Prípady 1. oddelenia

• Česko Případy 1. oddělení (viac)
Česko, (2014–2022), 35 h 50 min (Minutáž: 53–70 min)

Recenzie používateľa Padme_Anakin k tomuto seriálu (9)

Season 1 (2014) (S01)

Po zjištění, že nemám ohodnocenou první sérii, hanba mi, vrátila jsem se zpátky v čase.. A pořád to na mě funguje, ta herecká parta, co se tu sešla, je prostě báječná.. Jednotlivé případy jsou zajímavé, poutavé a někdy i dost napínavé.. U mě opakovaně spokojenost, jedná se o zdařilou kriminálku.. ()

Podnájomníci (2022) (S03E01)

Zdařilé pokračování úspěšné krimi série, tak trochu mi chybí Plíšek, měla jsem ho ráda, nové postavy mi zrovna dvakrát nesedly.. Nicméně vyšetřování nálezu kosterních ostatků v zahradě rodinného domu, zmizení dvou mužů a postupné odhalování zločinu je poutavé, potemnělé a černohumorné (Čočka byl doma pečenej vařenej).. U mě spokojenost, těším se na další díl.. ()

Fľaša (2022) (S03E02)

Po slibném rozjezdu mýma očima malinko slabší díl, hodnotím však shovívavě.. Úmrtí paní Rusové není náhodné, to divák ví, takže o prvek překvapení je jaksi ochuzen.. Po pravdě musím přiznat, že mi bylo líto všech zúčastněných (v tom rozděleném bytě, žít s bývalkou po rozvodu musí být peklo).. Závěrečná výměna Filip Blažek - Oldřich Navrátil výborná.. No a nové tváře už beru na milost.. ()

Veteráni (2022) (S03E03)

Tenhle díl třetí série se mi zatím líbil asi nejvíc, na novou partu už jsem si zvykla a stará mě vyloženě potěšila, měla jsem pocit, že jim to všem dohromady pěkně ladí a mně se na ně příjemně koukalo.. Navíc přítomnost Bolka Polívky a Miroslava Hanuše ohromně prospěla Juraji Lojovi, objevil se v novém světle, vnímavý, přemýšlivý a strach má právě tam, kde ho má mít.. Případ loupežného přepadení zdárně dotáhli do konce a každý z nich něčím přispěl, u mě spokojenost.. ()

Explózia (2022) (S03E04)

Mladá žena utrpí při explozi auta velmi vážná zranění a vyšetřovatelé se tentokrát pořádně zapotí, ono proniknout do vietnamské komunity není vůbec nic jednoduchého, nikdo nechce mluvit.. Zajímavý díl, kde převažuje psychologická rovina, Petr Stach to zvládl na výbornou, u mě spokojenost.. ()

Retiazka (2022) (S03E05)

Tahle epizoda je hodně smutná, pro mě asi nejemotivnější z této řady.. Případ zavražděné zlatnice, krádež šperků, vyšetřování to vše je zajímavé, poutavé, působivé.. Elizaveta Maximová to zvládla na výbornou, Barbora Bočková mě poprvé příjemně překvapila a celkově hodnotím jako velmi dobré.. ()

Električka (2022) (S03E07)

Vyšetřování vražd taxikářů z předchozího dílu pokračuje a k tomu se nabalí další mord v tramvaji.. Nesmírně obdivuji tu mravenčí práci kriminalistů, kdy se skládají střípky kousek po kousku, pomalu, trpělivě.. Herecký ansámbl působí velmi dobře, tedy u mne spokojenost.. ()

Rómeo a Júlia (2022) (S03E09)

Netuším, jak vtěsnat pocity do slov.. Brutální vražda učitelky a jejího manžela mě zaskočila, vyrazila mi dech a v duchu jsem si říkala, kdo tohle udělá? Krutost a bezcitnost mi nahání strach, zařízne se do mě jako nůž.. Plíšek opět potěšil, v tomto případě mi pomohl rozlousknout pachatele jedinou položenou otázkou.. Celkově pro mě nejtísnivější a nejmrazivější díl.. ()

Lotéria (2022) (S03E12)

Další zdařilý díl, atmosféra houstne na všech frontách, zejména vztahy na oddělení, šéfová je po pravdě nesnesitelná pipina.. Vyřizování účtů mezi mafiány je brutální a vyšetřování složité.. Potěšila mě účast Petra Štěpánka a Bolka Polívky, ten závěr vháněl slzy do očí.. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD