Reklama

Reklama

Ladíme!

všetky plagáty
Trailer

Beca (Anna Kendrick) si oveľa radšej vychutnáva obľúbenú hudbu v slúchadlách, akoby mala načúvať komukoľvek zo svojho okolia. Aj spolužiakov na novej škole považuje za čokoľvek, len nie zaujímavých... Zdá sa skrátka, akoby nedokázala zapadnúť do žiadnej z partií. Napokon skončí, hoci nie práve dobrovoľne, v dievčenskej speváckej skupine The Bellas – a s veľkým prekvapením si práve v spoločnosti tejto skutočne veľmi svojráznej zostavy drzých, sladkých a totálne strelených báb zakrátko uvedomí, že vie naozaj dobre spievať nielen pod sprchou! A nielen to, netrvá totiž dlho a z nudného, neveľmi vábneho zoskupenia sa jej podarí vykresať perfektne ladiacu a vizuálne nemenej lákavú tlupu s čertovsky cool repertoárom! A keďže to dievčatá navyše spolu stále viac a viac baví, asi neprekvapí, že zakrátko naberú odvahu a pokúsia sa v súboji vokálnych kapiel zabojovať o tú najcennejšiu priečku! (TV Markíza)

(viac)

Videá (44)

Trailer

Recenzie (470)

Pedestrian 

všetky recenzie používateľa

Vlastně bych tomu měl bez váhání napálit plnou palbu, protože v žádném jiném filmu nezazní tolik amerického popíku současnosti. :) Bohužel je to víceméně čekání na bombastické finále, kdy to konečně rozbalí naplno. Mamma Mia! mě svého času bavila víc a to celým filmem. Z Ladíme! si už po více než měsíci moc nepamatuju, ale na ty prozpěvující si pipinky v sále nikdy nezapomenu. A Alexis Knapp okamžitě --> porno. AMC Theatre, NYC. ()

T2 

všetky recenzie používateľa

Rozpočet $17miliónovTržby USA $65,001,093Tržby Celosvetovo $115,331,177Tržby za predaj Blu-ray v USA $33,277,817Tržby za predaj DVD v USA $90,246,121║ ďalšia prašteňá tuctová teenegerská úchyľnosť z Ameriky, miestami s tým prízemným humorom prestrelené ale dalo sa, piesne to zachránili /55%/ ()

Reklama

Anderton 

všetky recenzie používateľa

V Ladíme neladí zložka hudobno-tanečná s tou dialógovou. Ocitnúť sa v prítomnosti dievčenského súboru je porovnateľné s ocitnutím sa na dvore na vidieku plnom sliepok. Ťažko uveriť, že sa jedná o vysokoškoláčky, ale dobrovoľne sa vyhýbam spoločnosti viac ako desiatich žien v spolku bez prítomnosti čo i len jediného chlapa, tak neviem. Baby spievajú tie najväčšie súčasné popové fláky, nakoniec ale vytasia Simple minds a vyslúžia si u mňa druhú hviezdu. Film na párty v byte, kde sa stane terčom sarkastického humoru. Presne z tohto dôvodu sme to aj pozerali. ()

Sinecod 

všetky recenzie používateľa

Zklamání na plné čáře. Hlavní hrdinka je na začátku moc sympatická a skončí jako tuctová blbka. Rebel Wilson je trapná jako všude, mam pocit, že hraje ve filmech jen proto, aby tvůrci dali světu najevo: ,,Ne, tlustí lidé nám nevadí." Celý film provází akorát popíková hudba, hloupý řeči a pitomý lidi. Dvě hvězdy za Annu Kendrick, která se mi moc líbí a za občasné pěkné zpívání. Jistěže člověk ví jak to skončí, ale dát dohromady tlustou holku, rádoby rebelku, lesbu, tichou asiatku, organizace-milující bloncku, částečnou nymfomanku a pak jen pár nezajímavých charakterů, to je výsměch. Ne, to je amerika! ()

teutates 

všetky recenzie používateľa

Být buzna, byt bít buzna... jsem s toho hotový... Být hetero, byt bít hetero jsem z toho ..... uc uc uc... Glosující, fanfárová, trapná i glupa romantická sračka. Reálný / nereálný svět amerických dívenek, myje mozek standardnímu zbytku populace, která čumí na danou nadnárodní mašinerií a ta jim plije do ksichtu. Jov jov 1/10 ()

Galéria (29)

Zaujímavosti (24)

  • Všechny notebooky, které se ve filmu objevují, pochází z továrny firmy Apple. (URBAN)
  • V momentě, kdy Becky (Anna Kendrick) přichází k taxíku, který ji má odvést na kolej, má na pravém rameni zavěšenou cestovní tašku a v levé ruce drží cestovní kufr na kolečkách, které v dalším záběru dává do kufru auta. Když však v areálu školy z taxíku vystoupí a jde na kolej, má pouze tašku přes rameno. (Krocka)

Súvisiace novinky

Ladíme! podruhé

Ladíme! podruhé

18.02.2014

Z předloňské hudební komedie Ladíme! se vyklubal překvapivý hit. Sedmnáctimilionový film vydělal v kinech 113 milionů dolarů a dalších 80 vytáhl z domácích nosičů, ohlášení dvojky na sebe tedy… (viac)

Reklama

Reklama