Dvaja policajti

• Československo Dvaja ničomníci (viac)

Terence Hill a Bud Spencer nepatria k tým najšikovnejším ľuďom pod slnkom, nevedia si nájsť poriadnu prácu a stíha ich jeden neúspech za druhým. Čo sa však nestane? Keď nastúpia do radov miamského policajného zboru, stanú sa z nich poctiví superpolicajti, ktorí sa so žiadnym kriminálnikom dlho nebabrú. Ich hlavným cieľom je zastaviť výčiny pouličných gangov a tínedžerských gangstrov, vedených Geronimom, mladíkom odetým v indiánskych šatách s insígniami bojovníka. (oficiálny text distribútora)

Martin741

Jedna z najlepsich komedii dua Spencer -- Hill spolu s filmeckom Suda a Licha. Nezabudnutelne bitky /v bare, na zaver v herni ..../ a kopa hlasok, ktore uz zludoveli. 100 % ()

O´Neill

Jeden z jejich nejlepších filmů, prostě klasika. Rvačky, vtip a ti dva :) Dneska už znám nazpaměť, ale i tak se vždycky zasměju. A hudba? Jako vždy perfektní! ()

tomtomtoma

Jednoduché, ale o to více zábavné a zase vítězí dobro nad zlem, i když se ti dva nejdříve potácejí na hraně dobra a zla. Matt Kirby (stále usměvavý Terence Hill) a Wilbur Walsh (povětšinou bručící Bud Spencer) se nepříznivým sledem životní cesty pokoušejí dát na cestu zločinu. Místo toho se ale stávají příslušníky americké policie v Miami na Floridě (přepadení policejní stanice je vynikající). A samozřejmě spousta pěstních rvaček, honění zločinců, balení půvabné Sussy Lee (Laura Gemser) a pomáhání bezbraným proti gangsterům. Další zábavné postavy: policejní kapitán McBride (David Huddleston), který je nadšen ze svých nováčků, mafián Fred Cline (Luciano Catenacci) se svojí pravou rukou (Riccardo Pizzuti), kteří od Kirbyho s Walshem dostanou hodněkrát pořádnou nakládačku a přesto si nedají říci, a skoroindián Geronimo (Luciano Rossi). A živelné dobro vítězí. ()

Pajky3

No jo no, taková klasická mlátička/fackovačka v podání jedné z nejslavnějších dvojic Buda Spencera a Terrence Hilla. Jako mladšího mě jejich filmy bavily výrazně víc. Teď už je to pro mě pouze taková průměrná výplň na pozadí pracovního dne. ()

Šimpy

Jeden z nejlepších filmů tohoto dua. Spousta drobných vtípků, kterých jsem si na první shlédnutí ani nevšiml a hlavnmě spousta naprosto luxusních hlášek. Zábava od začátku do konce. ()

otík

Komedie s dvojkou Hill – Spencer ve své nejlepší formě. Zahráli si chlápky hledající práci, kteří se shodou okolností dostanou k policii a stanou se postrachem místí bandy, která obchoduje s drogami. Film sice není zcela naplněn mlátičkami, ale přeci jen je jich docela hodně se slušnou choreografií, hlášky jsou suché jak vyschlý pomeranč a hlavně oba dva včetně Spencera vypadají výborně (navíc v policejních uniformách jim to fakt sekne) a zřejmě se u natáčení také skvěle bavili. Tento snímek patří určitě k tomu nejlepšímu, co natočili. ()

Slavníkovec

Zábavná komedie Terence: "Já jsem toho čínana už někdy potkal." Bud: "A to v poloze vertikální?" Terence: "tehdy ještě horizontální, tedÿ diagonální." "Nedávejte tam peníze je to rozbitý, tak proč na tom není nazev že je to rozbitý, protože by lidi pak tam nedávali peníze." Bud Spencer a jeho typické facky, které by lámaly mrakodrapy a silně charismatický a okouzlující elegán duší i srdcem, intelektuál Terence Hill. Prostě klasika. ()

MJMilan

Terence a Bud se tentokráte snaží na začátku filmu dostat nějakou práci, jenže nikdo pro ně nemá v tomto směru pochopení, tak nezbývá nic jiného, než naplánovat loupež. Ale jak už to v komediích bývá, nic není tak lehké jak se zdá a tak se Terence a Bud nešťastnou náhodou místo zločinců stanou policisty. Během jejich práce se dostanou k čínské rodince která hledá ztraceného strýčka, kterého bohužel oba výtečníci viděli před návštěvou mrtvého na policejní stanici. Ukáže se, že strýček byl zapleten do obchodu s drogami... nezbývá, než dané situaci přijít na kloub. Ve filmu nechybí řada klasických bitek bez kterých by to už ani nešlo. ()

