Beca (Anna Kendrick) si oveľa radšej vychutnáva obľúbenú hudbu v slúchadlách, akoby mala načúvať komukoľvek zo svojho okolia. Aj spolužiakov na novej škole považuje za čokoľvek, len nie zaujímavých... Zdá sa skrátka, akoby nedokázala zapadnúť do žiadnej z partií. Napokon skončí, hoci nie práve dobrovoľne, v dievčenskej speváckej skupine The Bellas – a s veľkým prekvapením si práve v spoločnosti tejto skutočne veľmi svojráznej zostavy drzých, sladkých a totálne strelených báb zakrátko uvedomí, že vie naozaj dobre spievať nielen pod sprchou! A nielen to, netrvá totiž dlho a z nudného, neveľmi vábneho zoskupenia sa jej podarí vykresať perfektne ladiacu a vizuálne nemenej lákavú tlupu s čertovsky cool repertoárom! A keďže to dievčatá navyše spolu stále viac a viac baví, asi neprekvapí, že zakrátko naberú odvahu a pokúsia sa v súboji vokálnych kapiel zabojovať o tú najcennejšiu priečku! (TV Markíza)

BernyLM odpad!

Glee a tahle kravina je přesně ten důvod, proč dnešní společnost vypadá tak jak vypadá, v čele s 'cool' šprtama. Nerdství je rázem boží a naprosto přesně je to vyjádřený v 21 Jump street. Štve mi to neustálý klišé, vadí mi tam ty úchylný moderátoři. Pro mě ani jedna hvězda!! ()

Lucius55

Dostal jsem víc, než jsem čekal. Přiznám se, že filmy tohoto typu (kam řadím např. High Street Musical, Glee nebo i všechny "Něco" Dance) rozhodně nevyhledávám. Stejně tak se jim ale ani (moc) nebráním, a tak došlo i na tento film. Samozřejmě tu nejde o film pro náročnějšího diváka, má i jednoduchý až předvídatelný děj. Má však příjemné charaktery a nesnaží se být vtipný za každou cenu. Možná někomu bude vadit jeden fekální (nebo lépe snad orální;-)) vtípek hned na začátku a ke konci, ale...) Vokální interpretace známých pop hitů současnosti se mi moc líbila, a tady myslím, že jde o docela vysokou úroveň. Nejsem sice naivní, abych věřil, že při "vokálním battlu" vznikne jen tak na místě taková souhra bez předchozího nacvičování, kde hned každý okamžitě ví, co má zpívat, ale ve filmech tohoto typu se objevují i větší bludy;-) Doporučuji shlédnout verzi s 5.1 zvukem, který je zde opravdu dobře zpracován a jeho příjemně prostorově rozdělené zvukové linky opravdu lahodí uchu;-) ()

DJ Kritik

Ak by to bolo spracované ako hudobné súťaženie tak b mi rezalo viac. Ale prihlúple vsuvky trapností mi jasne dokazujú to, že ti amíci skutočne domrvia čo chytia do rúk. ()

Renie42

Jakožto bývalá členka hudebního souboru musím říct, že se mi film líbil. Písničky bez hudby mají svoje kouzlo a když je parta holek či kluků dokáže zazpívat tak, abych na to zírala s otevřenou pusou, tak to je pak nádherné. ()

bavs

Lehce nadprůměrný teenagerovský film, který u mě dostává čtvrtou hvězdu za Annu Kendrick,, super hudbu a za to že není tolik přeslazený! ()

kubas369

Tak s tímhle jsem neměl vůbec problém není to trapné tak jak např: Muzikál ze střední. Prostě to má svojí kvalitku ikdyž bych se obešel bez těch blicích scén. Sakra už začínám ujiždět na stereotypních/klišoidních sračičkách. ()

Slunik

Kdybych film neviděla, nic by se nestalo. Dějově někde mezi pornem a 3D filmem. Jediné pozitivní je, že jim to fakt ladí. ()

kaktusacek13

Vidět jednou, dobře. Ale podruhé se asi už nepodívám. Je to celé naprosto přiblblá americká coby cool hudební komedie alá Muzikál ze střední. Pro mě je nejlepší scéna, která se opakuje jak na začátku, tak ke konci - nevolnost jedné z hlavních postav z nervozity :D ()

Boudyy

Docela dobrý nápad, žádná zasraná romantická hovadina typu Let´s Dance, HSM či Camp Rock, tohle je i v žánru hudebních filmů pro mladší publikum o level výše. Velmi dobrý nápad obsadit do středobodu filmu acapella žánr. Dalším plusem je jednoznačně casting, v hlavní dívčí skupině se objevují různé charaktery a docela to k sobě pasovalo. A hlavním plusem je podle mě Anna Kendrick, kterou jsem nezaregistroval v éře Twilight, vážně mě dostala. Introvertka s příjemným úsměvem a nádherným kukučem, tahle role jí prostě sedla. A hudební doprovod taky ušel. Mrknul bych se ještě jednou. ()

