James Bond, agent 007, skončil aktívnu službu a užíva si zaslúžený oddych na Jamajke. Pokoj však nemá dlhé trvanie – objaví sa totiž jeho starý priateľ Felix Leiter z CIA a požiada ho o pomoc. Misia na záchranu uneseného vedca sa ukáže byť oveľa zradnejšou, ako spočiatku vyzerala. Bond sa počas nej dostane na stopu nevyzpytateľného zločinca, ktorý disponuje nebezpečnou a veľmi ničivou novou technológiou. (Forum Film SK)

dasl

00 nula nula veď to povedali sami to je hodnotenie jeleň filmu ale aj série . Týmto Bonda pochovali úplne. Séria craiga sa skončila to som rád v jeho podaní to bolo o hovne. 163 min som neveril že to skončí . Tie ukecane citové scény ako v tureckej telenovele. ()

unitedfan

Daniel Craig se loučí se svou ikonickou rolí a s ním pravděpodobně i samotný James Bond tak jak ho známe doteď. A já mám z poslední bondovky dost smíšené pocity. Není čas zemřít je extrémně dlouhou rozlučkou, která obsahuje fantastické scény, ale zároveň i zvláštní scénáristická rozhodnutí a vlastně celý prostředek filmu je takový nijaký. Pouze úvodní opening a silně emoční závěr je skvělý společně s hudbou Hanse Zimmera. Skyfall a Casino Royale jsou daleko lepší především v tom, že jsou silné jako celek, ne jen v několika scénách. Jedna éra končí, sice ne na vrcholu, ale i tak relativně důstojně. PS: Ana de Armas by si zasloužila vlastní akční film. ()

trichogaster

ach jaj panenko svatá.. Mám rád fimy filmy o 007, ale tento paškvil bol moc. Dalšia agenta multikulti 007, bond má dieťa, umrie... Po vzhliadnutí som si musel napraviť chuť predošlým dielom Spectre.. Dávam 1 hviezdičku za pekné scenérie.. ()

Jeff_Geiger odpad!

At jdou do zasrane prdele. Flaknul jsem tomu odpad, coz doprdele neni uplne fer, ptz pres dve hodky tam byly naznaky staryho dobryho Bonda a mel jsem to za nejlepsi bondovku s Craigem, ktery jinak staly komplet total za hovno kvuli zasranemu najebavani precitlivelosti a neoliberalismu do staryho dobryho machistickyho kultu vtipneho nesmrtelneho zabijackeho kurevnika s diamantovyma jatrama a odolnosti vuci vsem znamym a neznamym venerickym infekcim. I tu odporne nesympatickou plochou lesbickou cernosku s velkou prdeli bych prezil, i to ze si Bond nekde ustriknul a bylo z toho decko, ale tak strasne to finalne dosrat?! Fleming rotuje v hrobe jak odstredivka... Velka gratulace hovadum, ktery neco takoveho vyplodily, podilely se na tom a dostaly na platna. Jdu straslive zvracet a bude to extra dlouhy bliti. Fakt jsem necekal, ze se neceho takoveho ve svych 42 letech doziju. Tedkonc najebejte Ludka Sobotu jako Martina Luthera Kinga, Lunetic jako Faith No More, pokracovani Easy Riders na zkurvenych elektrokolobezkach. Seru vam na to, filmovy svet jde fakt do hajzlu... ()

NejkubaCZE

Ahhh, je to tady. Finále Cragovského Bonda a je to velkolepé! Neskutečně nádherný film co se týče vizuálu a krásný příběhově. Akce je možná nejlepší v celé sérii. Na tomto filmu se těžko hledá něco špatného, možná méně zajímavý záporák, ale ten ve finále ani tolik nevadí, jelikož Craig si tento film krade pro sebe, asi jeho nejlepší výkon v roli Bonda, krásné a zasloužené finále pro tak skvělou filmovou sérii. ()

vecnevysmata

Tak toto je fakt hodně, hodně velké zklamání. Film v podstatě jen opakuje scény a schémata všech předchozích Bondů, které jsme tisíckrát viděli. Prostředí, postavy, děj... Není tu naprosto nic nového a neotřelého, co by zastaralý koncept udrželo svěžím (a ne, jedna mladá žena tmavé pleti to opravdu nespasí). Natažená tříhodinová nuda, na kterou nikdo dobrovolně podruhé koukat nebude. ()

VerJer odpad!

Uz se tesim na dalsi dil kde bude 007 cerna opice, q se konecne projevi jako bukvice a m bude transka. Uz chapu drzitelku prav ze nechce dalsi film. ()

Portyc

Chtěl jsem na to jít do kina. Ještěže jsem to neudělal. Tvůrci si měli uvědomit, že bondovka je samostatný žánr, a to už hodně dlouho. Úvod, který ale skončil scénami v Itálii, do něj ještě zapadá a dokázal pěkně namlsat. Zbytek je slátanina. Nesmyslnost děje a nelogické zvraty tady daleko přesahují rámec obvyklý pro tuto filmovou serii.  Do toho absurdní počínání hlavních postav, aniž bychom se dozvěděli, oč jim vlastně šlo. To se týká zejména hlavního padoucha, i když tady byli vlastně dva. Za nejlepší  bondovku považuji Skyfall, ale stačily pouhé dva díly, abychom se dočkali té nejhorší. Co budou točit dál, těžko říct. Asi by měli stavět na tom, že James Bond je chlap, běloch a heterosexuál. Pokud ne, tak to není bondovka a jen další důkaz toho, že svět se v pr.el obrací. ()

vecnykritik2

Začátek super, scény v Itálii a na Kubě fajn (hlavně kvůli Ana de Armas). Hlavní záporák o ničem. Příšerně dlouhá stopáž, po Kubě se to hrozně táhlo. Na konci akce přešla do béčkového Johna Wicka. Neprůstřelný bond a všichni ostatní mají stormtrooper aim. Tohle není klasický Bond film. Je to spíš rodinné drama.  Romance mezi Craigem a Seydoux se mi nelíbila, stejně jako samotná postava Seydoux. LGBT propaganda je pak už jen hřebíček do rakve: Q je gay, 007 je nasraná černoška, ruský vědec vyhrožuje genocidou černochů. Cringe. Co je tohle za Bond film, když se z Bonda stane ubrečený taťka? Já  chci vidět nonšalantního hezky oblečeného gentlemana, který svádí hezké bond girl a vše zabalené do akčního kabátu. Pár scén tyto požadavky splňovalo, ale jinak bída. 2* za začátek. ()

panfilmu

To byla teda rozlučka, seriózně hořkost a pachuť, ne z toho jak to skončilo, to mě vůbec netýra, spíše ta vyzdimanost a nenapaditost tohoto dílu mě, docela zarmoutila, doufám, že teď Bond aspoň pět let bude spát než ho bude hrát prostě kdokoliv nebo cokoliv. ()

gggggg

Toto bol veľmi netypický Bond. Je to samozrejme vyvrcholenie celej ságy s Danielom Craigom. Myslím si, že brutálna stopáž blížiaca sa k 3 hodinám bola úplne zbytočná. Chcelo to viac prepracovať akčné scény a aj ich tam zopár pridať. Ďalej, čo sa týka akcie, chýbala mi tam klasická bitka 1 na 1 holými rukami, ktorá by stála za to. Malek ako hlavný záporný hrdina bol chabý, jeho predchodcovia mali viac charizmy. S Bonda spravili sentimentálneho dôchodcu, ktorý by chcel byť pri rodine, ale bohužiaľ charakter postavy Jamesa Bonda taký nie je. ()

Alagaesie

Jéje Spectre prsten. Zajímavý. A Vesper je stále živá. Hezky kulometný auto. Titulky vždy překvapí. “Swallow it.” Nějaký svinstvo. Fíha! Fiennes jako M je bezvadnej. Bondova koupelna byla prima. Noomi, no... Další 00? A kdo je teda Bond? Hezkej sklep. Rtěnka! Výkvět organizovaného zločinu se bavil. Co to bylo? Docela slušný střelecký závody. Na lodi bylo trochu těsno. Jáj! Hezkej Aston Martin. “Double 0...7?” Nabroušenej Bond. To není dobrý. No, potěš... Q byl velmi „čilý“. Disk na delší dobu. Nazdar Rami. Tady seš fakt extrahnus. A hele – bioroboti. Selektivní útoky, nó, pěkný. Obručev bude taky pěkná svině. Co upustila blondýna? Podivné setkání v chodbě. Blofeld moc nepomoh. Kdo je Madeleine? Blofeld vyhodil hrob Vesper, dobrá. Honička do džungle. Letadlo? Q-DAR – Q se nezdá... Hezky hnusná zahrada. Krásnej „kluzák“-ponorka. Zajímavá továrna. Odeslal Swannovou a měl klid na práci. Hezky hodinky. V továrně bylo veselo. Daniel labutí. ()

bernstein

Som fanúšik Bonda a preto som sa na jeho ďalšie pokračovanie tešil. Avšak musím povedať, že tento príbeh nebude patriť k tým najlepším, ktoré si opäť pozriem. Pre mňa Sean Connery bude vždy definitívnym filmovým Bondom a Daniel Craig nie 100% pre mňa najvhodnejším protagonistom. Na môj vkus táto Bondovka bola trochu mätúca a nudná, asi to bude aj tým, že preferujem skutočného Jamesa Bonda, ktorého vytvoril Ian Fleming. ()

Aaron Taylor-Johnson je údajně krůček od Bonda

Aaron Taylor-Johnson je údajně krůček od Bonda

19.03.2024

Hollywoodem občas kolují fámy, které nejsou nikým potvrzené, ale mluví o nich tolik lidí, že se považují takřka za pravdu. Nejinak je tomu při šíření skazek o tom, kdo by si měl zahrát příštího… (viac)

Seriálové rebooty na cestě

21.01.2023

Blade našel nového režiséra

Blade našel nového režiséra

22.11.2022

Po pečlivém zvažování a hledání vhodných kandidátů na režii nového Bladea nakonec šéf studia Marvel Kevin Feige přece jen našel. Po odchodu Bassama Tariqa (Mogul Mauglí) a odkladu produkce tak práci… (viac)