Mrkvič

Dosti pestrá klasika. Spousta humoru hlavně v podání Terence Hilla, ale ani Bud Spencer moc nezaostává. Snad jen ta dlouhatánská bitka na konci je už spíš trapná než zábavná. Jinak se to ale pořád dá i po letech celé sledovat s tím, že si scény s jinými jejich filmy jentak nespletete (možná až na Superpoldu s Hillem). ()

Jazzzz

Tyhle Italské komedie mají svoje kouzlo, ale to kouzlo se vytrácí, když zjistíme, že v každém filmu s těmito dvěma týpky je to kouzlo pořád stejné. Humorné to je to těmto filmům vzít nelze, ale ty bitky mi příjdou stále na stejné prdo. Jsem odkojený filmy Šimon a Matouš a podobné, takže jsem se již podobného stylu komedií již nabažil a už je nehltám tak jako za mlada, ale určitě se na ně vždy rád podívám... Neurazí, pobaví a v mnohém stále předčí některé modernější komedie... ()

pytlik...

1. Bud Spencer a Terence Hill dokazují, že jedna rána do zubů sice všechny problémy světa nevyřeší, ovšem rána do zubů kombinovaná s následným úderem na žaludek již ano. 2. Bud Spencer a Terence Hill jsou dokonalejší než bůh. Jeho mlýny melou pomalu, zato ty jejich velice rychle. Do pěti minut od spáchání špatného činu je padouch ztrestán. Mimochodem, z toho by si třeba taková Rowlingová mohla vzít příklad. 3. Co vznikne, když se zkříží Terence Hill s Budem Spencerem? Chuck Norris. A co vznikne, když se zkříží Terence Hill s papežem? Svatý kopeček u Olomouce. 4. Film názorně ukazuje, proč Itálie na rozdíl od Německa nikdy nemusela své ekonomice vypomáhat vyplácením šrotovného. ()

noriaki

Přepadení supermarketu se může zvrhnout různými způsoby, ale aby se při něm člověk nechal nedopatřením naverbovat k policii, to už chce pořádnou dávku smůly. Bud Spencer a Terence Hill opět znovu a tentokrát netradičně v Americe. S trochou tolerance film funguje jako detektivní komedie, i když zápletka rozhodně nepřekvapí. Film patří k těm průměrnějším, ale nechtěné mlácení nebohého šéfa a scéna v baru by byly ozdobou jakéhokoliv snímku téhle dvojice. ()

Kubaso

Nebudu-li počítat Spencerovy a Hillovy westernové začátky, zůstanou u mě Dva poldové asi jejich nejlepším společným filmem. Mají velice pohodovou atmosféru a i přes trochu delší stopáž nenudí a jsou vtipní až do konce. Možná tím trochu utrpěl děj, jehož hlavní zápletka kolem pašeráků drog se začne projevovat až po příliš dlouhé době, aniž by na ní byl kladen větší důraz. Ale to vůbec nevadí a nikdo by snad nečekal, že tomu bude jinak. Stejně film stojí na chemii mezi Terencem a Budem a ti jsou tu v nejlepší formě. Možná rozdávají rány o něco míň než obvykle, ale o to jsou jejich rvačky propracovanější, zábavnější a v případě té poslední také delší. Ani téhle klasice se ovšem nevyhnula hrůza v podobě nového dabingu, který si bohužel našel cestu i na originální DVD. Původní verze z ČT je ale fantastická. ()

Compadre

Po "Jestli se rozzlobíme, budeme zlí", asi nejlepší komedie Buda Spencera a Terence Hilla (a to už je co říct)...tenhle film prostě miluju a cítím k němu obrovskej respekt...měl jsem ho hrozně rád už jako malej a budu ho mít rád až do smrti...o tom nepochybuju..."svět je jedna velká záchodová mísa." ...a navíc je to i pravdivý... ()

nevermore

Fakt jsem nevěděl jestli 3 nebo 4. za ty cartoonish fórky, jako krkání atd. bych to nejradši napálil jen na 3, ale místy docela sranda. ()