Pár nenormálnych aktivít

• Česko Pár nenormálních aktivit (viac)

Když se konečně Malcolm rozhodně pověsit staromládenectví na hřebík a dovolí své přítelkyni, aby se k němu nastěhovala, netuší, kdo přivandruje s ní. Po pár podivných událostech se Malcolm s Keishou rozhodnou podivné aktivity natočit a zjistí, že Keishu posedl šílený duch. Malcolm povolá na pomoc kněze, aby ducha z Keishy vyhnal a zachránil tak jejich vztah a především Malcolmův sexuální život… (oficiálny text distribútora)

sedm.1

Je to jednoduché. Found footage si svým stylem sice jako ještě poměrně mladý, nicméně určitě oblíbený a úspěšný subžánr jasně koledoval o nějaké to zparodování a já byl moc rád, když jsem se dozvěděl, ža na filmu dělají lidi stojící za geniálními Scary Movie. O to pak bylo ale větší zklamání, neboť od Marlona Wayanse jsem prostě čekal daleko, daleko víc. On sám je ve filmu tedy jasně tím nejlepším a nejvtipnějším prvkem, ale jako spoluautor scénáře se moc nevytáhl. Problém je, že Pár nenormálních aktivit není příliš vtipnou parodií. Pozitivní určitě je, že nejde v žádném případě o typ parodií dua zoufalců Friedberg/Seltzer, kdy na jeden povedený fór připadá deset tupých, hloupých, trapných a nedotažených, rádobyvtipných momentů, tady je to prostě trochu jinak, ikdyž ale vlastně ani ve výsledku nevím, zda-li je to lepší. Zde totiž na jeden povedený fór nepřipadá žádný jiný. Pár nenormálních aktivit tak tedy sice naštěstí neobsahuje prakticky žádné nepovedené zparodované scény, ovšem těch povedených je vážně málo, což pak způsobuje strašně dlouhé, nevýrazné a nudné mezery mezi právě těmi jednotlivými, zábavnými momenty. Navíc právě krom Wayanse mi tu ani z herců nikdo jiný moc nesedl, Nick Swardson mě dokonce naopak spíš pořádně sral. Pár nenormálních aktivit je zkrátka sestavena z tří fantastických vtipů, tří docela zábavných scén, zbytek je ale zcela o ničem. A tak tento poměr jasně ukazuje, že v této parodii převzala otěže otravná nuda, která tak vyhrála a poslala nekompromisně tento film do nevýrazných žánrových vod . ()

SG-1

"Nemusíš se bát, teď bydlíš se mnou. Ochráním tě před čímkoliv, ano? Pokud to nebude mít zbraň, pak si v tom sama." -Malcolm- ()

adamulefa

Dosť zlé... Nepomáhal mi pri tom fakt, že filmy podobného charakteru moc neuznávam a taktiež som nevidel dosť filmov, ktoré tu boli parodované. V spoločnosti kamošov a s pár promile v krvi sa to dalo celkom vydržať. Nad pár referenciami som sa dokonca aj pousmial. ()

Sajuska1991

čekala jsem kravinu o ničem, kde musíš vypnout mozek aby ses pobavil. Ale tohle je i tak slabší průměr všech scary movies a jiných parodií .... Velice vydařený kousek byl s homosexuálním senzibilem a nadrženým, či zhuleným duchem. Toť ale asi vše ... ()

KoRner

Veľmi slabé a to som tomu napriek hodnoteniam dával šance najmä kvôli Marlonovi a jeho SC 1 & 2. Problém je, že tu ani len pokusy o vtip nie sú. Iba prenudný dej, skopčený doslovne z Paranormal Activity a do toho pohadzané o dosť šialené postavy. Ale dobre, s hanbou priznávam, že prd do xichtu a znásilnenie ma pobavilo. ()

korndaddy

Díky bohu, že se Wayans vysral na skomírající Scary movie a dál pokračuje uplně jinde. V Haunted house sem se bavil a během prvních 10ti minut sem se zasmál tolikrát, jako ve scary movie pět a čtyři dohromady. Tady je ten humor úplně jinde. Je to vtipný, ale není to přehnaný a tohle od parodií očekávám. Fuck off Scary Movie. ()

CptPeroxid

Konečně parodie, která se nesměje divákům svojí demencí do xichtu. Marlon je sice komik ale přehnaný scénář a místy fakt dementní scény kazí jemu i celému filmu reputaci. ()

iXtr3m3

Klasický uletený úchylný nechutný trápny bláznivý Wayans Movie. Vzalo si to predobraz v niekdajšom fenoméne svoje doby, ale mohlo to látku využiť aj lepšie. ()

klukluka

Potřeboval jsem vybřednout ze Skokana Petra Václava, což měla být údajně taky komedie, takže jsem si chtěl naordinovat něco echt vtipnýho a za Pár nenormálních aktivit se mi zaručil můj třináctiletej syn. Tohle byl na dlouhou dobu poslední tip, kterej jsem si od něj nechal dát. A taky si musím víc pohlídat, na co se kouká. Tady byly zdrojem humoru fekálie na tisíc způsobů a sex. Teď jsem vám to kompletně vyspojloval, máte po zážitku. Sorry... ()

divak84

v rámci teto kategorie je jasne že pujde o nevkusný a splachovací humor plny fekalií a sexualniho contentu.,.. kdo čekal seriozni komedii , ten by se měl zamyslet nad sebou , ne nad filmem... Marlon napsal pár dobrých vtípků, které zabil pár hluchými místy, něco bylo trefné, ale nudné pasáže byly výrazné.. obyč průměr.. ()

Hanys_

Odlehčená verze Paranormal Activity, při které se zúčastnění možná solidně pobavili, ale u diváka už to je horší. Po zhlédnutí mi v paměti zůstaly jen "postelové" scény s Marlonem Wayansem - prostě bída. ()

MareT.

Chtel jsem dat i tu treti, ale tech hluhych mist je tam az moc. Urcite povedenejsi nez Scary movie 5, ale porad se ma co dohanet aby se mohlo mluvit o povedene parodii. Mistama ale velice dobre napady a ikdyz timing pokulhava, je to na dobre ceste do budoucna dojit aspon do zlateho prumeru. ()

AdamesWWE

[6/10] So sériou Paranormal Activity nemám problém, jednotka a trojka sa mi dosť páčia a tak zo zvedavosti som skúsil túto paródiu, ktorá pradouje práve spomínanú duchárčinu. Celkom ma to pobavilo, humor nieje až tak úplne výrazný a smiešny, ale niektoré scény sa fakt vydarili a dá sa natom zasmiať. Samozrejme to treba brať s nadhladom. A čo sa týka ostatných scén, dialógy a pod., nebolo to nudné a dalo sa cez to preniesť. A treba rátať aj s humorno-trápnymi scénami. Plusom je, že film má krátku dĺžku. Hlavný herec Marlon Wayans zahral štandartne a jeho herecká kolegyna tiež nebola zlá. Takže ked´ si to zhrniem, Pár nenormálnych aktivít je taká príjemná oddychová paródia ktorá pobaví, nieje to nič prevratné ale pobavilo ma to viac ako napríklad posledné časti Scary Movie. A som zvedavý čo prinesú v dvojke. ()

Ashar

Normálně u nezajímavých filmů usínám. Tento film mne ale usnout nenechal. Obzvlášť mne přímo rozchechtala scéna, jak si to Malcolm rozdává s plyšákem a pak zase dostal co proto od ducha do své zadnice, aby nežárlil na svou ženu. Nenormální aktivity mne nezklamaly. ()

Junglista

Marlon Wayans už má svoje nejlepší léta dávno za sebou, ale já nechal mozek za dveřma obejváku a párkrát se docela solidně zasmál. Ale jak už to bejvá, na jeden záchvatovej vtip připadaj tři veletrapný. Ale čekal sem to horší. Scéna duch vs Marlon zezadu je ovšem dokonalá. ()

eagle-eye

Pár slabších míst by se nešlo, ale já se bavil. Jasně, bylo to někdy až za hranici vkusu, ale já tuhle nekorektnost někdy zkousnu a to byl právě případ PNA. :-) ()

Marrty3

Parodie pod taktovkou jednoho z Wayansů opět na filmových plátnech. Každý z nás (alespoň ten co sleduje komedie a parodie) už je moc dobře zná. Vcelku bych se odvážil říci, že pokud má v nějakém snímku prsty kterýkoliv Wayans, většinou to bývá slušná podívaná. Alespoň na rozdíl od těch ostatních parodii. Haunted house se mezi ty vydařené může vcelku s klidem přidat. Není to žádný extra nášup jako byli první dva (možná 3) díly Scary Movie, ale i tak je to bezva. Stopáž je sestřižená tak, aby bylo více zábavy než nudy. Herci místy lehce přehrávají, ovšem to se dá při takovémto filmovém žánru skousnout. Největším bavičem se tentokrát stal bezesporu kněz, který od chvíle co nastoupil na scénu, perlil a já se nepřestal smát. Celkem jsem si to užil, ale jednou a dost. Nenadchne, neurazí. ()