Pár nenormálnych aktivít

• Česko Pár nenormálních aktivit (viac)

Když se konečně Malcolm rozhodně pověsit staromládenectví na hřebík a dovolí své přítelkyni, aby se k němu nastěhovala, netuší, kdo přivandruje s ní. Po pár podivných událostech se Malcolm s Keishou rozhodnou podivné aktivity natočit a zjistí, že Keishu posedl šílený duch. Malcolm povolá na pomoc kněze, aby ducha z Keishy vyhnal a zachránil tak jejich vztah a především Malcolmův sexuální život… (oficiálny text distribútora)

Grimlok

Mnohanásobně zábavnější než Paranormal Activity. Během necelý hodinky a půl tady udělá duch víc paseky, než ve všech PA dohromady. ()

goni

Klasicka parodia na hororove filmy typu paranormal aktivity. Bolo tam sice zopar super vtipnych scenok, pri ktorych som sa poriadne nasmial, ale vacsina filmu bola dost priemerna az nudna. Kedze je vsak v poslednom case cistokrvnych komedii ako safranu, ocenujem 3 hviezdickami [52/2013]. ()

Kadas97

Prvá polhodinka skoro vtipná, ale 90% humoru je nárazový jednorázový vtip, na ktorom sa druhý krát už nezasmejem. Navyše to je celé černošský humor, ktorému veľmi neholdujem. Po pol hodine začal film upadať na úroveň odpadu takže 2 z 10 a už to nechcem nikdy vidieť. ()

Nail

Pár věcem se dalo dobře zasmát, ale je to takové na stejné brdo jako Scary movie. V Pár nenormálních aktivitách, ale nenajdete pořádnou atmosféru a to co dělá jiné filmy filmama.. ()

Joppo88

Ako včera som videl Scary Movie 5... a toto je ešte o triedu horšie... kde sú staré dobré paródie... všetko na jedno kopyto... aspoň jedna za zopár vtipných scén... ale na tú minutáž príliš málo.... ()

emdvojka

Medzi tými sračkami čo vypustili v posledných rokoch, je toto opäť " kvalitná " paródia. Občas sa usmejete, občas aj zasmejete ale budete sa baviť. ()

TomStrom

Tak to máme za lepší tři. A to je v současnosti v žánru parodií více než uspokojivý výsledek. Je tam spousta trapných fórů, ale těch dobrých je imho většina, rozhodně jsem se u tohoto filmu zasmál dostkrát. Jsou tu takové ty nezbytné narážky na černošskou kulturu, ale pochopit se dají všechny. Podle mě je A Haunted House dost zdařilou parodií na všechny ty found footage a ruční kamerou točené horrory, jakých se v poslední době vyrojily mraky. Já tenhle horrorovej subžánr moc nemusím, ale pár těcho filmů jsem už přece jen viděl a myslím si, že zparodovány tu byly adekvátně. Plus musím téhleté wayansovině přičíst k dobru fakt, že je to asi stejně strašidelné jako originální Paranormal Activity a celkově je to oproti PA mnohem lepší film. ()

1vu$hQ4

Jednoduchej a chvílema fekální humor. Ale když si člověk chce odpočinout, nepřemejšlet a třeba se i trošku pobavit, tak je takovejhle film ideální. Já se teda bavila :D ()

SFalconJ

Mezi parodiemi rozhodně nadprůměr. Kdyby nebyl tak přepálený konec, dal bych čtyři. Ocenit bych chtěl především Marlona Wayanse, který mě skutečně bavil a film podle mne na jeho výkonu stojí. ()

10Domik10

Konečne nejaká paródia, ktorá mi príde sympatická. Veď čo môže byť lepšie ako parodovať stupídne Paranormal Activity. Pár krát som sa s chuti zasmial a to je u tohto žánru najdôležitejšie.., dobrá práca Marlona Wayansa. ()

Argondia

Tak tenhle nucený pseudo humor, založený na prdech, kadění, hulení, trapných kecech a sexu, fakt nechápu. Působilo to na mě jako laciné videoklipy, kde se holky v bikinách natřásají u nablýskaných aut a text písničky je ve stylu "chci tě, čubko, ó jé, tak moc, jé, jé, jé". Prostě bezduchá a žalostně trapná slátanina bez vtipu a kouzla. Mám ráda ironii, černý humor i trochu trapnosti, ale tohle se vážně nepovedlo. Se Scary movie 5 se tahle zoufalá hrůza vůbec nedá srovnávat. ()

TomasRichtr

Marlona Wayanse mám rád, ale tohle bylo zřejmě slátaný hodně narychlo. Začátek celkem dobrý, ale pak se to začalo nějak rozmělňovat, tempo filmu upadat a vtipů bylo míň a ještě ke všemu nebyly tolik vtipný, až to skončilo nanic koncem. Film dost dějově prázdný... sestříhal bych to na 45 minut, přidal k tomu stejně dlouhou dvojku a udělal z toho seriál pro Televizi H*vna. ()

Shredder

Written by Marlon Wayans. Bolo to presne take Wayansovske ako som cakal a predsa o uroven lepsie. Tak 90% humoru tvoria fekalne, prdove a sexualne vtipy. Zvysok tvoria nevydarene parodie a narazky na kulturu ciernych. Naslo sa par momentov, kedy som sa pousmial, dokonca aj zasmial, ale ak niekto ocakava nove Scary Movie bude sklamany. Ak ste vsak videli vsetky nepodarene parodie z poslednych rokov typu Epic Movie, ci Meet the Spartans, viete do coho idete. Vezmite si serie Paranormal Actitity, primiesajte The Devil Inside, TV sou o duchoch a niekolko uchylnych postav, ktore su posadnute nigga gangbangom a homo sexom a vznikne vam Hauted House. ()