Podzemný výťah vyviezol Thomasa (Dylan O'Brien) na lúku obkolesenú vysokými múrmi. Vôbec na nič si nespomína, dokonca ani na svoje meno. Stretne však skupinu mladíkov, ktorých kedysi postihol rovnaký osud. Vytvorili tak zvláštnu komunitu, ktorá sa na tomto čudnom mieste snaží prežiť a zároveň sa neúnavne pokúša nájsť únikovú cestu. Jedinú možnosť utiecť majú každé ráno, kedy sa otvára obrovská brána v stene. Tá im však umožňuje iba vstúpiť do veľkého a neustále sa meniaceho bludiska, ktoré ich nový domov obklopuje. Najlepší a najodvážnejší z nich hľadajú cestu von a postupne mapujú jednotlivé časti labyrintu. Majú na to len čas vymedzený denným svetlom. Večer sa brána zavrie a ten, kto sa nestihne včas vrátiť, neprežije. Zostane po ňom len prečiarknuté meno vyryté na stene. Labyrint sa totiž v noci mení na desivé mesto plné rôznych nástrah, kvôli ktorým sa prežitie v jeho útrobách blíži k nule. Thomasa napriek tomu bludisko neustále priťahuje. Možno je to aj tým, že iný než ostatní chlapci. Iba jemu sa snívajú čudné sny o minulosti a záhadnej organizácii ukrytej pod skratkou W.C.K.D. Okrem toho práve Thomasovo meno vykríkne nový pasažier, ktorého znova vyviezol výťah. Na veľké prekvapenie všetkých to však nie je chlapec, ale dievča – Teresa (Kaya Scodelariová), a možno práve ona má kľúč od brány tohto čudného väzenia. (TV JOJ)

S.Quentin QUALE

Rozhodně příjemné překvapení. Čekal jsem dětinskou hovadinu, no není tomu tak. Labyrint dokáže od začátku skálopevně zaujmout, přičemž následné odhalování reality spolu s hlavním hrdinou není ani trochu nudné. Naopak! Výlety do bludiště jsou kurva šponózní, audiovizuální zpracování se fakt povedlo, příběh je až do finále fajnové nečitelný, takže nebýt klišoidního závěru a prudiče, ocasníka a kuního xichtu Willa Poultera, uvažoval bych možná i o plné palbě. Ostatní mladí herci jsou talentovaní, celý film podrželi. Bavil jsem se nadprůměrně. 75% ()

Foox

Jako dejme tomu, sice s podobnou premisou je dost lepších filmů, ale pro dnešní méně náročné mladé publikum proč ne. Akce průměrná, herci docela sympatičtí, ovšem v závěru se dostaneme trošku někam jinam, oproti předchozímu ději, je-li to dobře, už je otázka do pranice. 50% ()

Allien.9

Vážně nesnáším, když kamera trpí Parkinsonem. Po několika (zdánlivě nekonečných) vteřinách chaotického třasu, zběsilých střihů a snahy vnímat, čí ruka se mi to právě mihla před xichtem, který z aktérů to právě schytal a tak podobně, zkrátka rezignuji a nějakou dobu trvá, než se do děje znovu ponořím. K FILMU: Čekala jsem víc. Předlohu jsem nečetla, ale upřímně doufám, že se z toho nakonec vyklube ještě něco jiného, protože zápletka virus-mozek-testování mě opravdu, ale opravdu neuspokojila. Pominu-li nakousnutou zápletku, zbytek příběhu není špatný, jen škoda, že se jedná o updateovanou "Kostku" (motiv přeskupujícího se bludiště, "no way out", specifická skupina lidí, kteří netuší, kde jsou, proč tam jsou, ani jak se tam dostali a tak podobně). V porovnání s "Hunger Games" či "Divergencí", kteří mě, jakožto další několikadílné teenage sci-fi based on a book by *někdo*, skutečně překvapily a zaujaly, je "The Maze Runner", i přes všechna svá pozitiva (scény uvnitř bludiště, někteří herci...), neskutečně slabý a předimenzovaný. Návštěvu druhého dílu v kině si ještě rozmyslím. ()

misterz

Je pravda, že som sa takmer celý čas celkom slušne bavil. Kto hľadá nenáročnú oddychovku mal by byť spokojný. Začalo to fajn, hneď tu bola záhada okolo tajomného labyrintu a čudesní pavúčikovia v ňom, čo navodilo tú správnu mysterióznu atmosféru. Pekne sa vykryštalizovali aj vzťahy v skupine. Postupom času však dejová linka začala strácať na zaujímavosti, našťastie stúplo aspoň napätie. Koniec priniesol jedno veľké rozčarovanie, priznám sa, pointu som moc nepobral. Síce došlo na akýsi pokus o vysvetlenie, ale v konečnom dôsledku to bola iba kopa povrchných táranín, ktoré mi nedávali žiaden zmysel. Som zvedavý na dvojku. Silný priemer. 65/100 ()

HAL

O poznání zajímavější, dospělejší a smysluplnější film než všechny ostatní young adult adaptace. <šovinismus>Za což nejspíš může fakt, že na rozdíl od ostatních knih žánru tuto napsal muž, trololo. <šovinismus> 8/10 - celá recenze: www.sci-film.cz ()

Peytl

Nalejme si čistého fridexu, na Osmana film pochopitelně nedosáhne, i když by se Lafita nabízel vzhledem k osazenstvu a ač se tlupa Bíbrů snaží a předstírá sebevíc, aby ukázala, že je majitelkou aspoň jedněch erárních varlat, my, dospělci... my jim věříme leda hovno, klecí teleportovaná Transka nepředstírá nic, snad jen hraní. Špatné. No nic. Snad bude aspoň v šestnáctém díle, který se bude točit z čistočiré dobroty, vysvětleno, kam chodili holobrádci k lazebníkovi, zatímco v šedesátém třetím pokračování Hangrgejms bude vysvětlena leda ta nejkyselejší prdel. Ve srovnání se zmíněnou slátaninou pro lobotomované nezletilce, je Labyrint o třináct levelů výš a i přesto ho mohou s klidem pouštět hafům v Jabloneckém útulku, aniž by jim zavařili šedou můru kostkovou. Mně, protože jsem velmi chitrí, tak mně se líbili ti Rmutové, Rmuti... ty kurvy nohatý a hošani si s nima aspoň sporadicky zapíchali. Málo labyrintu, hodně moralizování, to asi aby byla rovnováha mezi pubertálními vzory, na jedné straně píča létající na kouli, na straně druhé Thomas Dušín. Na adolescentní film, který je primárně určen pro dnešní (ouuu) dorost a nás, přestárlé, senilní geronty vcelku pohoda, jasně, bojím se věcí příštích, ale nemůžu vehementně a předrsně tvrdit, že se (pokud nezemřu) na další dílec nemrknu jedním, zeleným zákalem obdařeným vokem, což u hladové chujoviny můžu zaručit... páč by se vlastně jednalo o eutananastázii. ()

liskam

Asi nejvíc mi na filmu vadilo to, že nebyla skoro vůbec využita jeho podstata, tzn Labyrint jako takový... Asi jsem se moc těšil na něco ve stilu "The Cube". Ale takhle nějak se film prezentoval. (NEPŘÍMÝ SPOILER) Místo kvalitního mysteriózního temného sci-fi jsem dostal dětské post-apo. Kde se mnohem více řešila dynamika, přežití a soužití mladé mužské populace než labyrint jako takový. Né že by se mi to, co jsem v kině viděl nelíbilo, ale prostě mi to nestačilo. Klidně bych skousl stopáž a 20 minut delší, když by těch 20 minut bylo strávených v labyrintu a ti mladí kluci by se v něm potýkali s jeho pastmi a polovina jich tam zařvala. Každopádně, i když to vypadá, že si na film dost stěžuji, na pokračování půjdu určitě. A pokračování určitě bude, protože: http://www.boxofficemojo.com/movies/?id=mazerunner.htm a bude se jmenovat:http://www.boxofficemojo.com/movies/?id=mazerunner2.htm Takže ano, těším se a budu doufat, že další poktačování bude ještě o třídu více promakané. Za mě 68% ()

