David Burke (Jason Sudeikis) je drobný obchodník s trávou, ktorého zákazníci sú kuchári v reštauráciách aj matky v domácnostiach. Hoci je David opatrný a z evidentných dôvodov sa nechce púšťať do podnikania vo veľkom, nakoniec sa stane obeťou hesla, že každý dobrý skutok je po zásluhe potrestaný. David sa totiž pokúsi pomôcť niekoľkým miestnym teenagerom a skončí zmlátený tromi punkermi. Tí mu tiež ukradnú všetky peniaze, a tak David zrazu dlží veľké peniaze svojmu dodávateľovi Bradovi (Ed Helms). Aby zachránil situáciu a vyrovnal účty, musí sa David stať pašerákom drog a dopraviť Bradovi najnovšiu zásielku z Mexika. O pomoc David požiada svojich susedov, cynickú striptérku Rose (Jennifer Aniston), potenciálneho zákazníka Kennyho (Will Poulter) a potetovanú tínedžerku s piercingom Casey (Emma Roberts). David vymyslí plán, ktorého súčasťou je falošná manželka, dve predstierané deti a veľký naleštený karavan. A rodina "Millerovcov" sa vydá na juh na víkend osláviť Deň nezávislosti, čo snáď ani nemôže skončiť inak ako malérom. (TV Markíza)

nikus120

Síce vtipná ale trošku mi to pripomína Šéfov na zabitie asi kôli tomu že Jennifer a Jason v ňom hrali spolu. Určite musí byť zápletka, drogy, sex - bez neho by nemohol byť už žiaden americký film, a love story. Pozriem si ho určite ked budem mať sarkastickú náladu. ()

DaliborekD

Hodně dlouho jsem se u filmu tak nezasmál. Na jednoduchou ale šťavnatou premisu se tvůrcům podařilo nabalit nespočet vtipných, a ke konci i upřímně dojemných, scén a dialogů plných humoru, který je často za hranou, ale vždy poctivě vypointován. Celé to táhnou především herci, jak ústřední čtveřice, mezi kterou je ta chemie výborně fungující, tak hlouček vedlejších postav v čele s Edem Helmsem. Po prvním shlédnutí jsem si jistý, že k tomuhle filmu se budu nesčetněkrát vracet. ()

baclajean

Pútavá komédia s množstvom vydarených scén. Pred pozretím som netušil, o čom film je, ani kto v ňom hrá. O to väčšie prekvapenie som zažil, keď som pri striptérskej tyči uvidel Jennifer Aniston :) a záverečné nevydarené scény pobavili rovnako dobre ako film, hlavne keď pustili The Rembrandts :) ()

Vasyl

Na komedii s Anistonkou hodně dobrý. Sudeikis byl sice chvílema otrvanej, ale děcka to perfektně vyvážily. Jediný co bych vytknul - proč v každým filmu, kurva, musí byt nějaký to morální uvědomění. Kdyby se poslední "akce" obešla bez té rodinné omáčky okolo (a kdyby Emma ukázala kozy), dal bych možná i pět. ()

wallax

Výborná komédia...od Yes Man-a uplynulo veľa rokov počas ktorých neprišla žiadna poriadna bláznivá komédia (no dobre, boli tu aj jednotka a dvojka Vo štvorici po opici) na ktorej sa dá schuti zasmiať. Prvých pár minút naznačuje, že to bude pakárna ale od prvého dotyku poprsia sa to celé obráti v divákov prospech a humorné scény sa len tak hrnú :) ak ste to videli, tak: you know what I am saying :P a ak nevideli, smelo do toho... ()

Crybaby

Vcelku príjemná komédia s dobrým hereckým obsadením. Príbeh bol zaujímavý, spracovanie neodfláknuté, film bol vtipný, primerane dlhý a hlavne bez zbytočných vecí okolo. ()

Legabri21

Skvělá komedie, která diváka baví od první do poslední minuty. Svižný příběh, skvělí herci a neustálé komické situace zaručují, že se u tohoto filmu nudit rozhodně nebudete. Doporučuji všem, kdo mají rádi dobře odvedenou zábavu s příchutí dobrodružství. Moje oblíbená Jennifer Aniston opět nezklamala. ()

srolyma

Po dlouhé době konečně opravdu vtipná a zábavná americká komedie, která není trapná, infantilní, fekální a zbytečně ukecaná. Vše je podáváno s mírou, nenásilně a šlape to bez jakýchkoliv hluchých míst a pobaví to jak cynické hovado jako já, tak něžnou romantickou duši jako je má drahá manželka. ()

cguio

Tězce předvídatelný konec, takže šlo jenom o ty vtipy a ty se myslím vcelku povedly. Jennifer Aniston na to pořád má. :D ()

Luccy007

35% Fiktivní rodinka, co vyrazí na "výlet" s cílem si něco přivydělat za pašování trávy...Co dodat. Zlatí Griswoldovi! Protože tohle byl fakt trapas! ()

darth_swan

Slušný úvod, kdy jsem se místy opravdu bavil, nicméně postupem času přece jenom kvalita tak trochu padá do průměru. Všichni hlavní hrdinové předvádí dobrý výkon, navíc to moc dobře funguje i mezi nimi navzájem. Jennifer Aniston (kolik že jí to je???) umí prodávat svoje luxusní tělo, takže i v tomto ohledu bylo na co koukat. A přiznejme si - co bylo to hlavní, na co mužská část populace u tohoto filmu čekala? :-) // Co mě zaujalo: Scéna BJ/1000 pesos. ()

waltosin

Překvapivě originální a zábávná komedie, kde si řeknete že takový blbosti, se zaplaťpánbůh, ještě pořád natáčí. :) 75% ()

blondboss

Toto je jednoznačne jedna z mojich najobľúbenejších komédií. Tu proste neváham dať plný počet hviezd. Perfektný výber hercov, pričom chémia medzi nimi fungovala na 100 %, skvelé hlásky, či už tie inteligentné alebo tie útočiace na prvú signálnu, Jennifer úžasná, Emma Roberts - tej proste ťažko odolať, Kenny je asi najzaujímavejšia postavička celého príbehu a aj keď sa vo filme objavili klišé scény, tak ešte aj tie tam skvele zapadli. Neskutočná komédia, milujem ju. 100 % ()

Ereniss

Na kamarádovo doporučení (který mimochodem hulí trávu), jsem se tedy přemohla a na film se podívala. Nakonec se z toho vyklubala vcelku příjemná komedie, která když už nic jiného, člověka alespoň na necelé dvě hodiny zabavila při cestě v žlutém busíku z Prahy do Brna. ()

megajalec

Výborná komédia, pri ktorej som sa nasmial, ako už dávno nie. V 95% súčasných komédiách prevažuje trápnosť a pokus o vtip, ale v Millerovcoch to je iné. Dokonale zohratá "rodinka", kde každý jej člen odohral svoj part na výbornú. Vedľajšie postavy takisto skvele sekundujú, najmä panička túžiaca po Jennifer (mimochodom, ani sa jej nečudujem :-)). Taneečné číslo Jennifer je pomyselnou čerešničkou na tomto chutnom koláči. ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Kalifornský režisér Rawson Marshall Thurber se po Vybíjené s Benem Stillerem trochu ztratil. Loňští Millerovi na tripu jej ale vrátili do hollywoodského hledáčku a momentálně už točí svoji další… (viac)

PF 2014

29.12.2013

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí

16.12.2013

A možná z ní bude něco jako Bláznivá pařba. Hollywoodu nestačil nový (strašný) Růžový panter, teď plánuje zmodernizovanou verzi další kultovní policejní parodie. Bláznivá střela se poprvé na plátnech… (viac)