Daertelon

Snad jen díky a cappella písničkám ve filmu dávám 60%. Humor někde na úrovni třetí třídy, trapný, nudný, místy však velice dobré hlášky, u kterých se opravdu člověk pobaví. Nejlepší postava filmu, "Tlustá Partyša", perlí jednu skvělou hlášku za druhou, i přes to ale trochu jednodušší legrace. Písničky se opravdu povedly, u některých jsem se i chytil, některé mi zůstaly v hlavě hodně dlouho a výběr zpěvaček, řekl bych, skvělý. Shrnutí - scénář velmi slabý, příběh o ničem, humor trapný, občas ale dobré hlášky a všechno to zachraňuje ve filmu vystupující hudba. ()

petite fille

odsýpa to veľmi slušne, až si človek celý čas vraví, že by to nemuselo byť až také zlé. pravda je, že toto obsahuje aj veľmi milé momenty (napr. Beca na konkurze, scény s jej otcom). tie sú však prehlušené neskutočne hlúpymi infantilnými klišé, hlavne čo sa týka typológie ženských postáv, ani nehovoriac o "vtipnosti" refluxu hlavnej teamleaderky - takto je snáď divák už vychovaný!? ...možno je to len tým, že nežijem v tom alternatívnom vesmíre, kde je a capella považovaná za cool. ()

DjsVorel

Tak trochu na stejné brdo jako Let's Dance a jemu podobné filmy. Tvůrci se asi rozhodli, že po úspěchu, jaký s sebou strhl seriál Glee, jsou pěvecké sbory přesně to, co americký konzument vyžaduje. Ale přeci jen je třeba se v něčem lišit, a tak zaměníme středoškolské za vysokoškolské sbory, aby film byl snesitelný i pro dospělého diváka. Jako jasně, dá se u toho vydržet celou dobu, moc se asi nezasmějete, ale až taková hrůza jako jemu podobné béčka to není. Oceňuji rendition No Diggity a že se nás filmaři rozhodli díkybohu ochudit o "vítěznou" scénu s předáváním trofeje. Jinak jedním slovem - průměr. ()

Tominni

Lehounce nadprůměrná americká dívčí komedie, vysokoškolačky, které se sejdou ve skupině, která se chce prosadit na soutěžích a capella. Hudebně celkem OK, na odpolední pobavení vlastně fajn, ale nic víc se čekat nedá. Ke třem hvězdám to překvapivě netáhnou hlavní hrdinky, ale Rebel Wilson nebo spolubydlící Becy. Tam si film tu třetí hvězdičku zaslouží. ()

PlysovyMacko

Tvorcovia chceli natočiť film o speváckej kapele tak vymysleli a nacvičili podarené hudobné čísla. Bohužiaľ na všetko ostatné sa vykašľali preto keď sa práve nespieva, film je obrovská nuda kde klišé vŕši na klišé a žiadna z postáv nie je dôležitá ani zaujímavo napísaná. Takže hudba ok, zvyšok nie. ()

Charlinka

Myslím, že Anna Kendrick byla skvělá volba. Znám jí už z 50/50 a tady mi fakt sedla. Nebýt jí asi by se mi ten film nelíbil. Dala mu takovou tu lidskost která mi u ostatních filmů tohoto žánru chybí. Celkově bylo obsazení povedené. Dávám nadprůměr právě kvůli tomu, že se film přece jen trochu odlišoval od jemu podobných. ()

maniacxl

Já myslím,že dobrý,rozhodně zajimavější než Muzikál ze střední.I když asi přirovnání není zcela na místě.Dobrá,mělo to švih,písničky zněly fakt skvěle,herci-zpěváci výborní a sexy!Pár přešlapů tam bylo,třeba blijící šéfka souboru,mlčící asiatka a jeden kurva divnej týpek,kterej nesmyslně kouzlil,a kterýho asi poslal Jaro Slávik.Kdyby nám to alespoň bylo vysvětleno,proč se tyhle úkazy děly.I přesto všechno si myslím,že se povedl velmi slušnej hudební filmeček plný výborně přearanžovaných písní bez hudebních nástrojů.Anna Kendrick je fakt kočka hoši!70%. ()

Ladíme! podruhé

Ladíme! podruhé

18.02.2014

Z předloňské hudební komedie Ladíme! se vyklubal překvapivý hit. Sedmnáctimilionový film vydělal v kinech 113 milionů dolarů a dalších 80 vytáhl z domácích nosičů, ohlášení dvojky na sebe tedy… (viac)