Záhada Blair Witch 2

• USA Book of Shadows: Blair Witch 2 (viac)

Jeff Donovan je fascinován vším, co se událo kolem známého projektu zvaného Blair Witch a také z něj přes internet profituje. Dá dohromady partu čtyř lidí s různými náhledy na existenci čarodějnice a zorganizuje pro ně další cestu do míst, kde se ztratili jejich předchůdci, mladí filmaři. Všichni touží po dobrodružství a chtějí vypátrat, co se vlastně stalo a napsat o záhadě knihu. Nová čtveřice studentů chce přenocovat u domu Rustina Parra. Strašidelné místo, kde žil vrah 7 dětí , který vraždil na příkaz čarodějnice, vydá své další nevyjasněné poselství. Ráno celá skupina zjistí, že vůbec nespali a že si nic nepamatují. A bizarní symboly na jejich tělech přinášejí další záhadu... (oficiálny text distribútora)

waits

Nejvíc mě na tomhle pokračování urazilo, že je příšerně nudné a nebál jsem se ani, když jsem si představoval, že za oknem do pokoje někdo stojí. Jasně pohřbený pokus o jakékoliv pokračování a ztráta času. ()

Martinius

toto nema s celkom slusnou jednotkou absolutne nic spolocne. tuctova beznapadita lakackova imitacia hororu iba obratne tazi z uspechu rovnomenneho filmu. ak to mate na pevnom disku, vymazte to. ak to mate na DVD, vyhodte to. ()

Flopik

Ďalšia blbosť.Nechápem ako mohla mať 1 úspech ale táto 2 to je proste prúser.Ale keď som dal 1 hviezdu 1 tak ju musím dať aj 2.Prečo,? No preto lebo to bolo tak blbé že ma to zdeptalo a netušil som o čo ide . Ja som len zvedavý na 3 lebo zatiaľ som sa v tejto sérii len sklamal. ()

Rathalos

Tak na rozdiel od jednotky sa mi toto pacilo,to napatie,atmosfera,tajomno a ocakavanie,ze ako to skonci bolo vzrusujuce a na konci to rozuzlenie,hmm zaujimave,takto si predstavujem zahadu...:-) ()

zdeny99

Jednička mě zklamala takovým způsobem, jakým to nedokázal snad žádný film. I proto jsem od dvojky nic neočekával a ejhle, on je to působivý, strašidelný horor, který mě nejen bavil, ale je i dobře natočený. Možná to kazí jen ta parta postpuberťáků a i díky ní spíše cílí na mladší publikum, ovšem lidi po třicítce by asi na takovej výlet nejeli. Celej film je o tom, že jednička byla vymyšlená blbost a i přesto se všem líbil. Dokonce jeden chlap na ní byl 17x v kině! Tohle chlubení mě už fakt štvalo... Úspěch jedničky na sebe nenechal dlouho čekat a diváci se nechali filmem stáhnout, a tak se našly tisíce lidí, kteří tomu uvěřili a šli na vlastní kůži hledat čarodějnici z Blair. Místní lidé jsou z těchto dobrodruhů už nasraní, což se ani nedivím. Na druhou stranu, kdyby toho využili, mohli by na těchto turistech docela vydělat. Mezi těmito nadšenci je i partička těchto postpuberťáků, kteří jdou taktéž hledat čarodějnici a možná ji i najdou... Jo, tak tohle filmové provedení se mi líbilo. A ne jako ta amatérská pičovina, která to vše odstartovala. Navíc tu nebyla ta uřvaná histerka! Naopak chvílemi to mělo i vtip: "Co tam děláš?"... "Snažím se nabrat sílu."... "Z toho hrobu?"... "Abych vstala." [6904. hodnocení, 282. komentář, 31%, 622. nejhorší film] ()

BOURQUE

Do dneška nechápem, že po skvelom prvom diely ako mohli natočiť také pokračovanie. Kvôli K. Director sa to dalo „ako nejako“ vydržať. Neskrývam sklamanie. Osobné hodnotenie: 50% (*) ()

panvasik

No to byl zase počin... Zbytečná záležitost, která nestojí o váš čas. Debilní a hloupé. Film nemá co nabídnout, m žádné herecké výkony, postavy obecně nepůsobily sympaticky a hrály víc amatérsky, než v jedničce a to měl film rozpočet 15 milionu. Fakt nechápu co na takovém odpadu stálo, tolik peněz, ale je to jedna z dalších filmových záležitostech, kterou nemám zájem někdy vidět znova... Ani nevím za co si film vysloužil 1*, ale už to tak nechám :)  1/10 ()

salamandrr

Tento film mě neuvěřitelně zklamal,je to jedno z děl,které mají obrovský potenciál,ale dokonale ho zahodí.čekal sem pokračování skvělého prvního dílu,ale film s ním nemá téměř nic společného a to mlo,které ano tak nestačí k tomu,aby vyzdvihlo ze dna filmové žumpy.jednu hvězdičku jsem dal snad jen proto,že jsem viděl mnohem hoší filmy.Nečekejte nic a nebudete zklamáni jako já. ()

TylerGage odpad!

tak k tomuto filmu ani nemá cenu psát komentář ,ale spíš kritiku. Tak můžem začít.Neputavý,nudný,bez nápadu,jiné zpracování kamer, bez zápletky.. Prostě hrozný film ,který v životě už nechci vidět.. jednička u mě zůstane furt na 5* ,ale tohle je na odpad.. ()

AxelWers

Tento film mal obrovský potenciál vytĺcť úspech z jednotky, ale príliš sa mu to nepodarilo. OK, treba uznať, že niektoré scénky pôsobili strašidelne, ale miestami mi to pripadalo skôr ako paródia, a to výrazne zhodilo body z hodnotenia. Nepomohli tomu ani chaotické scény s vidinami, práve naopak. ()

katmandzoo

dvojka bol chabý pokus nadviazať na jednotku a absolútne to nevyšlo, vôbec som nepochopil, o čo v dvojke šlo a absolútne ma to nebavilo, radšej dvojku nemali ani natáčať.. ()