Omnibus

Co je to Rmut? To je něco jako slizká Odula na baterky, s kovovýma nohama ze stavebnice Merkur. Co je to pakárna? Pakárna je ležet v noci pod hvězdnatým nebem v hamace, se zády zalomenými jak hřídel a bát se usnout, protože pak mě ta pitomá houpací síť zaručeně vyklopí na zem. A pokud i člověk usne, po půlnoci ho vzbudí strašidelné skřehotání, jak se za zdmi labyrintu mezi sebou páří Rmuti. Což nasere o to víc, že chlapcům z Plácku žádné páření nehrozí, leda tak mezi sebou. Ostatně, když jim jednou místo zásob výtah přiveze samici, stejně neví, co s ní. Smysl jejich životů totiž nespočívá v zakládání rodin, ale jen v pěstování mrkve a šprtání základních pravidel komunity, z nichž tři nejdůležitější jsou: Nelez do labyrintu, Nelez do labyrintu, Nelez do labyrintu! Přitom bludiště je to jediné, kvůli čemu má smysl lézt na to do kina. Na jeho stavbu bylo spotřebováno víc betonu, než na Gabčíkovo-Nagymaros a po dokončení museli filmaři ještě půl roku počkat, než jim to celé poroste břečťanem. Ovšem na finální zdůvodnění kdo labyrint postavil a proč v něm nechal jinochy běhat jak laboratorní krysy, na to bylo spotřebováno víc scenáristické demence, než na leckterý majstrštyk od Asylum. Nejvíc mě v závěru vystrašila šéfka ústavu (to je ta baba, co se ani neumí pořádně zastřelit) svým: "Je čas na fázi dvě". Úplně to vidím. V Labyrintu 2 naše přeživší mládežníky zavřou do repliky labyrintu v Knóssos a tam budou mít za úkol odchytit a rozdojit býka Mínotaura. ()

mzss1

|65%| Jak už jsem zmiňoval v komentáři k filmu Divergence (který se teda podle mě nečekaně povedl), tak obdobné filmové kousky nevyhledávám. Prostě ne vždy mi sedne obsazení těchto omladin. Nyní se snažím dát těmto záležitostem šanci. No, občas se to vyplatí. Třeba tento Labyrint mi nepřišel až tak hrozný, ale to obsazení? Sakra, o tom raději pomlčím. Vážně je nechci urážet, asi se i ti mladí snažili hrát, bůh ví, já jim to ale nesežral. V Divergenci byla mladá sestava o dost lepší. Zde ani nesednul hlavní hrdina, zbytek ostatních také moc ne. Abych furt neremcal, příběh to má sice jednoduchý, ale přeci jen se tu najde pár kladů. Labyrint je vymyšlen zajímavě, atmosféra a prostředí okolo labyrintu – to funguje téměř dokonale, občas když dojde na nějakou akcičku, tak je přehledně natočena, k tomu zajímavý závěr, který mohl být vypilovanější, ale nevadí. Hudba tak nějak v normě. Rozhodně bych ještě trochu obohatil scénář a vyměnil pár herců aspon. I tak je to vcelku pohodová jednohubka. ()

kingik

V labyrintu divácky málo atraktivních postav a scénáře, který chtěl být určitou hříčkou (pro diváka), ale ukázal se jako nedostatečně průrazný a v důsledku toho byl obalen banalitou a debilitou. Režie vlastně mohla jen dojem vylepšit, což se i stalo. Předně, s tímhle filmem po určitou dobu nevíte, na čem jste. Současně je to jeho nesporná výhoda, protože kdyby zůstalo jen u toho, že film se bude odehrávat v jakémsi sběrném táboře buzerantů, bylo by to k posrání. O postavy ale film moc zájem nejeví, a to jich ve filmu není zrovna málo. Do popředí vlastně vrhne jen Thomase, který do tábora mezi ostatní chlapce přišel jako poslední. Stejně jako ostatní, i on trpí výpadkem paměti a v důsledku toho si nepamatuje nic, co bylo předtím. Nikdo netuší, co je za výpadkem paměti spojeným i s krátkodobou ztrátou svého jména, a hlavně, z jakého důvodu se ocitl v podivném společenství chlapců, a nyní nově i jedné dívky, kteří společně žijí za zdmi v těsné blízkosti záhadou obestřeného Labyrintu, který jim nedovolí dát šanci na útěk. Thomas má rychlé nohy, což se mu zanedlouho bude náramně hodit, neboť ho to v podstatě předurčuje stát se Běžcem. Tedy tím, který složitý a nevyzpytatelný Labyrint dokáže proběhnout bez ztráty kytičky, v tomto případě života. Filmu to trvá hodinu, než jím bude oficiálně prohlášen. Ve filmu vůbec všechno trvá déle, než je nezbytně nutné, nebo chcete-li spíše nudné. Dlouho se čeká i na nějakou epic scénu. V první hodině je jen jedna. V útrobách Labyrintu to je naháněčka s monstrem, tzv. Rmutem. To jsou dravá monstra, která Labyrint obývají. Ve filmu jsem napočítal tři dobré (akční) scény. Všechno ostatní je příšerné. První polovinu je film ukecaný až běda a v podstatě se nic moc neřeší. Divák sleduje jakousi partu mladých a rachitidou stižených buzerantů pěstujících jakési nepojmenovatelné sračky na záhonech. No katastrofa sledovat tu bandu pořádného boje neschopných pičusů, kteří si za tři roky pobytu v táboře nedokázali poradit s křiklouny uvnitř Labyrintu. Snad nebyl takový problém vypracovat nějaký plán a vlítnout na ně a nějakým způsobem je eliminovat. Hlavně, že ti "rozumbradové" všechny možnosti, jak se odtud dostat ven, podle jejich slov, už vyzkoušeli a bezpečně ví, že noc uvnitř bludiště doposud nikdo nepřežil. Jenže divák si začne klást nejednu otázku spojenou s jejich pobytem za zdmi: odkud po celou dobu brali jídlo a pití, co hygiena, vždyť oni se snad ani nepřevlékali, co třeba případné nemoci, jak se sakra dostali ke zbraním, sice primitivním, ale i tak, proč jim zrovna velel Will Poulter, podle čeho pojmenovali monstra, respektive jak to, že věděli, že se jmenují Rmuti, nebo je zvláštní, že neměli chuť mrdat po takovém dlouhodobém sexuálním celibátu, a to ani v momentě, když do tábora byla poslána kurevsky mrdatelná Kaya Scodelario. Spusta věcí byla úplně nedořešená, a to i s vědomím toho, že se chystá pokračování, ale nemyslím si, že to bude schopné poskytnout všechny odpovědi na vyvstanuvší otázky. A těch nezodpovězených otázek se jistě nabízelo i víc. Problém nastal i s tzv. "uštknutím" jednotlivých členů buzer party. Jeden takto infikovaný jedinec musel tábor opustit, druhý, zřejmě i oblíbenější, byl se stejnou infekcí léčen. Tohle bylo hodně nedomyšlené. A nedomyšleností je ve filmu kvantum. Horší je to s tímhle filmem v tom, že pokud od těch nedomyšleností a nevyřešených otázek odhlédnu, tak ani to mně nezaručilo, že jsem se u filmu bavil. No nebavil, mám-li to takhle přímo napsat. Vesměs nuda, kterou se snažilo vyhnat rozpohybování děje akcí ve druhé polovině, konkrétně střet s monstry. Jo, super, jenže protože je to v budoucnu sága plánovaná pro náctileté, tak byla z placu vyhnána veškerá brutalita a drastické záběry. Film svým způsobem zpracování připomína pilot k seriálu pro retardovovanou mládež. Film měl pěkný vizuál, relativně neznámý režisér Wes Ball není technický břídil, ale nemožný scénář, necharismatické postavy, které film netáhly, málo akce, nulové napětí i atmosféra, přemíra pičovin i banalit, včetně závěrečné scény, v níž se vše banálně vysvětluje po vzoru seriálů, to vše film strhává a dává mu negativní nálepku KRAVINA pro pubertální jedince s jednoduchým smýšlením. A potvrzuje to i vysoká návštěvnost v kinech. Jak se asi tvářili cestou z kina, to je vlastně další otázka, na kterou odpověď už definitivně nedostanu. Knižní román, z něhož tohle "veledílo" vzešlo, z vysoka mrdám. Ani otevřený závěr, mě na chystaný druhý díl, nenalákal. 40% () (menej) (viac)

IQ Tiqe

Pointa zajímavá (byť pár myšlenek patrně vynechali), ale cesta k ní moc ukecaná, děj se posouval jen pomalu, moc omáčky, málo podstatného. Uvidíme, co nabídne fáze 2. ()

Tsuki

A máme tu další variaci na Hunger Games! :D Tentokrát jde o přežití v labyrintu a odhalování, co se za tím vším skrývá - tedy s tím, že konec tohohle filmu vypadá teprve na úplný začátek. Knižní předlohu neznám a nevidím tady na CSFD, že by snad bylo plánované nějaké pokračování, ale nechce se mi věřit, že by k tomuhle nebyl druhý díl. Tenhle film se mi každopádně moc líbil a zařadila bych si ho k dalším, u kterých bych si někdy ráda tu předlohu přečetla. Napínavé a mírně tajemné příběhy s mladými postavami v obsazení zkrátka v poslední době frčí a já rozhodně nemám nic proti. ~(4,2)~ ()

JosefGruber

Jak mě se tyhle ty skovávačky typu Kostka, Hunger Games, House of 9 a vlastně i Ztraceni líbí. Naprostá spokojenost. Očekávám a těším se na pokračování.4-5*, 11.10.2014, pc ()

Anderton

Zo záplavy postapo teen adaptácií možno ten najsympatickejší pokus. Dôvody: zvládnutá dramaturgia, keď sú jednotlivé informácie dávkované postupne až do záveru, kde je viac menej všetko vysvetlené. Alebo si to máme myslieť. Poteší komorná atmosféra jedného prostredia, ktorá sa ale zase v závere rozplynie vo vizuálnom klišé CGI panorám. Lenže celý čas sa tu vznáša predtucha toho, že nakoniec mnoho vecí nebude dávať zmysel v prospech dočasnej radosti z tajomna. Absolútne banálny záver ukazuje, že to tak zrejme bude. A tým sa stane aj z prvej časti iba nafúknutá bublina. Ale nechcem predbiehať, len mňa ďalší priebeh ako diváka absolútne mimo cieľovky nezaujíma. V TV je víkend s HBO zadarmo, no tak nepozrite si, čo sa dá...Vedie u mňa hláška po vyše hodine filmu: Čo keď sme tu z nejakého dôvodu?" Je čas na ďalší Scary movie... ()

Frajer42 odpad!

Mám tu dvě varianty popisu tohoto nesmyslu. Kratší a delší. Začnu tou kratší. Tahle sračka je ještě horší kopií už tak trapných Hunger Games. To bychom měli. Teď ta delší, ale nelekejte se, není delší o moc. Film se dá rozdělit, stejně jako skutečný den, na dvě diametrálně odlišné části. Na den a noc. Co vám mám povídat, obě jsou absolutně debilní, leč každá z úplně jiného důvodu. Den je naprosto debilní, protože dinosauři spí a absolutně nic se neděje. Na své si přijdou pouze milovníci hrozně dlouhých dialogů typu "když si debil povídá s kreténem". Život na louce uprostřed labyrintu nemá co nabídnout. Je to skautský tábor pro teplouše. Myslím ale ty hodně teplé teplouše. Takové ty, kteří když vejdou do místnosti, tak zaznamenáte rapidní oteplení vzduchu. Zato taková noc, to je jiná chuťovka. Noc je napráskána brutální akcí. To se totiž probouzejí nějaké příšerky, které si netroufám blíže popsat, protože jsou vidět jen mlhavé obrysy, a to se musíte hodně snažit. Jedná se zhruba o něco mezi pavoukem, škorpionem a dinosaurem. Bohužel, noc má jednu až dvě mouchy. Jednu mouchu už jsem nastínil. Noc je opravdu noc a v noci bývá tma. V případě této hovadiny, brutálně brutální tma. Opravdu nepřeháním, když povím, že asi 90 % pixelů na obrazovce je v průběhu kompletní noci stabilně černých. Černých jako opravdu černých. Dokonce jsem byl nucen velmi brzy změnit režim obrazu z původního "KINO" na obraz s extrémně vysokým jasem v domnění, že něco uvidím. Nepomohlo to. Možná jsem z 90 % černých pixelů udělal 80 %, ale to je bohužel stále vidět hovno. Na druhou mouchu, kterou jsem měl na srdci už si nevzpomínám. Nebudu však namáhat svých pár posledních neuronů. Za to tahle sračka vážně nestojí. Pokusím se však skončit pozitivně. Jediná ucházející pasáž je závěr, kdy se dozvíte, že vše má jakýsi hlubší podtext. Bohužel závěr závěru je velmi negativní, neboť slibuje pokračování a já si vážně nedovedu představit, že by to mohlo být ještě o něco horší. ODPAD! ()

