James Bond, agent 007, skončil aktívnu službu a užíva si zaslúžený oddych na Jamajke. Pokoj však nemá dlhé trvanie – objaví sa totiž jeho starý priateľ Felix Leiter z CIA a požiada ho o pomoc. Misia na záchranu uneseného vedca sa ukáže byť oveľa zradnejšou, ako spočiatku vyzerala. Bond sa počas nej dostane na stopu nevyzpytateľného zločinca, ktorý disponuje nebezpečnou a veľmi ničivou novou technológiou. (Forum Film SK)

GrooteLulu

....pusu a hvězdičku navíc za skladby z On Her Majestys secret service... hlavně za "Out and over"(*jestli se nepletu) a další.. to se mě líbilo snad jediné na celém filmu.... Bond pro maminky, jak tady kdosi předemnou napsal do svého komentáře, nebo "Armageddon Bond" (taktéž).. jediná záhada je, jestli je Mathilda původem herečka češka, protože odpoví matce "škoda", na nějakou otázku, při jízdě autem s medvídkem a ten "výraz" Léay...snad se zase nepletu. No hrůza.. jak bude vypadat další Bond se stejně do kina mrknout půjdu, ale zdá se mě, že by to chtělo všechno úplně jinak. Bez Londýnu nad Temží a Q, M, ale s mladým hercem a bez politiky (aby nemusel být nakonec černobílej) a "Přízraku"... klidně Ernsta Blofelda oživit. ()

NagatoPein

Paráda ! Film ma trochu pomalšie tempo, ale stojí za to. Scenár je inteligentný a rešpektuje sanitu a logiku priemerného dospelého jedinca. Keď ide o niečo, vtedy je Bond najsilnejší, najviac nám blízky aj keď objektívne je paradoxne najzranitelnejsí. Krásne ukončenie série . A ten záber nakonci, to je proste nadhera. Vďaka , že tvorcovia brali bonda v tomto filme vážne . ()

pepazapo

tak včera 30.9.2021 jsem přišel v 19 hodin z projekce bonda a bondovka jako taková se mi líbila hodně akce lokace auta no prostě je tam všechno co si běžný divák přeje delka filmu je naprosto v pořádku tři hodiny a konec říkal jsem si uteklo to jako voda druhá půlka mi přišla pomalejší než ta první ale snímek si vás dokáže udržet co celou dobu a krásně uzavírá jeden dlouhý příběh který započal už před 15 lety ve filmu Casino royale všechny postavy dostanou své zasloužené zakončení herecké výkony nadprůměrné jenom mě záporák dost zklamal neberte mě špatně Rami malek je Dobrý herec ale jeho záporák mi moc nesedl zahraný je dobře ale jeho motivace je ůplně obyčejná a tohle mě asi nejvíc zklamalo to už mě více Zaujal Christoph waltz který se objeví sice jenom na chvílí ale dokázal si totálně ukradnout daný prostor jenom pro sebe takže v tomhle u mě vyhrál on a taky mě mrzí ze Ana de Armas zde má jenom pětiminutovou scénu protože ta postava mě zaujala a chtěl bych o ní vědět víc příběh Bondovky Není čas zemřít je dobrý a vypovídá o dnešním světě přesně to co jsem si myslel a to co je člověk schopný udělat aby danou věc získal musím ještě vyzdvihnout Daniela Craiga za mě to nelze jinak než říci že by si mohl s Tomem Cruisem Podat ruku za to co ve svých letech dokáže a provádí jsem fakt z něho nadšen a dostanu se ke konci nebudu spoilerovat v žádném případě ale takový konec jsem vlasně čekal a chtěl jsem takový konec takže jsem spokojen. A je jenom na vás jak to budete brát pro někoho muže být si myslím bond zklamáním nebo taky ne já osobně ho mám ve stejné rovině jako skyfall a o trošku horší spectre za mě si Bond v procentech odnáší 77 procent a ve stylu čsfd jsou to 4 krásné hvězdičky. (viděno v kině) ()

davidb

Tak je to niekde medzi dokonalým Casino Royale a (mnou vysokoceneným ceneným) Quantum of Solace. Skyfall a Spectre už vôbec mi k srdcu neprirástli. ()

pecolik

Důstojný konec jediného Bonda, který uměl krvácet. Super úvodní píseň. Velkolepé, i když trochu emocionálně neBondovské. ()

