubline. (Fabrinka)