Kothy

Další postapo teen sci-fi. Kupodivu to vůbec není špatné. Nápad moc originální není, ale zpracování ano. Ve vzdálené budoucnosti se parta mladých kluků ocitá na mýtině obklopené zdí. Nic si nepamatují. Snaží se nějak přežít a všude okolo je labyrint. Ten se ráno otvírá a v noci zavírá. A každý měsíc přibude nový bažant. Všechno jede po stejných kolejích, dokud se neobjeví Thomas. Ten není jako ostatní a má spoustu otázek. I přes varování se vydá do Labyrintu. Tam se mu podaří přežít noc a setkává se s jedním z Rmutů. Jednou z potvor, které žijí v Labyrintu. Věci se dají do pohybu. Ne každému se thomasovy metody líbí. Další zlom nastane ve chvíli, kdy se na Placu objeví holka jménem Teresa. Ta si Thomase pamatuje, ale neví odkud. Nakonec dojde ke změně okolností a ke spoustě dalších odhalení. Nechci víc prozrazovat. Škoda že se tam neobjevuje víc ženských postav. Je tam jenom pěkná Kaya Scodelario. :) Snad se to v dalších dílech změní. Samozřejmě se těším na pokračování. Je to podle světového bestselleru, takže se máme na co těšit. Jo a taťka překládal předlohu. ;) Hraje tam i Jojen Reed z GoT. "Nikdo ještě nepřežil noc v Labyrintu." ()

MikeCool

Pocitově z toho divák musí cítit teenage akčňáky typu Hunger Games, Divergence, Rezistence a podobně. Nicméně zrovna Labyrint všechny zmíněné filmy převyšuje o třídu! Úžasně zpracovaný koncept obřího bludiště, společně se zajímavou pointou a výbornými hereckými výkony. ___ (Jiráskovo divadlo, Nový Bydžov) ()

AllShallFall

Celkový dojem není nejhorší. I přes některé nevysvětlené a nelogické věci. Svět sežehlo slunce a vir, vy jste vyjímeční. To všechno super. Ale ty potvory se vzali kde? To jako vymyslel člověk? A i to monstrózní bludiště. Na to že svět je v hovnech, tak nějak moc materiálu, mechanismu, počítačů na jednom místě. A to nemluvím o zeleném parčíku uprostřed pouště :-) Ale dobrá. Film mě bavil. Příjemné sci-fi. ()

PetrPan

" A zkoušeli jste vyšplhat ? Ten břečťan nesahá až nahoru a stejně, kam pak jít, to nemá smysl...." ˇPřál jsem všem těmto vykastrovaným a charakterově zcela bezúhonným hochům bez šedé kůry mozkové bolestivou smrt. Absence romantické linie, či alespoň naznačeného hromadného znásilnění zčistajasna se objevivšího děvčete, mi jasně odpověděla na otázku, kdo je cílovou skupinou diváků, a to už nemluvím o ve filmu zamlčeném pravidlu : Hlavně si ho nehoň, zblázníš se z toho! Ano, vážení, cílovou skupinou jsou rodiče zvrhlých dětí naší současné společnosti, šukaj, kouřej, chlastaj a nám je to zcela u prdele! Už bychom se měli konečně probudit a všechny ty parchanty pozavírat a jak vidíte, tak do 3 let ze zmrdů vyrostou charaktery, pak už stačí jen vysadit ten brom a ta psychofarmaka a budeme mít zase svoje děti! Někdy je ale potřeba více fází... A tím se omlouvám za spoiler, přesně tohle je totiž ono skrývané tajemství celého zamýšleného dvacetidvoudílného seriálu, převýchova. ()

The Legend of Zelda putuje do filmu

The Legend of Zelda putuje do filmu

11.11.2023

Nejspíš to bylo jen otázkou času. Po letošním obrovském úspěchu snímku Super Mario bros ve filmu, jenž se díky miliardě a dalších 362 milionech dolarů stal nejúspěšnější herní adaptací vůbec, studio… (viac)

Třetí Labyrint se odkládá na neurčito

Třetí Labyrint se odkládá na neurčito

01.05.2016

Zranění Dylana O'Briena, tahouna filmové ságy Labyrint, jsou závažnější než se původně myslelo. O'Brien se zranil 17. března, když ho na natáčení třetího dílu srazilo auto, studio 20th Century Fox… (viac)

Malíček míří do Labyrintu

Malíček míří do Labyrintu

27.09.2014

Irský herec Aidan Gillen se objevil třeba v Temný rytíř povstal, kriminálce Blesk nebo letošním dramatu Kalvárie. Nejvíc lidí ho ale zná jako Malíčka ze Hry o trůny, kde pletichaří jako o život a… (viac)