Prípady 1. oddelenia

• Česko Případy 1. oddělení (viac)
Česko, (2014–2022), 35 h 50 min (Minutáž: 53–70 min)

Recenzie používateľa fafejt001 k tomuto seriálu (9)

Podnájomníci (2022) (S03E01)

Tak  zatím  je  to  o  level  níže  než  první  řada . Nová  ženská  posila  mi  tam  vůbec  nesedla  . Taková  nemastná  aj  neslaná . Dobrý  byl  závěr  ,  jak  ten  Korejs  čumííí  na  bednu  . To  teda  jooo . ()

Fľaša (2022) (S03E02)

No  nějak  to  není  ono .  Jo  případ  je  spletitý  ,  všichni  vyšetřují  ,  ale  něco  tomu  chybí .  Sršenˇ  je  tam  nějak  divně  vykreslen , trochu  jako  jelito . Juraj  rovněž . A  mladá  vyšetřovatelka  takový  omyl  scénaristů . I  ten  patolog  nebo  koho  hraje  Malý  ,  nemá  nějak  tu  svou bývalou  jiskru . SNAD  se  to  jěště  rozjede  příchodem  Hanuše ,  kterého  Kozák  nemusí  .  A  řekněme  si  kdo  jo ? To  usvědčení  bývalého  manžele  ,  dost   dobrý . Zatím  dám  ** a půl * . ()

Retiazka (2022) (S03E05)

JO  příběh  dobrý  ,  jen  mi  začíná  lézt  na  nervy  ,  trochu ,  Kozák .  Často  řve .  Snad  to  takhle  nechodí ,  jinak by  to  bylo  brutááál .  A  KOREJS  jde  pomalu  do  formy .  Tož  dobrééé .  A  Sršenˇ   také  dobré .  Takže   * * * a půl * .  Jo   a  Elizaveta  solid  výkon  ,  no  a  občané  -  more  ,  jako  když  ze  života .  Solidně  lhali  až  do  konce .  Tedy   skoro  .  Těším  se  na  další  díly  jaké  budou  .  Zatím zduř . ()

Električka (2022) (S03E07)

Tady  je  třeba  vypíchnout  práci policistů  u  předchozího  dílu  a  zde  se  jen  potvrdilo , kdo  je  vrah . Takže  práce  kolem  taxikářů  se  moc  nepohnula  z  místa ,  ale  u  té  tramvaje  měli  fakt  štěstí ,  že  se  na  tiskovce  řeklo ,  že  jsou  na  stopě  .  No  a  pachatel  přišel  i  se  zbraní  na  služebnu . To  bylo  až  neuvěřitelné .  A  nyní  již  čekáme  na  to  ,  kdo  tomu  všemu  bude  velet ?? Snad  ne  Korejs ?  To  by  bylo  krokem  zpět .  A  my  jdeme  kupředu  ,  nééé ?   Pevně  v  to  doufám . ()

Rómeo a Júlia (2022) (S03E09)

Plišek se vrací. Alespoň tady. Drsný případ byl tento díl.  Vrah bez emocí, citu.  Prostě chladnokrevné hovado. Fakt šílené.  A ředitelka je čím dál tím víc vétši kráva  , sorry , než se původně zdála.  Asi bude nějaká gradace.  Snad tahle kráva neni podle skutečnosti  , jinak by to bylo hrozný.  Tak uvidíme co bude dál. ()

Smoliar (2022) (S03E10)

Střelec  divný  týpek  a  Kozák  chytil  nerva ,  Jo  a  ředitelka  je  stááále  kráááva .  Sorry  . Jinak  spíše  průměrný  díl .  A  Korejs  už  může  jít  s těma  jablkama  taky  do  ... Takže  tak  . ()

Spolubývajúca (2022) (S03E11)

Další  celkem    spletitý  případ  a  Sršenˇ  je  stále  za  troubu .  Nechápu . Anděl  jede  po  svý  lajně  a  dostává  se  pomalu  do  médií  a  nějak   mu  začíná  všechno  lézt  na  palici . Mladí  v  bytě  se  navzájem  neznají  .  Jěště  ,  že  jsou  ty  Fejzbůůky a  další  kraviny  ,  tam  si  mohou  pokecat . Rozhovor  Kozáka  s  dcerou  o  návštěvě  jeího  pokoje ,   fakt  vydařené . A  konec  pěkný  .  Jako  šéf  , je  Kozák  člověk  na  svém  místě . To  teda  JOOOO .    Jen  ta  ředitelka  je  stááále  krááva .  Sorry .   Mít  takou  šéfku  je  fakticky  o  zdraví .  Tak  nějak  tuším  rozuzlení . Alesponˇ  si  to  myslím . ()

Trik (2022) (S03E13)

DOBRÝ  závěr  celé  série  . Bylo  to  o  hodnocení  vztahů  jak  na  pracovišti  tak  mimo  něj .  A  do  toho  ten  případ  zmizení  spolumajitele  autobazaru . Konec  je  otevřený  ,  ale  tady  bych  to  uzavřel . I  když  dcerka  Kozáka   nastupuje  u  policie  a tu   kráááávu   , co je nadřízenou  Kozáka a  jeho  týmu      ,  konečně  ,  vyhodili . Tak  uvidííííme . ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD