Superpolicajti z Miami

• Československo Superpolicajti z Miami (viac)

V roku 1978 došlo v detroitskej banke k veľkej lúpeži. Zlodeji ukradli dvadsať miliónov dolárov. Jedného z nich chytili, druhého čoskoro našli mŕtveho, ale tretí bez stopy zmizol. Peniaze sa nikdy nenašli, O sedem rokov neskôr chyteného zločinca prepustili z väzenia. Okamžite sa vybral do Miami, ale na druhý deň ho našli zavraždeného. Agenti FBI Doug Bennet (Terrence Hill) a Steve Forest (Bud Spencer) sa ujmú vyšetrovania spolu s policajtmi z Miami. Správne tušia, že niekde tu musel ukryť tretí lupič ukradnutých dvadsať miliónov. Ale kde? A kto je tým tajomným tretím zlodejom? (TV JOJ)

SOLOM.

Tahle akční/krimi komedie je sice ze slabšího „soudku“, ale to neznamená, že by šlo vyloženě o špatný film. Bud i Terence už notně zestárli a tak je jasné, že již nebudou předvádět svá stará artistická čísla, ale uchýlili se spíše k přestřelkám a lehčím pěstním soubojům. Bohužel však právě proto, ztratil v očích mnoha diváků film potřebný šmrnc. Doba největší slávy jejich filmů už pominula a nové generace už jejich komedie nedokázaly pořádně ocenit. To však nic nezmění na tom, že oba dva patří i dnes mezi moje nejoblíbenější herce. Navíc se mi líbilo propojení komedie a detektivní zápletky. Jen škoda, že scénárista nedokázal pořádně zapracovat na vyváženosti celé zápletky. 50% ()

Pitryx odpad!

Hodně nepovedený film slavné dvojice. Slovního humoru jen velmi poskrovnu, situační komiky málo, zato nevyužitých situací pro oba protagonisty, kdy se mohli „blejsknout“ je dost a dost. Chtěl jsem dát alespoň něco za snahu, ale za scény s ženskými, které už tak pomalé tempo ještě více zdržely a byly pro děj samotný naprosto zbytečné, nedám ani fňuk. 2013072410248bts.NovaCinema///Souhlas, jen dodám, že jsem se podruhé nudil tak, že jsem skoro přestal sledovat děj, tudíž mi asi něco sem tam uniklo. Je to prostě kravina. 20150220209203/9258 ()

kenkaku

Superpolicajti z Miami je tak trošinku jiný film než na jaký od dvojky Spencer-Hill očekáváme. Je tak nějak méně praštěný a v mantinelech Spencer-Hill filmů až "příliš realistický"... Tedy to kvůli čemu se na jejich filmy díváme tam není (resp není toho tolik). Přesto (nebo právě proto?) patří u mě k těm oblíbenějším a to nejen kvůli jedné z nejchytlavějších filmových melodií co jsem kdy slyšel (pouštět na vlastní nebezpečí! ....nějakou dobu ji zase z hlavy nevyženete: http://www.youtube.com/watch?v=k04zUYEqsvU ) ()

nash.

Hodně slabá spencer-hillovka. Naivní, prostoduchá, ale bohužel také prosta humoru i typických specerovsko-hillovských mlátiček. Všecho se to navíc nejen odehrává, ale také hraje ještě větším leháro stylem než je u podobných filmů zvykem. Zkreátka, moc jste mě chlapci tentokrát nepotěšili, takže ani já vás moc nepotěším.. slabé ** ()

Lacike

Ovela horsia ako bezdejova Spencer/Hillovka plna bitiek je detektivna Spencer/Hillovka prakticky bez humoru a s minimom bitiek. A aj tych par nestoji za nic. Bud pôsobi dost unavene a tak len pakrat niekoho placne po hlave a Hill nepredvedie ziadny akrobaticky prvok a nezmohne sa tiez na nic len na par pästi do zaporakovho xichtu. Fakt mizeria. Bud ani Hill nikdy neboli extra herci, aby utiahli serioznu detektivku a ani pripad vrazdy, ktory vysetruju nie je zaujmavy. Tento film dokazuje, ze bol najvyssi cas, aby sa cesty Spencera a Hilla rozdelili a skusili nieco nove. 3/10. ()

• V čase 01:03:53 je v bočním skle odjíždějícího auta možno vidět část filmového štábu. (fisus)
  • Ve scéně na začátku přestřelky ve skladišti, kdy si indián Charlie svléká košili a ukazuje, že pod ní má prostřílenou vestu, má v ní kulky i s nábojnicemi. (Stejšn)