Nie nadarmo sa vraví, že je lepší diabol, ktorého poznáš... Ako ten, ktorého nie! Kiežby sa toho nerozluční kamaráti Nick (Jason Bateman), Dale (Charlie Day) a Kurt (Jason Sudeikis) držali ako pes ježa – ušetrili by si množstvo nepredstaviteľných problémov! Hoci, aby sme boli objektívni, začalo sa to vcelku sľubne... Aby už viac neboli len bezmocnou hračkou v rukách svojich zhýralých šéfov, rozhodli sa totiž jedného dňa založiť si vlastnú firmu a šéfovať sami sebe. Nanešťastie sa však z Berta Hansona (Christoph Waltz), zazobaného investora ich prevratného vynálezu „Sprchokamoš“, veľmi rýchlo vykľuje odporný slizký had, ktorý ich so širokým žraločím úsmevom o všetko oberie! A keďže zúfalé situácie si žiadajú zúfalé riešenia, rozhodnú sa pre efektný protiúder! Tentoraz však sviniara, ktorý ich sny o krajších zajtrajškoch tak chrapúnsky zadupal do zeme, neplánujú zavraždiť, chcú ho dostať na kolená iným, rafinovanejším spôsobom... Lenže ich plán uniesť jeho dospelého syna Rexa (Chris Pine) a požadovať zaňho tučné výkupné sa ukáže byť ešte väčším šialenstvom, aké si dokázali predstaviť vo svojich najodvážnejších snoch! (TV Markíza)

Motinski

Takmer totožné s prvým dielom. Zábavnosťou, sympatiou k postavám aj kvalitou scenára. Niekedy je fakt lepšie nevymýšľať a nechať to čo sa osvedčilo ako funkčné a ajkeď je výsledok jednoduchá zábava, zasmejete sa. Trochu ma sklamal Waltz, ale inak všetko šlapalo fajn. Oproti konkurencií ide stále o najpríjemnejšiu komédiu posledných rokov. ()

chelseaman22

Zdařilý nástupce jedničky, ve které Mamomrd vomrdal matku o dvacku a dlouhonohá Jennifer nepřefikla mrňouse kvíkajího jako morče na okurek. Zápletka byla o řád chabší, ale to vše mužskému publiku vynahradila opět Jennifer a precizní výkon (jako obvykle) herr Waltze. A i Mamomrd se zjevil. 74% ()

Honzek

Nečekal jsem to, ale zase se to povedlo. Jednička mě fakt bavila a tady jsem na tom nebyl jinak. Bláznivá komedie která se nebojí dělat srandu jak sama ze sebe, tak z celého filmového průmyslu. Nepřetržitě jsem se bavil a když začali titulky, bavil jsem se ještě víc. Když někdo umí, tak holt umí a tato partička scénáristů má svoji práci v malíku. Pakliže se nebojíte maličko ujetého humoru a srandy za každou cenu, určitě byste to neměli minout - a ideálně si předtím pustit jedničku, pokud jste tak ještě neučinili. ()

FaceMan

Slabšie pokračovanie inak skvelej prvej časti. Pár vecami to pripomína predchádzajúci diel a stráca to na originalite. Príbeh už nie je až taký prepracovaný ale miestami by som povedal že tápa. Najlepší herec: Chris Pine, 5/10 ()

Mrkvič

Co si pamatuju z jedničky, tak se zde také mluví hodně sprostě a hlavně o šukání a drmolí jeden přes druhého. Jenže u jedničky jsem se bavil a tady jsem se usmál jen asi 3x. Jestli byli hlavní hrdinové tak otravně dementní (až na nadprůměrného Jasona Batemana jehož střízlivý nadhled neměl chybu) i v jedničce, tak jsem jim to tenkrát odpustil možná díky alkoholu v mé krvi. Ještě že vypointované to bylo slušně. S očekávám dalších událostí se dalo přežít to vypatlané žvatlání dvou hlavních hrdinů. ()

LiborGondek

Takhle se ujíždí policajtům! Ale počkat, my jim ujet nechceme... :D :D Překvapivě vtipné a i když bych nejradši hodnotil z mnoha důvodů podstatně hůř, musím uznat, že to rozhodně nebylo tak špatné. Ačkoliv ve mne film nějaké hlubší prožitky nezanechá, pobavil, a to je hlavní. 65% ()

