Všetky cesty vedú do hrobu

• Česko Všechny cesty vedou do hrobu (viac)

Albert (Seth MacFarlane) sa pretĺka ako nie príliš úspešný pastier oviec, býva u rodičov a práve dostal kopačky od okatej Louise (Amanda Seyfried), ktorej vadí jeho celoživotná zbabelosť. K svojej smole totiž žije v dobe, v ktorej sa každý druhý konflikt rieši súbojom a on pritom vôbec nevie strieľať. Aj na notorického outsidera sa ale niekedy môže usmiať šťastie. To Albertovo sa práve prisťahovalo do jeho mesta a volá sa Anna (Charlize Theron). Nielen že trafí desať terčov z desiatich, ale naviac má s Albertom svätú trpezlivosť a neoblomné odhodlanie naučiť ho strieľať. Pre Alberta je „výučba streľby“ životne dôležitá pretože sa pohádal s fúzatým objavom jeho bývalej Foyom (Neil Patrick Harris) a veľmi neuvážene ho vyzval na súboj. Vyhraté ale nemá ani keď vyhrá. Anna, ktorá má pre neho čím ďalej väčšiu slabosť je totiž stále ešte vydatá za najznámejšieho pištoľníka široko-ďaleko Clincha (Liam Neeson). A tomu sa rodiaci sa vzťah medzi vlastnou ženou a pastierom pochopiteľne nepáči. (TV Markíza)

E lan

Nový standard pro fekální humor, bravo! Na jednu vtipniu scénu připadá devět megatrapných. Hlavní hrdina a režisér je nula, nejen herecká a tak člověk kroutí hlavou jak nad směsicí hvězd, kterým se nepodařilo téhle katastrofě vyhnout, a poté i relativně kladnému hodnocení na všech serverech. ()

Str3jd4

Tahle komedie mi moc nesedla i kdyz humor Family Guye docela muzu, ale je mozne ze to bylo CZ dabigngem a nevhodnym rozpolozenim, dam tomu v budoucnu jeste sanci. 2* ()

bearmeedek

Určitě je to ujetej film a není to komedka pro milovníky Babovřesek. Mě ten humor ale oslovil. dost jsem se smál a film měl zvlášní pohodu. Dobrý pocit. ()

Wyrdas

Nemůžu si pomoci, ale na rok 2014 velice slušná komedie. Mám kladný vztah k westernům a ani jako western mě toto dílo nezklamalo. Asi bych dal poctivé čtyři hvězdy, ale protože jste tento snímek tak zbytečně podhodnotili, přidám i tu pátou z milosti. Upřímně a od srdce jsem se zasmál několikrát a to v průběhu celého filmu, takže spokojenost. Pohodovej film u kterého nemusíte moc přemýšlet a přesto vás nezklame. A co si budem... Charlize Theron je sexy kosť na kterou je radost se dívat. A co se týče N. P. Harrise, ten je LEGENDÁRNÍ... jako vždy a všude. ()

netWoor

Pár vtipnejch okamžiků tam sice bylo, bohužel ale převažovaly ty veskrze dětské (kadění do klobouku bych se ale asi nezasmál ani tehdy). Nakonec nejlepší byl vlastně cynismus hlavního hrdiny při pokecech s blondýnou ... ()

Tatua

Oddychovka, smrádek typický americký komediální filmařiny je zde cejtit už tak po pěti minutách. Zpočátku jsem byl trochu na pochybách jestli to radši nevypnout a jít dělat něco užitečnýho, ale pak se objevil Liam a Charlize a tak jsem tomu dal šanci. Film v podstatě na krásný tři hvězdy, kterej neurazí a pokud nic nečekáte tak i překvapí. Občas jsem se smál až jsem se do stehen mlátil, dokonce některý scény pouštěl i víckrát, takže úkol splněn..:-) 70% ()

vikino1

Neřekl bych, že je to komedie. Podle mě je to spíš parodie. Parodie plná absurdních situací, která se nebojí zajít do extrémů (kostka ledu, býk, bitka v baru a dojde i na výkaly :-)) ). A to já můžu... Škoda jen, že po sérii Scary movie, se už kvalitní parodie netočí. Zlatá éra skončila s odchodem Leslie Nielsena... R.I.P. ()

