Milujem Slovensko

Vlado Valko

Hudba:

Viktor Hazard

Účinkujú:

Martin Nikodým (moderátor), Adela Vinczeová, Dano Dangl, Stanislava Kašperová, Juraj Šoko Tabaček, Samo Tomeček, Andrea Gabrišová, Romana Orlická (viac)

Moderátor Martin Nikodým, kapitáni tímov a šestica súťažiacich nás prostredníctvom zábavných súťaží prevedú svetom slovenského filmu, televízie, športu, hudby, jazyka a iných zaujímavostí Slovenska. (STV)

TheRoller

Všetko mimo súťaží je trápnučké, ale pri mnohých situáciách sa zasmiať a niečo aj priučiť. Kapela v rámci možností a aspoň vidíme, že nie všetci v tom našom šoubiznise sú na úrovni nekomerčného šimpanza z piešťanského geta. ()

ghatos

Ještě horší, než česká verze. Míra debility a nevkusu je ohromná. Jo a Adéla Banášová je přidrzlá škaredka...16%. Po letech jsem viděl na Silvestra 2023 a své hodnocení zlepšuji a Adéla tak špatná taky není ;) . 30%. ()

MichelSmith

Vcelku podarený a revuálny familiárny program,ktorý však pyká prílišnou vytaženosťou a sukcesívne vykazuje dekadenciu znovupozeratelnosti , osobitne u ustavičného diváka. Vsádzka na obmenu aktérov ďalej funguje,no pre mňa osobne pocit začínajúceho stereotipu neuhasína,čo ma mrzí,lebo mám Slovensko v srdci... ()

tommy187

Výborný program, ktorý je rozhodne ako uliaty pre štátnu televíziu. Všade usmiate tváričky, vtipné situácie (niekedy sú vyrobené fakt spontánne), zhovorčivý moderátor, spomienka na 80 roky a kvíz aj z dnešného sveta. A prečo nie? Fakt som sa v oboch častiach výborne bavil a možno budem nakoniec tomuto programu "holdovať" :). ()

coscarelli

Milujem Slovensko! Nemilujem SamTomBand a nejake kreatury ktore sa tu vyskytli a vyskytuju, ale vstrebavam prijemnu atmosferu a z vacsej casti sa zasmejem. Pustil som si to blizko k telu a hreje. A milujem grilovanie. Ci cuketu, papriku alebo paradajky. ()

klúčik

Mal som taký pocit, že najviac sa zabávali umelci. Je to strašne umelé a nezáživné. Moderátor , to je strašná postava... Nebudem sa rozpisovať, pre mňa je to škoda času.... 5% ()

chessbeer odpad!

Neviděl jsem, ale vzhledem k tomu, že je to kopie "Máme rádi Česko" degradovaná slovenským obsazením, je jasné, že to bude stát za hovno. Přeci jenom většina slováků je ráda, když ví, kde leží nejbližší knajpa. Nechápu, proč poslední dobou musí všechno co běží u nás, běžet v horší verzi i na slovensku? (Případně to rovnou spojíme do Československého čehosi. Doufám, že časem budou třeba Českoněmecká nebo Českoněmeckopolskoruskomaďarskoslovenská superstar., protože nejspíš máme málo dementů v čechách, proto je potřeba je tahat i odjinud.) ()

JohnyD

Televíziu zapínam len výnimočne, ale ak som v piatok doma, tak si nezabudnem pustiť Milujem Slovensko. Konečne niečo pri čom sa človek zabaví a niekedy niečomu aj priučí z histórie/geografie/.... Slovenska. Naviac je to bez reklám a rýchlo to utečie. A fandím mojej platonickej láske Adele Banášovej, škoda toho nedotiahnutého formátu. 6/10. ()

Maslord

Nedavno som svoje hodnotenie odpad! prehodnotil a davam relacii **. Myslim si, ze sa momentalne, resp. odkedy je riaditelom STV V. Mika verejnopravna televizia ubera spravnym smerom. Namiesto tupych reality show je to celkom dobry format, ktory ma mladej generacii co ukazat a sice: nie sme tu na tom az tak zle. ()

Santino7

Všeobecne síce takéto "zábavné" šou takmer vždy a bez výnimiek ignorujem, no táto ma predsalen niečím zaujať dokázala a skoro zakaždým, keď v danom čase nemám čo na práci a v televíznom programe nenájdem nič lepšie, táto alternatíva je pre mňa relatívne prijateľnou (a občas aj vyložene vítanou). Jasné, vo svojej podstate je to fraška ako hrom, to som zaregistroval hneď (to pretvarovanie sa a úsmevy nasilu na každučkú stranu v podaní Nikodýma, Banášovej, Dangla a spol. moc nemusím, irituje ma to, rovnako ako i doprovodná zvučka a pesnička, ktorá v závere odznieva žiaľ so železnou pravidelnosťou), no samotné súťažné otázky/úlohy zamerané výlučne na veci týkajúce sa našej krajiny (všeobecný prehľad, zaujímavé informácie, kultúrne okienka atď.) predsalen majú čosi do seba, sú podľa mňa zaujímavé, niektoré dokonca náučné, a teda mi už spomínané mínusy celkom solídne kompenzujú. Čiže aj keď to možno vyznie zvláštne, mne osobne táto šou aj so všetkými svojimi neduhami vcelku vyhovuje a jej občasné absolvovanie v rodinnom kruhu je pre mňa takou príjemnou zmenou. ()

Shredo

Prináša to na našu obrazovku dosiaľ nepoznaný formát relácie, ktorá je v určitých momentov zaujímavá... jediné, čo mi však vadí a nedokážem prekúsnuť naše slovenské "celebrity", z ktorých ma už od pohľadu napína (Akurát kapitáni teamov sa dajú - Dano s Adelou sú srdcovky). Ich prehnané afektované reakcie a zápal do hry zhoršuje výrazne kvalitu u mňa. Pozrem to radšej ako TV reklamy, čo ale v konečnom dôsledku nie je až taká výhra. ()

figliar

Adela pridáva tejto relácii na kvalite a Dangl výnimočne zo seba nerobí až takého vola. Nič prevratné, ale niekedy to bola celkom sranda. ()