Pár nenormálnych aktivít

• Česko Pár nenormálních aktivit (viac)

Když se konečně Malcolm rozhodně pověsit staromládenectví na hřebík a dovolí své přítelkyni, aby se k němu nastěhovala, netuší, kdo přivandruje s ní. Po pár podivných událostech se Malcolm s Keishou rozhodnou podivné aktivity natočit a zjistí, že Keishu posedl šílený duch. Malcolm povolá na pomoc kněze, aby ducha z Keishy vyhnal a zachránil tak jejich vztah a především Malcolmův sexuální život… (oficiálny text distribútora)

masekjc

Čekal jsem o dost větší šílenost, ale nakonec jsem rád, že to dopadlo (alespoň) takhle. Překvapivě se tahle komedie inspirována Vymítačem ďábla a Paranormal activity stravuje celkem lehce. Když se přidá Wayans s drsným a perverzním vtipem jde to o stupeň, dva výš. 5/10 ()

PRobin

Na můj vkus dost nevyrovnaný film. Chvíle, kdy jsem slzel smíchy s střídali se scénami, kdy jsem se zmohl jen na "WTF!?" Ale určitě pobaví :) ()

zipacna

Zkraje tam možná bylo několik vtipných momentů, ale jak se to pomalu blížilo středu, kvalita značně klesala, až byla v závěru na úrovni srajdy. Téměř stejné selhání jako Scary Movie 5. :( ()

dj_kure odpad!

Nehlásim se k těm co onanujou u Stromu života nebo Fontány tj. art až na prvním místě. Mam rád nenáročné komedie (občas i stupidní Disenyho kravinky) ale TOHLE je takovááááááá chujovina! Dokoukával jsem se sebezapřením a odporem, jak k tvůrcům filmu, tak k filmu samotnému. ()

TommyDiamond

Paranormal aktivity už sami o sobě parodií jsou. Parodovat je je tak zbytečné. Smutné je, že tato trapná parodie je lepší než kterýkoliv díl slavných aktivit. To jen podtrhuje stupiditu celé série aktivit…. Osobně si myslím, že v tomto filmu bylo většina scén trapných než vtipných. I tak dám dvě hvězdy... ()

Zombiepod

Typicky hnusný americký humor, ale zároveň lepšie než celý Paranormal Activity a podobné drísty. Hlavná vec je, že sa na tom miestami človek fakt pobaví, a zhltne to zachvíľu. Škoda tej nezáživnej poslednej tretiny. ()

Rastabilly

(50%) V prvé řadě je třeba říct, že je to děsná hovadina, a první dojem dvě hvězdy max. Nehledě na to, že některé fóry jsou natahované a děsně trapné. Nakonec je to ale vcelku zábavná hovadina. Hlášky tipu „Ohmhg, co ti to vlezlo do zadku a chcíplo“ mě celkem dostaly :-) . Film si samozřejmě na nic nehraje, prostě průměrný zhulený paranormal like movie. ()

Bezda22

Tady sou jenom dvě možnosti. Buď dokonalost nebo ultra shit. Ale protože první hodina filmu utekla mrknutim voka a já se lámal smíchy. I přes slabších závěrečnejch 10 minut. To je prostě fenomenální parodie. Když znáte ty dneska hrozně v módě filmy natočený malou osobní kamerou, tak tohle paroduje dokonale všechno. Já se smál od prvních minut a to se mi dlouho nestalo. Je to nářez, to musíte milovat. Jinak naprostej souhlas s komentářem uživatele "viperblade". Ve svym žánru je to špička... ()

Voorhees

Film je nehorázná krávovina! Je tu několik dobrejch vtipů a výstřelků z ostatních filmů a hororů. Některé jdou vidět dobře, některé míň (viz. ČETA) . Drží si poměrně tempo a když vypnete mozek, solidně vás rozřehtá! ()

jadran90 odpad!

Po tomto zážitku je těžké nemít určité předsudky vůči lidem s tmavou pletí. Onen pár nenormálních aktivit nejspíš zahrnuje prdění a ošahávání. Fekálie z toho smrděly až jsem musel navonět okolí televize. Humor nefungoval, Wayans napsal scénář asi tak za noc. Film jsem dokoukal jen z toho důvodu, že jsem chtěl vědět, jestli hlavní dvojička půjde do čtverky se svými známými. Ať je vám mé hodnocení nápovědou. Nestává se mi často, abych na csfd našel nadhodnocenou parodii. ()

JimDeNiro

Škoda, první půlka filmu mě dost bavila a tlemil jsem se jako debil, akorát škoda, že se pak film ztrácí v natahované nudě, protože tempo první půlky bylo dobře nasazené. proto nemůžu dát tři hvězdy, za tu druhou půlku, i když bych chtěl. Ale jako celek k pobavení to bylo lepší, než jsem čekal, abych se přiznal.. 50% ()

Sinusiridum

Ne zcela špatný hodnocení navnadilo na nějakou tu legraci, želbohu marně. Jedno prdění a jedna gej akce zezadu, to na smích bylo....jinak nudanuda trapnost snaha o legraci nuda nuda nuda...spím. ()

himor

Zvláštne, ale vtipné. Normálne som sa párkrát chcel aj báť, ale vždy sa zaklincovalo nejakovu kravinou. Takže zase o niečo lepšie ako originál a hlavne vtipnejšie! 55% ()

ladyClaire

Za normálních okolností bych dala maximálně tři hvězdičky, ale vzhledem k tomu, že jsem se na to vydala do kina zkouřená jak nikdy, mě to bavilo neuveřitelně, strašně moc. Takže tak. ()