Lachtaan

Také jeden z těch příkladů, kdy jdu proti obecnému přesvědčení, že by dvojka už měla být zbytečným pokračováním. Sice se zde dosti těží z potenciálu, který se nestačil využít v první části, nemožné situace okořeněné o originální vtip však z Horrible Bosses 2 dělají opět komedii, jejíž předchůdce byl následníkem v mých očích převálcován. ()

ywo666

Charlie Day je jeden z najotravnejších hercov, ktorí si môže podať ruky s Melissou McCarthy, Kevin Hartom a mnohým ďalším, ktorí ma serú už len svojou existenciou. Občas som mal chuť preskočiť cez obrazovku a dať mu po tej sprostej hube. Výhodou komédie je, že som sa pár krát neskutočne dobre zasmial. Všetky scény s Jennifer Aniston, niekotré scény s Foxxom a pár ultra hlúpych nápadov ma položilo do kolien. Ako locked/unlocked 50% bolo dosť dobré. Bohužial keď som sa práve nesmial som strašne trpel. Hlavne vždy pri to debilnom vrešťadle. Je to tak 70% 3.5*. Škoda, že sa herci bavili lepšie ako divák. A ešte väčšie bohužial, že toto je jedna z lepších a úspešnejších komédií poslednej doby. ()

elanius

(24/2015) / Hodnotím úplne subjektívne. Zabavil som sa úplne rovnako ako pri jednotke. Väčšina sa snaží asi porovnávať, ale v tomto prípade si už neviem predstaviť čo vlastne malo teda v tom druhom dieli byť. (9/10) ()

Pavlínka9

Když jsem tento film dokoukala a našla jsem si ho zde na ČSFD, můj první pohled na název jsem přečetla jako "Šéfové na zblití" - přesně to, jsem totiž v průběhu a i po konci filmu cítila....Je to o dost šílenější, bohužel pro mě ne v dobrém slova smyslu, hodně ujeté, ale fakt nedokážu vystát, když jsou hlavní postavy tak dementně upovídané a téměř debilní v provádění plánu. Herecké obsazení je super a vlastně hlavní sestava se nezměnila, jen to bylo ještě okořeněné o další skvělé herce :) Aniston bych chtěla někdy v této roli potkat, jelikož je v této roli neskutečně sexy - zatím nejvíc v čem jsem ji viděla. Jinak je to ale celé pošahané, ulítlé, pár dobrých chvil tam bylo a neustálé změny a převraty v plánu - aspoň to mě bavilo. Ale raději vzpomínám na první díl.... ()

venison

Jestli jsem s nimi v jedničce malinko soucítila, tak ve dvojce asi trošku.. Spíš naopak fandila šéfům, aby pěkně pomučili tuhle partičku poloimbecilů :-P Otravné až na půdu :-/ ()

terunka003

Pár vtipných kousků, jinak unavené, rádoby akční, pomalé, nic neříkající. Nebýt Christopha a Mutherfucka Jamieho Foxxe tak se na to asi nepodívám. Už to nemělo šťávu, dost tomu chybělo. Ale pár věcí bylo dobrých, jako drsná pomalá chůze. ..šéfa/ů bych se zbavila asi akčnějším způsobem.. o:-) ()

neoBlast

[TRAILER ZAČÍNÁ] [JÁ]. To byla ale blbost. [FADEOUT] O dva týdny později... [JÁ] Vůbec, ale vůbec nevím o co v tomto filmu šlo a možná bych se i kvůli obsazení podíval na dvojku této "série" znovu. [RECORD SCRATCH a VOICEOVER] Ale to by byla největší chyba v Davidově životě. On už velkou blbost udělal, opakovat by ji byla ještě větší chujovina a ztráta času. Uvidíte oblíbené herce z televize jak se snaží hrát velké divadélko a vůbec jim to nejde. Uvidíte uznávané oscarové herce jak se snaží hrát malé divadélko a vůbec jim to nejde. A to vše za doprovodu extra debilně překomplikované zápletky, která nedává smysl (ale tady v poho, protože si ji nebudete do minuty pamatovat). Odpad navážíme do kin od listopadu, zbytečný domácí release o pár měsíců déle. 30 % ()

Náhrada za Benga v záloze

Náhrada za Benga v záloze

06.11.2014

Mark Wahlberg (Transformers: Zánik) a Will Ferrell (Volte mě!) se před čtyřmi lety sešli v akční komedii Benga v záloze. Jejich stomilionové párování sice nevydělalo dost na pokračování, rozhodně ale… (viac)