Prípady 1. oddelenia

• Česko Případy 1. oddělení (viac)
Česko, (2014–2022), 35 h 50 min (Minutáž: 53–70 min)

Recenzie používateľa FuLister k tomuto seriálu (13)

Rozčtvrcená (2014) (S01E01)

Hodně povedený začátek jedný z nejlepších kriminálek za poslední dobu. Za mě má rozhodně palec nahoru postava Václava i samotný výkon Bolka Polívky. ()

Fantom z Jižáku (2014) (S01E02)

No pachatel nebyl žádnej debil, takže volal tátovi do hospody ukradeným mobilem. Jinak jo, zase povedený díl. Má to akci, napětí i je to vtipný. Takže fajn. ()

Klíčový důkaz (2014) (S01E04)

Tohle je hodně "hustý" díl. Obzvlášť ten konec, kdy se zjistí, že vraždil syn a bratr v jedné osobě a kdy chudáci prarodiče zůstanou sami. Hodně smutná situace. ()

Laborant (2014) (S01E05)

Opravdu netradiční příběh, kdy se vyšetřuje případ, co se ani nestal. Moment kdy se "pachatel" začne smát a Korejs říká, že to teda musí být vážně naprostej psychopat je bombovej. A Víťa co furt otravuje s tím, že vede případ, to by se jeden podělal. ()

Totožnost (2014) (S01E09)

Pachatel byl vlastně znám a jasný už od začátku, ale jeho dopadení a jenom zjištění jména bylo už mnohem komplikovanější. Takže zase zajímavá epizoda. ()

Sladký vyděrač (2014) (S01E10)

Výborná paní ředitelka, která se jen tak nenechala zastrašit, ale nejlepší je samozřejmě Plíšek. Toho kdyby první oddělení nemělo, tak jsou úplně nahraný. Samozřejmě Korejs největší debil, ale v téhle epizodě mu to aspoň ředitel dává aspoň trochu sežrat a to se cení. Jinak zase kvalitní epizoda jako všechny. ()

Hodinka k dobru (2014) (S01E11)

Velmi povedený díl, jako vždycky. Opět svým dílem přispěl Václav, i když už skoro odchází. Jeho výstup, alá otec poškozené byl skutečně děsivý a nedivím se, že se Turek raději přiznal. A chudák paní Sršňová, ze které si udělali blázna. ()

Smrt novináře (2014) (S01E13)

Perfektní díl. Hlášky Vetchého o hyenismu novinářů, šílená operace pod vedením Korejse, a ten konec, kdy mu řekli ať se na to radši vysere. No prostě top. ()

Klubové barvy (2014) (S01E14)

Víťa byl dobrej! A to že nakonec Korejs neudělal všem radost a neodešel, tak to mě tedy taky nepotěšil. Jinak musím ocenit sice malou, ale přesto podle mě výborně podanou roli Martina Hofmanna. ()

Informátor (2016) (S02E02)

Zajímavý je příběh Víti, jak se vlastně dostal na 1. oddělení. Ale to, že ten jeho slavný informátor byl pachatel, to jsem se opravdu nasmál! ()

Súdánský student (2016) (S02E03)

Zase hodně zajímavej díl. Korejs je doopravdy větší svině, než si asi všichni mysleli. Martin Hoffmann jako odborník na extremismus opět potěšil, stejně jako Václavovy vtipy ohledně rasismu, to člověka zahřeje u srdíčka. ()

Děti na odpis (2016) (S02E04)

Co to děláte? To jen, abys věděl, že laťka je v týhle kanceláři hodně vysoko. To bylo hodně pěkný! Jinak teda brutální díl, kdy si skoro člověk říká, jestli chce mít děti, protože kdyby mu z toho vyrostli takovýhle fracci, tak to snad radši ne. ()

Poslední případ (2016) (S02E08)

Perfektní konec. Plíšek pět ukázal, jaký je formát, sice přes všechny fotopasti a kamery v autech, přesto vyřešil případ. A při Dušanově proslovu k tomu debilovi, to by skoro člověku ukápla slza. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD