David Burke (Jason Sudeikis) je drobný obchodník s trávou, ktorého zákazníci sú kuchári v reštauráciách aj matky v domácnostiach. Hoci je David opatrný a z evidentných dôvodov sa nechce púšťať do podnikania vo veľkom, nakoniec sa stane obeťou hesla, že každý dobrý skutok je po zásluhe potrestaný. David sa totiž pokúsi pomôcť niekoľkým miestnym teenagerom a skončí zmlátený tromi punkermi. Tí mu tiež ukradnú všetky peniaze, a tak David zrazu dlží veľké peniaze svojmu dodávateľovi Bradovi (Ed Helms). Aby zachránil situáciu a vyrovnal účty, musí sa David stať pašerákom drog a dopraviť Bradovi najnovšiu zásielku z Mexika. O pomoc David požiada svojich susedov, cynickú striptérku Rose (Jennifer Aniston), potenciálneho zákazníka Kennyho (Will Poulter) a potetovanú tínedžerku s piercingom Casey (Emma Roberts). David vymyslí plán, ktorého súčasťou je falošná manželka, dve predstierané deti a veľký naleštený karavan. A rodina "Millerovcov" sa vydá na juh na víkend osláviť Deň nezávislosti, čo snáď ani nemôže skončiť inak ako malérom. (TV Markíza)

Edwin44

Řekl bych, že spolu s Apolypsou v Hollywoodu nejlepší komedie 2013. Jason Sudeikis tu pro mě poprvé nepůsobí otravně a přechytrale. Jennifer za mě má hvědu k dobru kvůli tomu, že ve svém věku si vzala (a řekněme narovinu mohla si dovolit) na triko roli striptérky s několika pěkně peprnýma scénama. Will Poulter byl sice už spíše otravnej takovej přicmrndávač, ale jako herec si natáčení musel užít hlavně teda jednu líbací scénu. Co se týče děje nic extra orginálního se zde nekoná, ale to vůbec nevadí, o vtipy tu nerozdíl od jiných komedií není nouze a nikdo mi tam nepřišel nějak extra otravnej abych za to nějak vehementně strhávala hvězdy. Prostě super pohodová komedie. ()

Caanigia

Jedna z těch lepších komedií. Za ty necelé dvě hodinky to stojí. Čtvrtá hvězdička jen za Jennifer Aniston ve spodním prádle. ()

Crumb4

I když jsem celý film věděla, jak to skončí, užila jsem si to maximálně! Úplně klasická americká komedie s akčními odbočkami, které samozřejmě vždycky dobře a vtipně dopadnou. Ale je to super podívaná, takhle jsem se dlouho nezasmála. Celé to dokazuje, že v Americe prostě stačí vzít luxusní karavan, Jennifer Aniston, "špetku a půl" trávy a o zábavu je postaráno. Navíc nepovedené scény na konci to opravdu dotáhly! ()

Freezyman

Jennifer Aniston v hlavní roli, jakožto prostitutka, která se snaží zaujmout roli matky a manžela? Výborné hlášky, prakticky nečitelný děj, u kterého očekáváte, že se stane přesně to, co se většinou ve filmech odehrává, se nestane. Celý film jsem žil v očekávání, kam až se cesta Millerových dostane a jak skončí. Prvek, kdy celá "rodina" začne zpívat znělku z Přátel a Jennifer Aniston nemá ponětí, že se to stane součástí filmu a zachová se jako pravá herečka, na mě udělal dojem, který se do takovéhoto typu filmu velmi hodil. ()

oleg121

Presne toto na poli komédií chýbalo. Vtipná a svieža záležitosť, ktorá neprehráva ani neskĺza do trápností ani vtedy, kedy by ste to od nej očakávali. We´re the Millers je pre mňa obrovským prekvapením, ktoré ma bavilo od začiatku do konca a ktoré si rád pozriem znovu. ()

PersilVanish

Film bez očekávání a bez překvapení. Jennifer na tenhle film vůbec nesedí, možná kdyby to byla tuctová slaďárna, tak ten film vyšvihne výše. Nuda a veliké KLIŠÉ. Prostě bída a bída. ()

ArchAngel_

Skvělý příběh, skvělý herci, skvělé vtípky a děj. Jennifer Aniston je skvělá a skvěle ji sekunduje Emma Roberts. Obě mají podobný přirozený talent a čím jsou starší, tím hrají (i vypadají) lépe. Příběh je samozřejmě trochu přehnaný, stejně jako děj, ale je to komedie a to jedna z nejlepších svého druhu. ()

mirika39

Výborná oddychová rodinná komédia, počas ktorej som sa od začiatku až do konca išla popukať od smiechu. Po viacerých "komediálnych" prepadákoch Jennifer Aniston, ktoré sa mi vonkoncom nezdali smiešne ani vtipné, ma teraz milo prekvapila a presvedčila, že aj po štyridsiatke ešte stále na to má (a to nie len vďaka dokonalému telu). Tak isto aj neterka Robertsová prejavila kus svojho zdedeného talentu a Will Poulter je po tomto filme u mňa dokonalým komikom. ()

tein

Velké pozitivní překvapení. Pro mě jedna z nejlepších amerických komedíí posledních let. Film působí jako výborně vyvážený celek a člověk má pocit, že si to herci pravdu užili a dali do toho všechno. Inteligentně-vulgární humor, ale vůbec se to netluče. Žádný velký zvraty v ději se sice nekonají ale to co si myslíte a v co doufáte už v průběhu filmu, to opravdu na konci dostanete. No a jako bonus je tam nádherná Jennifer Aniston, které to sluší snad víc než v Přátelích. ()

syslicek1

Výborná oddychovka, u které se člověk zasměje. Od takového filmu asi nelze očekávat více, děj celkem odsýpal, herci se svých rolí jali opravdu výborně (i já jako žena dokážu ocenit Jennifer, která ženská v jejích letech by nechtěla vypadat takhle, že?), výsledek: klidně se na to po čase podívám znovu a s chutí. ()

bctpeyhon

Takto jsem se dlouho nepobavil, naposledy snad u první projekce Scary Movie. Humor je tady sázen velice často a dost přísně. Možná se zde najde pár vtípku s nádechem trapnosti, ale ty povedené to s lehkostí převálcovávají. Neodolatelná rodinka, která k sobě padne jak prdel na hrnec. David jako hlava tripu sype nejen na Kennyho jednu umrtvovací hlášku za druhou. Od začátku do konce jsem se královsky bavil, nutno podotknout, že jsme se dívali ve třech lidech, což má na síle vyvolaného smíchu dost velkou váhu. Pro domácí večerní odvaz s přáteli rozhodně nejlepší volba. 9 * ()

limalama

Super hra na rodinu a přitom je to pár znamejch z ulice, co musí propašovat 2 tuny trávy z mexika do USA. Super podívaná, pár super světlých chvilek, kdy sem se od srdce zasmál. Parádní roadmovie a Jennifer je fakt kost! 75% ()

Vlad

Už dávno som nevidel dobrú americkú rodinnú komédiu. Veľmi nevšedný background hlavných postáv okoreňuje už pomerne jednoduchý dej. Herci podali výborné výkony, scenár je na jedničku a to najmä po konverzačnej stránke. K 5* tomu chýbal len menej otrepaný a predvídavý dej. Skutočne sme sa po celý čas dobre bavili, nudné pasáže absentujú, čo je dobre. 80% ()

VVee69

Tak toto prekonalo moje očakávania. V poslednej dobe je dobrých komédii minimum, takže som veľmi rád za tento film. Fakt super zábava. Trápne vtipy obmedzené na minimum, príjemný herci, super hlášky. Niektoré tie akože rodinné situácie pôsobili trošku násilne, ale tak to sa dá odpustiť. ()

Traktorista

Neskutečná zábava, při který člověk nemusí chodit nijak daleko, aby poznal spoustu podobností ať už se sebou samým, či se s sousedem .) Od začátku do konce není žádné delší hluché místo, některé fórky jsou naprosto výborné a dlouho zůstanou v paměti. Rozhodně plánuji vidět znova. ()

Onanista

Nic moc. Herci na mě sice působili sympaticky a odehráli to tak, jak bych si u tohohle filmu představoval a samozřejmě Jennifer byla naprosto sexy a to i jako mamina. Dost sem se u toho i nasmál, byly tam super vtipy a situace u kterých sem se fakt válel po zemi, ale většinu času sem věděl co se stane ještě než se to stalo a to mě teda moc nebaví, proto jen 3 ()

danny79

Nadprumerna mila komedie, u ktere jsem se dost pobavil. Herecky bez vyhrad a obzvlast mi udelalo radost obsazeni Emmy Roberts (kterou jsem nevidel od jeji role Addie Singer) a tenhle drsny, sprosty, napadity humor mam rad. ()

BranuliQ

Už dlho som sa tak dobre nezasmial :D. Komédia, ktorá v súčasnej dobe vie rozosmiať, v dobe, v ktorej vychádza jedna sračka za druhou, si proste zaslúži 4*, možno aj viac. ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Kalifornský režisér Rawson Marshall Thurber se po Vybíjené s Benem Stillerem trochu ztratil. Loňští Millerovi na tripu jej ale vrátili do hollywoodského hledáčku a momentálně už točí svoji další… (viac)

PF 2014

29.12.2013

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí

16.12.2013

A možná z ní bude něco jako Bláznivá pařba. Hollywoodu nestačil nový (strašný) Růžový panter, teď plánuje zmodernizovanou verzi další kultovní policejní parodie. Bláznivá střela se poprvé na plátnech… (viac)