Dodge-I

No dobra - porad je to jeste Bond, J. Bond, ale neni tech hlasek a nekorektnich forku malo? Do oci bijici "vyvazene" pomery pohlavi a barev se daji vydrzet se zatatymi zuby, ale co jeste musi clovek "zatnout" aby ustal "stastnou rodinu"? Nemluve o prislusnych ublizeneckych blabolech... Tohle je cesta do pekel :-( Diky za Ariu de Armas - jedine osvezeni ve filmu, a snad i vydrzi jako zaloha do budoucna! ()

Tempter

Pro mně začal Bond až z příchodem Daniela Craiga. A bohužel myslím, že s dílem "Není čas zemřít" zase pro mne skončil. A bylo to loučení monumentální, dramatické, romantické, sentimentální i nostalgické. Velkolepý ohňostroj na závěr 15-ti leté show, která mne neskutečně bavila. Děkuji Craigu, děkuji Bonde!!! ()

jmennno

Daniel Graig se loučí. A řekla bych, že odchází celkem stylově. Příběh se pěkně uzavírá. Dej přímo navazuje na minulý díl. Takže je lepší, si dát opáčko. I když na můj vkus je zde až příliš citlivý, a hraje divákovi na city. A zas, proč ne, když vícekrát "bodovat" nebude.Za ty roky zestárl, narostl mu bubek (což mě osobně strašně pobavilo). Tak jako každý bond je to akční, plný přestřelek, hezkých aut, pěkných žen... Daniel už asi navždy zůstane můj nejoblíbenější Bond. ()

EPA

Při závěrečném "James Bond se vrátí" se hodně lidí smálo. Spousta odkazů na starší filmy i na ty, ve kterých Craig nehrál. Občas nepřehledné. Scénáristé se měli zaměřit raději jen na jednoho padoucha, aby vynikl. 3,5 hvězdy ()

cergina

Nie je čas písať obsiahlejšie recenzie, hoci by si to snímok určite zaslúžil :) Ak ste fanúšikmi série 007  bude pre vás film, veľmi príjemným zážitkom. Ja som odchádzal z kina veľmi, ale veľmi dojatý, čo priznajme si, nie je úplne očakávateľné pri Bondovke. 10 z 10 ()

Dana.Mikulda

Jsem nadšena, film vás nenechá vydechnout. Akce za akcí. Pro mne nejlepší Bond po Casinu. Perfektně promyšleno, děj je vyloženě Bondovský... Craig je excelentní! Kino bylo pohlceno, nebyli slyšet ani hryzači kukuřice :-) ()

Blind307

...nebudem spojlovať...treba vidieť (teda hoaxeri sa nepotešia alebo áno? :D )...niektoré veci sú totiž trochu inak ako sme v Bondovi zvyknutý (našťastie nie všetko, lebo to by nebol Bond)...užil som si aj suchý anglický humor (nie je ich veľa, ale potešili), čo bolo dobrým osviežením...akčnejšie scény našťastie neboli uletené do sci-fi módu...inak skúste si tipnúť čo za značku mobilu bude mať, myslím že väčšina neuhádne (mňa to však potešilo xixi)... ()

JOHNZI

Není čas zemřít je více než důstojné zakončení bondovské pentalogie Daniela Craiga. K dokonalosti mi chyběl plnokrevnější záporák a kratší stopáž. Poslední akt tne do živého a nabízí absolutně to nejlepší z Flemingovo špionážního univerza. Nutné vidět v IMAX! ()

bosin

Za mne smutne ukonceni Jamese Bonda. Sceny, kamera herecke vykony naprosto ok. Bohuzel mne nepotesilo, ze 007 byla zena (pokud nepocitam Bonda)- dle knizni predlohy proste nemela byt / Fleming popsal postavu 007 jasne. Konecna smrt Bonda take nebylo nic co by me potesilo. Za mne chci mit v pameti vsechny dily az na tento. ()

