Paranormal Activity: The Ghost Dimension

• Česko Paranormal Activity: The Ghost Dimension (viac)

Predtým ako sa presťahujete do nového domu, zistite si, kto v ňom býval pred vami. Pokiaľ to nespravíte, tak sa aspoň nepozerajte na videozáznamy, ktoré po sebe vaši predchodcovia zanechali. Práve tejto školáckej chyby sa dopustil Ryan. Ten sa s rodinou (trochu upätá manželka Emily a šesťročná dcéra Leila) a so svojím ľahko neschopným mladším bratom nasťahoval do domu, ktorý je divákom predchádzajúcich dielov série dôverne známy. Takisto tak poznajú aj ,,strašidelné sestry" Katie a Kristi, aktérky záznamov na nájdených kazetách. To čo divákov hlboko znepokojuje, pretože vedia svoje, začne Ryana strašiť, až keď dievčatká na dvadsať rokov starých záznamoch začnú reagovať na to, čo sa práve v dome odohráva. Potom ešte Ryan nájde kameru, ktorá vie zaznamenávať paranormálne javy a hneď mu dôjde, že s ním v jeho dome bývajú také sily, s ktorými by sa nikto nikdy nechcel stretnúť. Zoznam obetí, ktoré majú na svedomí je dosť rozsiahli, otázkou zostáva, či na jeho koniec pribudnú mená Ryana a jeho rodiny. (Barracuda Movie)

ARI50

Finální uzavření celé série a za tenhle hororový nádech smrti jsem rád protože tahle jízda díl co díl byla plná otázek plná suprových scének spousty nečekaných momentu spousty dávky strachu nového překvapení ale hlavně suprového spojení v jedno. Tenhle díl jako ostatní jsou výborné každý film má mouchy i tady tahle série ale přesto FF Zbožňuji a tenhle film mi dal hodně nedám na něho dopustit, pokaždé když si mám tuhle sérii vychutnat od znovu jako by to bylo poprvé a pořád ve mě zanechává stejně děsivou atmosféru já jsem až moc spokojený pokaždé větší a větší překvapení. ()

misterz

Zo všetkých tých častí série Paranormal Activity sa mi táto zdala najvydarenejšia, aj keď zase na druhú stranu treba poznamenať, že neišlo o nič oslnivého čo by ma zrazilo dole zo stoličky. Je tu jedna démonická bytosť, malé sympatické dievčatko, vyplašený rodičia, farár... čiže štandard čo k ducharine tohto typu neodmysliteľne patrí. Navyše príbeh disponuje pár spestreniami ako napr. celkom zaujímavou časovou slučkou, len škoda, že tento prvok nebol spracovaný do väčšej hĺbky. Čo sa týka hororových prvkov, tak je jasné, že sa tu po celý čas hralo predovšetkým na ľakačky, ktorých je tu dosť, či sú ale funkčné je otázne. Na druhú stranu sa mi celkom páčilo, ako dokázala atmosféra miestami zhustnúť, žiaľ len chvíľkovo a nie tak často akoby som si želal. Len priemerný dojem. 60/100 ()

M.i.k.e

spolu s neoficiální pětkou druhý nejlepší díl bubací série...ani tady sice nechybí hluchá místa a nelogické chování postav ve chvíli kdy zjistí že mají v domě strašidlo,nicméně ve chvíli kdy se do toho Tobey opře by se atmosféra dala krájet.Je navíc strašně fajn,že se Tobey tentokrát neomezuje jen na zavírání dveří a nějaký ten rambajs,ale začíná bubat o 106 a ve chvíli kdy se ve finále naštve to opravdu stojí za to.Osobně jsem po 3 dílech o ničem nic nečekal a jsem mile překvapen...60% ()

honajz2

Bylo nebylo... Byl jednou jeden duch, co se jmenoval Toby. Toby si rád hrál s dětmi, ale bohužel měl sklony k satanismu, za což byl zakázán rodiči dětí. Ale Toby je šikula a všem se pomstil, a děti si odnesl. Ale Toby už nechtěl být duchem a jediné, co z něj mohlo udělat "člověka" byl satanistický rituál. Ano, v tomhle díle se Toby chce odhalit. Nechce být duch, chce být vidět! A tak využije jednu rodinu, že jim tento rok nenadělí dárky Santa, ale on. Ano, o tomhle je celý finální díl Paranormal Activity. A protože já jsem velký anitfanda, rozhodl jsem se na film podívat taky. No a dopadlo o něco lépe než jsem čekal. Zmizely padající hrnce a lekačky nebyly zas tak špatné, i když odhadnout se daly snadno. Postavy docela ujdou a nakonec je to přece jiné, než ostatní díly. Kamera se tolik netřepe. Dal bych i víc, kdyby ten film nebyl taková nuda (hodinu jsem čekal, kdy se začne něco dít!), konec jsem uhodl a vlastně... to, co jste viděli v minulých dílech, se zde opakuje zase pořád dokola. 2* nakonec dám. ()

Xmilden

Lekačky jsou fajn, atmosféra víceméně taky, takže na co si stěžovat? No asi hlavně na to, že je to celé už pošesté. Čas neúprosně letí a lidé stále dál ochotně natáčejí svůj dům, ve kterém začíná strašit. Divák už z toho začíná být mírně přešlý a tak jej do sedaček kin nenažene ani když je všeho více a denní rozhovory se omezí na minimum. Série pro mě působí hodně už vyčerpaně, přestože tenhle díl patří k tomu lepšímu co nabídla. 55% ()

• V Ryanově (Chris J. Murray) pracovně, kde s bratrem přehrávají nalezené videokazety, visí na zdi plakát k mobilní hře "Dead Trigger 2" českého vývojářského studia Madfinger Games. (Jifo)
  • Katie Featherston (Katie) měla původně natočit jen první tři filmy. Jelikož si ji ale režiséři a producent Oren Peli velmi oblíbili, byla jí nabídnuta spolupráce i pro další díly. (SidneyP)
  • Jedná se o jediný díl série, který se dal v kinech zhlédnout ve 3D. (hansel97)

Kdo napíše G. I. Joe 3?

Kdo napíše G. I. Joe 3?

05.07.2014

Studio Paramount připravuje na rok 2016 spoustu pokračování. Zatím se chystá premiéra pro Jeníčka a Mařenku 2, Star Trek 3, Policajta z Beverly Hills 4, Paranormal Activity 5, Transformers 5 a… (viac)