ER

Pár solidních gagů,ale hlavně nic,co hy rušilo. Ovšem při pohledu na Liama Neesona se divím, že s ním ještě nikdo neudělal westernové Taken. ()

Atrekan

Ten film si (skoro) na nic nehraje. Možná vypadá jako bezmyšlenkovitá snůška nesmyslů a slátanina jednoduchých zápletek, ale vlastně to tak vůbec nemusí být. Příběh je celkem solidní a parodická část je ještě lepší - western s takřka sebeuvědomělou soudobou hlavní postavou jsem opravdu ještě neviděl. Je tu na sebe vrstvena jedna reference na druhou, například při scéně se svítící stodolou byla moje první myšlenka Návrat do budoucnosti a o vteřinu později už stál uprostřed arizonské pouště Doc Brown. Je to tak random a vlastně tak geniální. Skoro jako o něco odvážnější a levnější Tarantino ()

Karmin

Ano, ten humor je tak ze 70 % dost prostoduchý, často sprostý, občas rasistický, ale....je ho tam tak strašně moc! A ti zajímaví herci, co tam bůhvíproč hrají, ho valí pořád v jednom kuse bez nejmenší zastávky, takže ve výsledku z toho má divák takový neurčitě mlhavý pocit, že to vlastně nebylo tak špatné. ()

Ceberus

MacFarlane, ty hňupe, nemůžeš dělat odděleně chytré komedie a pubertální fekální komedie? Má hlavu na to dělat chytré cimrmanovské fóry ("chci ještě něco zažít, ženy teď umírají až v pětatřiceti", "tak mysli na jinou písničku - nemůžu, existují jen tři", fotografie mračících se lidí, DeLorean, "mila kunis",...), jenže do toho se pak Harris vykálí do klobouku nebo se na MacFarlanea vymočí ovce a veškerá bystrá jiskra je pryč. A tak se pětihvězdičkové scénky střídají s odpadem a já pak nevím, co s hodnocením. Mno dost míst mě pobavilo, tak to teda zprůměruju. Nejlepší na place imho Harris i přes tu nechutnou scénu, kterou však zahrál na výbornou. Ribisi si zase jednou střihl roli hlupáčka, stejně jako v Přátelích, kde jsem ho zaznamenal poprvé. ()

RAFT

Všechny cesty vedou do hrobu a u tohodle filmu to platí dvojnásob,malá camea byly dobré ,ostatně film dejme tomu ušel,víc nic na jedno shlédnutí bohatě stačí. ()

dwbmb

I s koupeným lístkem v ruce jsem váhal, jestli mám opravdu jít do sálu na takovou chujovinu, protože po shlédnutí traileru na chodbě jsem značně znejistěl. Scény z traileru ve filmu sice také jsou, ale zbytek filmu naštěstí není tak debilní, takže se nenechte odradit. Je to teda chujovina pořád, ale neuvěřitelně zábavná. A zábavná je stylem nikoli pouze "prdy frky pšouky" (bohužel je tam výjimečně i pokleslejší humor v podobě ovčích chcánek, lidského průjmu a dokonce je tam i jedna mrdka zapomenutá na tváři), ale zároveň (a v mnohem větší míře) docela inteligentním s velkým množstvím odkazů na jiné známé filmy. Pokud nebudete slepě číst titulky a zaposloucháte se do původních dialogů, tak objevíte další množství perel. Všeho všudy je prostě znát, že za filmem stojí Seth MacFarlane, jehož smysl pro humor i styl vyprávění já prostě můžu. ()

vetsinezobri

Vtipná komedie a já navíc fandil i té romantické linii, protože Charlize Theron snad omládla nebo co. Takhle čtyríctka nevypadá. Nejvíc mě bavil Ribisi. Ten chlap taky zahraje všechno, psychopata, pohodáře i takovýho naivního blbečka jako tady. ()

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Když Seth MacFarlane (Griffinovi) chystal svůj celovečerní debut s názvem Méďa, těžko mohl tušit, že se z komedie za 50 milionů dolarů vyklube půlmiliardový hit. Oživlý plyšový medvídek Marka… (viac)

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

15.03.2013

Komerční úspěch Opravdové kuráže nebo Nespoutaného Djanga (ten už má na kontě 400 milionů dolarů a jako první Quentinův film v dubnu zamíří do čínských kin) naznačuje, že western není tak mrtvý žánr,… (viac)