Honey007

Daniel Craig se loučí ve velkém stylu. Je těžké po tolika letech přinést kartu, se kterou Bonda ještě nikdo nehrál, a přesto se to tvůrcům podařilo. I když bych si dokázala představit 25. bondovku o 20-30 minut kratší aniž by to mělo zásadní vliv na příběh a poentu, tak je to velkolepá podívaná. A ano, beru Daniela jako Bonda na milost :) ()

Raiser1

Za mě nejméně povedená Bondovka s Danielem.  Počkám si na druhý dojem, jestli někdy prijde chuť znovu přelouskat skoro 3h sentimentu. Rozhodně to nebyla klasicka Bondovka ale spíš jakejsi románek s občasnou akcí. Záporná postava skoro nebyla vidět a Remi neměl šanci si pořádně zahrát. Nevim co autor zamýšlel, ale mě film rozhodně zklamal. Snad nový Bond přinese opět to co vsichni očekáváme. ()

opatstviolov

Není čas zemřít hodně hrálo na city. Na tomhle filmu je vidět jak moc se bondovky změnily (k lepšímu) a že už jsou hlavně o příběhu a ne jenom o zbraních, autech a různých gadgetech. 8/10 ()

LUIGISde

2.10.2021 v kine s bráchom. Brutálny film. Strašne pomalý začiatok naznačoval skusenejšiemu divakovi strhujuce pokračovanie a divak dostal to čo čakal. Niekolko dejových línii perfektná dráma. Skvele efekty. Je to veldielo. Krasna rozlučka ktorá naplní emociami. Malik mi strašne pripomínal marlona branda v krsnom otcovi. Zachripnutým hlasom gestikulaciou, pomalou rečou a aj s tou vystúoenou sánkou. ()

cenitel

Wau, wau, wau! Nevím co dodat, takhle tohle se mi stalo poprvý, aby mi u Bonda ukápla slza a nebyl jsem rozhodně sám, jak jsem později viděl. Skvěle citově propracovaný snímek, se spoustou opět překvapení. Také důvtipu a za mě naprosto skvělé zakončení celé 5 dílné série. Bylo tam opět snad všechno, kromě klasického: Protřepat, nemíchat :). Kdo zná celou sérii, bylo neskutečné jak se to stále prolínalo s minulostí, pokud si člověk všímal detailů. ( např. obraz Judi Dench, pan White jaký měl nakonec obrovský podíl v celé sérii) Rozloučili jsme se i s Felixem. Musím přiznat, že mě velice scénáristi zaskočili nečekaně. Já už to viděl krásným happyendem někde v Norsku na samotě. Tleskám tvůrcům a nový Bond to bude mít mít sakra těžké navázat.(jak již zmiňovali samotní protagonisté tohoto filmu) Tahle série mě bavila. Mělo to hlavu i patu. Bond mě v tomto díle překvapil určitými monology s Safinem, jak mluvil až nezvykle vážně. Víc slov než obvykle. Aspoň takový můj pocit na rozdíl od předešlých dílů. Moc děkuji za tento snímek a tvůrcům tleskám. Mají jedničku s hvězdičkou. Dávám 90%. Snímek řadím na úroveň č.2 jako Skyfall, ten měl také něco do sebe. Casino Royale zkrátka number one, asi z důvodu, že byl jako první a poker je super hra :) Na druhou stranu scenérii přírody a tolik navštívených míst bylo jen zde a v Skyfall, za to jsem dal palec hore. To Skotsko bylo boží! A ve snímku Čas není zemřít zase příroda v Norsku :) ()

Aaron Taylor-Johnson je údajně krůček od Bonda

Aaron Taylor-Johnson je údajně krůček od Bonda

19.03.2024

Hollywoodem občas kolují fámy, které nejsou nikým potvrzené, ale mluví o nich tolik lidí, že se považují takřka za pravdu. Nejinak je tomu při šíření skazek o tom, kdo by si měl zahrát příštího… (viac)

Seriálové rebooty na cestě

21.01.2023

Blade našel nového režiséra

Blade našel nového režiséra

22.11.2022

Po pečlivém zvažování a hledání vhodných kandidátů na režii nového Bladea nakonec šéf studia Marvel Kevin Feige přece jen našel. Po odchodu Bassama Tariqa (Mogul Mauglí) a odkladu produkce tak práci… (viac)