Milujem Slovensko

Vlado Valko

Hudba:

Viktor Hazard

Účinkujú:

Martin Nikodým (moderátor), Adela Vinczeová, Dano Dangl, Stanislava Kašperová, Juraj Šoko Tabaček, Samo Tomeček, Andrea Gabrišová, Romana Orlická (viac)

Moderátor Martin Nikodým, kapitáni tímov a šestica súťažiacich nás prostredníctvom zábavných súťaží prevedú svetom slovenského filmu, televízie, športu, hudby, jazyka a iných zaujímavostí Slovenska. (STV)

tančísvlky odpad!

Zavoláme akože hereckú a miestami aj moderátorskú "elitu" národa , dáme do scenára byť hlavne za každú cenu zábavný , smiať sa od ucha k uchu a od prvej sekundy tomu neuveríte ani omylom. Ďalší otrasný počin slovenskej beznádeje vytvoriť niečo zmysluplné. Tak na toto skutočne nemám , jeden z najodpornejší program široko-ďaleko ... ()

sehe odpad!

Ježiši Slovensko.Hruza na RTVS.Neprimerana zábava,stupidne otázky,desiva gycova scéna,nevitazia znalosti,ale šťastie v kruteni kolieska,Nikodym tancujúci za cipkovanym pultikom a mám pocit,že všetci sutaziaci museli,byt pod vplyvom alkoholu,aby sa tak odviazane správali.Pozerala som raz v nemom uzase a uz nikdy nezopakujem. ()

Polnoch

Zábavná a originálna relácia. Chválim výborný výber moderátora a kapitánov týmov. Adela aj Dano sú dosť rozdielni, čo ešte pridáva na zaujímavosti súťaže. Väčšinou sú aj hostia zaujímaví a páči sa mi, že sa obmieňajú. Na tejto relácii je super aj to, že pravidlá nie sú také prísne a atmosféra je uvoľnená. ()

SKreyn

Veľmi záleží od hostí, ktorí v tej ktorej časti účinkujú. Kto nemá rád hlavné postavy tejto relácie, tak tomu sa to nebude páčiť, lebo tie sú v každej časti. Mne tam najviac vadí "spevák" Tomo Sameček, trápneho Nikotína už neriešim, Dangl-a treba brať takého aký je a Banášová je v pohode. Nemá to "gule" ale často v TV nedávajú nič lepšie, tak aj toto sa dá pozerať, no ak tam nie je dobrá zostava, myslím tým ak tam je niekto, koho nemusím, tak to radšej ani nepozerám. ()

papadoce

Predovšetkým dobrá nálada, tak by som charakterizoval túto reláciu. Televízna zábava, ktorá sa vie vcelku dobre vyhnúť trápnosti a to aj napriek Danglovi, či Nikodýmovi. Toto sa naučte a nie kradnúť. ()

helrohir

Vyslovene zlé to nebolo, aj keď som videl len niekoľko častí. Rozhodne sa na tom dá zabaviť oveľa viac než na priblblých reality show, ktoré vysielajú ostatné televízie. ()

Ernie_13

Príliš nerozumiem trpké recenzie na CSFD. Podľa mňa ide po dlhóm čase o originálnu reláciu pri, ktorej sa dá pobaviť. Už dlho sme tunič také nevyprodukovali a tak je moje prekvapenie o to väčšie. ()

arbeit odpad!

Keď sa budete potrebovať vygrcať po ťažkej noci nemusíte si pchať prsty do krku, stačí si pozrieť tento hnoj a po pár sekundách bude hotovo. Sebranka toho najhoršieho široko ďaleko. ()

RigorMortis odpad!

Formát, ktorý sa hodí maximálne ako oddychovka na prevetranie hlavy, ak nie rovno jej vymytie. Na Dangla a Polnišovú som alergický už od čias rádobyvtipnej Partičky a Nikotín ako moderátor od Milionára riadne klesol. Toto za 67 minút môjho času nestojí, to si už rovno pustím Teletubbies a otvorím fľašku Absintu, bude to mať rovnaký účinok. Mám rád Slovensko, no toto je pľúvanec do tváre diváka. ()

PATWIST

Keby sa namiesto týchto "zábavných relácií" točili plnohodnotné dokumenty o slovensku, ale chápem, pravidelný zisk pre televíziu a moderátorov. ()

oasismanik

Kedysi, keď som ešte z času na čas zapol televízor a uvidel toto, prišlo mi to strašne ako strašne preafektovaná relácia plná preafektovaných ľudí. Dnes už televízor nezapínam ani z času na čas, ale keď občas jem pri notebooku a chcem si zapnúť k tomu niečo slovenské, pozriem do archívu stv a vyberiem si nejakú novšiu časť, ono to fakt nie je až také zlé. Jasné, preafektovaní hostia sú tam občas stále, ale je to také celkom milé a dokonca často aj vtipné vďaka Danglovi a Adele, ktorých humor mi vždy sedel a dobre sa s Nikodymom doplňajú, ktorý akoby sa pre tento formát narodil. Odpady si nechajte pre tie naše pokusy o sitcomy alebo detektívky, toto si to nezaslúži určite. Mením teda hodnotenie z dvoch na štyri, s 5 proti 5 a Duelom jediné slovenské veci, ktoré vyhľadávam v archívoch alebo si pozriem občas online. ()